www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 25.05.2011 11:07
КРВ інформує

Результати ревізії Відділу культури і туризму Миргородської міської ради

Проведеною контрольно-ревізійним відділом в м. Миргород та Миргородському районі ревізією фінансово-господарської діяльності відділу культури і туризму Миргородської міської ради за період з 01.04.2009 по 01.04.2011 встановлено фінансові порушення, що свідчить про не забезпечення посадовими особами установи належного контролю за використанням фінансових ресурсів та комунального майна (начальник Колибельнік Т.М., головний бухгалтер Жукотська Т.С.).

Ревізією цільового використання бюджетних коштів встановлено порушень на суму 34,60 тис. грн. в результаті використання коштів не у відповідності з кодами тимчасової класифікації видатків. Ревізією встановлено, що за рахунок асигнувань, затверджених в кошторисі по КТКВ 110204 „Палаци і будинки культури”, КТКВ 110202 „Музеї і виставки”, проведено оплату наданих послуг з опалення приміщень міських бібліотек, фінансування яких здійснюється за КТКВ 110201 „Бібліотеки”. 

Крім того, ревізією встановлено використання бюджетних коштів не у відповідності з КЕКВ, затвердженим кошторисом на загальну суму 11,24 тис. грн., а саме: за рахунок асигнувань загального та спеціального фондів кошторису, затверджених по КТКВ 110201 „Бібліотеки”, КЕКВ 2110 „Придбання обладнання і предметів довгострокового користування” проведено оплату періодичних видань (газет і журналів), тоді як вказані видатки повинні здійснюватися за КЕКВ 1131 „Предмети, матеріали, обладнання та інвентар, у тому числі м’який інвентар та обмундирування”. 

Також допущені порушення щодо зайвого витрачання бюджетних коштів за фактично не надані послуги водопостачання на суму 1,84 тис. грн. та використання бюджетних коштів на оплату вартості приватних міжнародних телефонних розмов на суму 0,03 тис. гривень.
Під час ревізії проведено відшкодування та усунення виявлених порушень на загальну суму 0,03 тис. гривень. 

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 2 осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. І КУпАП. За допущені порушення бюджетного законодавства на 2 посадових осіб складено протоколи за ст. 164-12 КУпАП. Начальнику Відділу культури направлено вимоги про усунення виявлених ревізією порушень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства. 

За допущені порушення бюджетного законодавства застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та ініційовано перед Фінансовим управлінням Миргородської міської ради застосування фінансової санкції у вигляді зменшення бюджетних асигнувань на суму нецільового використання бюджетних коштів. За результатами ревізії проінформовано Миргородську міську раду та Миргородську міжрайонну прокуратуру. 


Головний контролер-ревізор КРВ в
м. Миргород та Миргородському районі Оксана Кравченко


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa