www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 10.06.2011 11:37
За підсумками першого кварталу 2011 року

Пленарне засідання 9 сесії міської ради 6 скликання розпочалося 3 червня із визнання повноважень депутата міської ради 6 скликання від Миргородської міської організації Комуністичної партії України Кундій Любові Анатоліївни та нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перед містом" заслуженого журналіста України, кореспондента міської газети "Миргород - наш дім" Л.Г.Ніколаєнка. Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку м. Миргорода в 1 кварталі 2011 р. доповідала заступник міського голови, начальник управління економіки міської ради С.В.Ширшова. 

Зокрема, вона сказала, що з 2011 роком ми ввійшли в другий етап економічних реформ, розпочатих у державі, головними завданнями яких є стабільне і динамічне зростання економіки кожного регіону, послідовне підвищення рівня якості життя населення. Підсумки соціально-економічного розвитку міста у І кварталі поточного року свідчать, що окремі базові сектори економіки досягли конкретних позитивних результатів. 

Найбільш системно та збалансовано нарощують обсяги виробництва ПАТ "Армапром" (109,5%), ТДВ "Миргородський хлібозавод" (119,6%), ПАТ "Миргородський завод мінеральних вод" (131,2%), ЗАТ "Миргородський завод продтоварів "Калинка" (139,3%), ТОВ Видавництво "Миргород" (164,1%), ДП "Миргородське лісове господарство" (122,7%), ТОВ "М - Термо" (140,3), ТОВ "Світлана" (в 3,4 рази). Обсяги реалізації промислової продукції у відпускних цінах за 1 квартал 2011 року склали 121073,4 тис. грн., що на 1,6 % більше, ніж у 1 кварталі 2010 року. Обсяг реалізованої промислової продукції промисловими підприємствами міста на одну особу становив 2938,7 грн., проти 2880,1 грн. у відповідному періоді минулого року. 

Найбільшу питому вагу в обсязі реалізованої продукції займають підприємства харчової та переробної промисловості - 86,5 % загального обсягу. Щодо фінансової діяльності підприємств міста, то за попередніми даними, за січень - лютий 2011 року найбільше прибутків отримали: ВАТ "Миргородський елеватор", ПАТ "Армапром", МП "Контакт", ПАТ "Миргородський завод мінеральних вод". Найбільш збитковими підприємствами виявилися: комунальне житлово-експлуатаційне управління, ТОВ "Грейнінновейшенсистемз", обласне комунальне виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Миргородводоканал", ДП НАК "Надра України" "Миргороднафторозвідка". 

Що стосується тенденцій вкладень інвестицій в основний капітал, то в звітному періоді сума залучених інвестицій склала 7,4 млн. грн.
Підприємствами та організаціями за рахунок власних коштів освоєно - 5,0 млн. грн. (кошти направлено на придбання машин, обладнання, капремонт). У будівництво і реконструкцію об'єктів житлово-комунального та соціально-культурного призначення вкладено 1,6 млн. грн.
В об'єкти санаторно - курортної сфери вкладено - 0,8 млн. грн. (ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів "Мир¬городкурорт", санаторій "Райдужний"). 

У І кварталі 2011 року інвестиції в основний капітал на одного жителя, за оперативними даними, становили 179,6 грн. Домінуючу частку в загальному обсязі інвестування займають внутрішні інвестиції і, в першу чергу, власні кошти підприємств. У І кварталі цього року в місті продовжували проводитися: будівельні та проектні роботи по будівництву об'єктів спортивно - готельного комплексу по вул. Озерній, 22-А (ПП Самойлович Р.В.); проектні роботи по будівництву санаторію по вул. Ігнатенка, 6 (ПП Гургула З.П.); підготовчі роботи по проектуванню торгово-оздоровчого комплексу ТОВ "Креміньінвест" по вул. Гоголя, 106. 

Завершено будівництво кафе "Париж - Дакар" по вул. Незалежності, 7 та міні - готелю по вул. Гоголя, 102 (Стабровська Л.Б.), комплексу будівель і споруд по вул. Хорольська, 42-Б, (Синяговський В.О.) та стоматологічного кабінету по вул. Незалежності, 25-А (Дмитрук В.М.). Закінчено добудову до приміщення і переобладнання під офіс по вул. Гоголя, 64 (Гіль Т.Ю.) та офісів по вул. Кашинського, 4 (Лавицький М.П., Нємченко М.П.). Продовжувалося забезпечення матеріально - технічної бази лікувально - діагностичного центру та спального корпусу з їдальнею по вул. Гоголя, 112 (ПП Гургула З.П.). Збудовано зупинку громадського транспорту з добудовою магазину по вул. Гоголя (парна сторона) біля КХП № 1 та розпочато будівництво аналогічної зупинки навпроти (непарна сторона). Продовжується будівництво ряду торговельних об'єктів суб'єктами підприємницької діяльності міста. 

У системі Інтернет підтримується сайт Миргорода, на якому розміщено інформацію про інвестиційні можливості міста. Щодо будівництва в Миргороді, то в звітному періоді індивідуальними забудовниками введено в експлуатацію 45 будинків, загальною площею 5464 кв. м. Виготовлено проект по капітальному ремонту ДНЗ №12 "Світлячок", на що направлено 10,1 тис. грн. На проведення експертизи робочого проекту по реконструкції мосту через р. Хорол по вул. Гоголя направлено 7,1 тис. грн. На виконання проектно - кошторисної документації та виконані роботи по реконструкції напірного каналізаційного колектора від перехрестя вул. Робітничої та Багачанської по вул. Депутатській направлено 52,9 тис. грн. 

На проведення робіт по реконструкції приміщення кінопрокату по вул. Сорочинській, 241 направлено 10,2 тис. грн. На об'єктах комунального призначення за І квартал 2011 року виконано робіт на суму 1360,8 тис. грн. Це роботи по: благоустрою міста (1082,6 тис. грн.); капітальний ремонт житлового фонду (265,2 тис. грн.); реконструкція мереж вуличного освітлення (13,0 тис. грн.). Крім цього, було проведено реконструкцію інженерних мереж водопостачання та водовідведення житлових будинків по вул. Свидницького, 1, 5; Панаса Мирного, 10, 16; Багачанській, 48, 50, обсяг виконаних робіт склав 158,4 тис. грн. Проведено реконструкцію покрівлі житлового будинку по вул. Багачанській, 110, на що направлено 17,5 тис. грн. 

Продовжується впровадження міської Програми поводження з побутовими відходами, яка розрахована до 2011 року. Багатоповерхові будівлі стовідсотково забезпечено роздільним збором твердих побутових відходів. У приватному секторі міста встановлено 2360 індивідуальних пластикових євроконтейнерів, об'ємом 240л. З підприємствами, організаціями міста укладено біля 250 договорів на вивіз та розміщення твердих побутових відходів. Значна увага приділяється вирішенню проблем практичного енергозбереження, особливо у комунальній сфері. У ході реалізації енергозберігаючих заходів було зекономлено 136,0 тис. кВт год. електроенергії, 17,0 тис. м3 газу. Вартість зекономлених паливно-енергетичних ресурсів склала 45,7 тис. грн. 

Що стосується забезпечення пасажирських перевезень та покращення якості обслуговування населення в місті, то в цьому напрямку робота проводиться постійно. В 1 кварталі 2011 року на прохання жителів мікрорайону відкрито маршрут № 36 - мікрорайон Стадня - вул. Свидницького. Загалом у місті діє 27 маршрутів, на яких працює 35 маршрутних таксі, а також 3 автобуси ТОВ "Мир-Авто", що працюють за двома маршрутами, та 2 приватні автобуси по маршрутах до мікрорайонів «Почапці» та «Нафтомістечко». Поступово проводиться заміна застарілого транспорту на сучасний. 

Прийнято програму розвитку міського пасажирського транспорту, яка розрахована до 2016 року і має на меті вдосконалити систему транспортного забезпечення населення міста. Зараз ми працюємо над регуляторним актом, яким будуть затверджені умови здійснення автомобільних перевезень у місті до 2016 року відповідно до прийнятої програми. Мова йде про можливу диспетчеризацію місь¬ких перевезень, перегляд режимів роботи перевізників. Ми закінчуємо роботу по оновленню паспортів автобусних маршрутів регулярних перевезень і відповідно приступаємо до виготовлення та встановлення графіків руху на зупинках. 

Щодо ситуації в санаторно-курортній галузі, то в звітному періоді обсяг реалізації санаторно - курортних послуг склав лише 6,3 млн. грн., що на 23,1 % менше, ніж у відповідному періоді минулого року. У санаторіях міста оздоровилося 21,1 тис. чоловік, що на 12,4 % менше, ніж у відповідному періоді минулого року. Зменшення відпочиваючих відбулося по тій причині, що Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності не було закуплено жодної путівки за державні кошти. Не проводились тендери по закупівлі путівок. Фактично тендер було проведено 29 травня (І етап) та 02 червня (ІІ етап). 

Значна увага приділялася розвитку організації туристсько-краєзнавчої, оздоровчої та екскурсійної діяльності серед дітей, підлітків та молоді. Туристичними екскурсіями охоплено 500 дітей. У туристичних походах було задіяно 300 дітей. Команда міської станції юних туристів зайняла 1 місце на обласному конкурсі туристсько - краєзнавчої експедиції "Пізнай свою країну". Також стали переможцями обласного конкурсу Всеукраїнської експедиції "Історія міст і сіл України". Щодо регуляторної політики та розвитку підприємництва, то станом на 01.04.2011р. налічується всього 370 (176) малих підприємств та 2261 (1546) фізичних осіб - підприємців. 

Загалом, у сфері малого підприємництва працює 6,2 тис. чоловік, що складає 29,1 відс. від зайнятих в усіх сферах економіки міста.
За І квартал 2011 року частка надходжень до бюджетів усіх рівнів від суб'єктів малого підприємництва склала - 6,4 відс.
Переважним напрямком підприємницької діяльності міста залишається торговельно-посередницька діяльність та діяльність у сфері послуг. У місті продовжує діяти фонд підтримки підприємництва для надання фінансово-кредитної допомоги малому бізнесу, створений у 2003 році. За період із 2004 року по І квартал 2011 року всі, хто звертався за допомогою, а це 9 представників малого бізнесу міста, отримали фінансову підтримку на загальну суму 181,0 тис. грн. 

Працює єдиний офіс із видачі дозвільних документів у сфері господарської діяльності. Протягом І кварталу 2011 року за консультаціями звернувся 121 суб'єкт господарювання, видано 117 документів дозвільного характеру. Щодо розвитку сфери обігу товарів і послуг, то обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі та ресторанного господарства, за 2010 рік склав 193424,8 тис.грн., спостерігався ріст проти 2009 року на 2,7 %. Продовжувались процеси розбудови інфраструктури споживчого ринку, підвищення якості торговельного обслуговування населення. В І кварталі 2011 року надано 85 дозволів на здійснення діяльності підприємствам торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг. Із них: стаціонарним магазинам - 49, новоствореним -6; підприємствам дрібно-роздрібної мережі - 12, новоствореним - 1; підприємствам сфери послуг - 14, новоствореним - 0; підприємствам ресторанного господарства -6, новоствореним - 2; аптекам - 1, новоствореним - 0; АЗС - 3 , новоствореним - 2. 

Усього в місті на 1 квітня 2011 року діяло: 443 стаціонарних магазини; 83 підприємства ресторанного господарства; 209 підприємств сфери послуг; 54 аптеки та аптечних пунктів; 6 ветаптек; 4 магазини "Оптика"; 17 автозаправних станцій. У місті представлена фірмова торгівля переробної промисловості, а саме: ТОВ " Вовчанський м'ясокомбінат"; ВАТ "Полтавакондитер"; ВАТ "Полтавський лікеро-горілчаний завод"; ВАТ "Миргородський хлібозавод"; кондитерський цех "Миргородський каравай"; борошняний цех п/п Хухри Л. М.; ТОВ "Стелс - О" 

Щодо розвитку сфери послуг у місті Миргороді, то станом на 01.04.2011р. налічувалось 209 підприємств, а саме: ательє по пошиву та ремонту одягу - 7; майстерень по ремонту взуття - 15; перукарень та косметичних кабінетів - 49; майстерень по ремонту автомобілів - 23; майстерень по ремонту побутової техніки - 12; ювелірних майстерень - 7; майстерень по ремонту годинників - 3; об'єктів фотопослуг, послуг ксерокопіювання та комп'ютерного друку, прокату речей, нарізки скла, майстерень по ремонту та виготовленню металовиробів, ритуальних послуг, квартирних та турагенств, рекламних агентств, спортивно-оздоровчих центрів, ломбардів та інших - 93.
Виконавчим комітетом постійно проводяться заходи щодо організації мережі підприємств торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, здійснюються перевірки і вирішуються проблемні питання по організації торгівлі в місті. 

Наприклад, у Гаряжиному хуторі в І кварталі при¬ватним підприємцем було припинено діяльність єдиного торгового кіоску. Враховуючи, що даний район значно віддалений від центру міста і в ньому проживають мешканці похилого віку, які потребують особливої уваги, залишити мікрорайон без торговельного об'єкта не можна було. Нами було проведено роботу з підприємцями, і як результат - організовано торгівлю продовольчими товарами широкого асортименту та під замовлення. Діяльність здійснює приватний підприємець Хухра Любов Миколаївна. 

Що стосується цінової політики, то в цьому напрямку була проведена значна робота:
- прийнято розпорядження міського голови від 10 лютого 2011 року №22-р, яким створено Координаційний штаб оперативного реагування щодо стабілізації цінової ситуації на споживчому ринку м. Миргорода, затверджено його склад та Положення;
- прийнято рішення виконавчого комітету Мир¬городської міської ради від 12.01.2011р. № 26 щодо посилення роботи з місцевими товаровиробниками, в якому рекомендовано керівникам 105 підприємств торгівлі та ресторанного господарства міста організувати торгівлю продуктами місцевих товаровиробників;
- проводиться роз'яснювальна робота щодо організації торгівлі в місті продовольчими товарами безпосередньо від виробників за реальними оптово - відпускними цінами без посередників;
- продовжується проведення на території ринку ПМРСС "Центральний ринок" щотижневих ярмарків із продажу сільськогосподарської продукції;
- до відома суб'єктів підприємницької діяльності, кожному особисто, доведено інформацію про встановлення граничних торговельних надбавок на продовольчі товари (розпорядження голови облдержадміністрації від 27.05.2009р. № 172);
- здійснюється моніторинг цін на основні види продуктів харчування, торговельна націнка на продукти першої необхідності не перевищує 10-15 відсотків;
- на території ПМРСС "Центральний ринок" створено 27 торгових місць на критому ринку і 15 торгових місць на відкритій території ринку для торгівлі сільськогосподарською продукцією власного виробництва;
- 22 лютого 2011 року проведено засідання Координаційного штабу оперативного реагування щодо стабілізації цінової ситуації в м. 
Миргороді з представниками торговельних підприємств, адміністрацій ринків міста, представником Асоціації фермерів та приватних землевласників "Відродження Полтавщини";
- проводиться відповідна робота щодо виділення торговельних площадок із метою реалізації у весняно - осінній період овочів, фруктів та баштанних культур місцевих товаровиробників, сільськогосподарських виробників, власників фермерських (селянських господарств) у 7 густонаселених мікрорайонах міста, а саме: біля авіамістечка, в мікрорайоні «Мінзаводський», біля районної лікарні та вул. Д.Апостола.
Щодо середньомісячної заробітної плати, то за І квартал 2011 року вона становила 1828 грн., тоді коли за відповідний період минулого року цей показник складав 1527 грн., ( ріст склав 19,7%).
Щодо заборгованості із виплати заробітної плати, то станом на 01.04.11р. вона становила 937,2 тис. грн., і, в порівнянні з початком року, збільшилась на 195,9 тис.грн. Заборгованість мають 3 підприємства: економічно-активне: Міжгосподарський комбікормовий завод - 250,0 тис. грн.; підприємства - банкрути: ДП ДАК "Хліб України" "Миргородський комбінат хлібо¬продуктів №1" - 492,8 тис. грн., ТОВ "Миргородм'ясопром" - 194,4 тис. грн. 

Ріст загальної суми заборгованості з початку поточного року пояснюється тим, що до переліку боржників міста 1 лютого 2011 року віднесено Міжгосподарський комбікормовий завод із сумою заборгованості 188,0 тис.грн. та наступним нарощенням зарплатного боргу до 250,0 тис.грн. (на 1 квітня 2011 року). За період із лютого по квітень 2011 року заборгованість із виплати заробітної плати на даному підприємстві зросла на загальну суму 62,0 тис.грн. Хоча вже протягом квітня відбулося часткове погашення в сумі 94,6 тис. грн., і станом на 1 травня 2011 року сума заборгованості склала 155,4 тис.грн. Причиною виникнення заборгованості є зменшення обсягів виробництва.
Якщо говорити про причини заборгованості ДП ДАК "Хліб України" "Миргородський комбінат хлібопродуктів №1", то це, перш за все, тяжкий фінансовий стан підприємства (в результаті діяльності за І кв. 2011 р. підприємство отримало збитки в сумі 749,0 тис.грн), також відсутність замовлень і, як наслідок, низька завантаженість виробничих потужностей (близько 5%) та відсутність обігових коштів. Але, навіть при такому тяжкому становищі, що склалося на підприємстві, протягом 1 кв., в порівнянні з початком року, заборгованість зменшилась на 83,3 тис.грн. і склала, як уже говорилося, 492,8 тис.грн. Хоча, протягом квітня відбулося зменшення заборгованості ще на 136,0 тис.грн., або 27,6%, і на 01.05. 2011р. заборгованість із виплати з/п на підприємстві становила 356,8%.
Виконавчий комітет міської ради постійно тримає на контролі питання стабілізації роботи підприємства.
Так, у січні було направлено ряд звернень до керівництва ДП ДАК "Хліб України" "Миргородський комбінат хлібопродуктів №1" щодо шляхів виходу із кризового становища підприємства. 

Із листа Голови правління ДАК "Хліб України" Третяка В.І. стало відомо, що в поточному році планується залучити на підприємство додаткові кошти за рахунок активізації роботи із стягнення кредиторської заборгованості, залучення інвестиційних коштів від програм здійснення спільної обробки земель сільськогосподарських господарств в інших районах. Постійно перебуває на контролі стан виконання виконавчих проваджень працівників Миргородського КХП №1, яких протягом 1 кварталу 2011 року виконано 58 на загальну суму 191,1 тис.грн. Станом на 1 травня виконавчі листи щодо стягнення заборгованості відсутні. 

Щодо ситуації в ТОВ "Миргородм'ясопром", то станом на 1 квітня 2011 року заборгованість із виплати заробітної плати становила 194,4 тис. грн. У порівнянні до 1 січня 2011 року зросла на 29,2 тис. грн., або на 17,7 %. Як уже говорилося, 15 березня 2010 року щодо підприємства Господарським судом Полтавської області порушено справу про банкрутство. У поточному році, з метою розробки графіка погашення заборгованості із виплати заробітної плати, направлено листа директору підприємства, арбітражному керуючому підприємства Матлашу В. М. Направлено звернення до Миргородської міськрайонної прокуратури з проханням посприяти у погашенні адміністрацією підприємства боргу із виплати заробітної плати. 

На постійному контролі у виконавчому комітеті перебуває стан виконання виконавчих проваджень працівників ТОВ "Миргородм'ясопром". Так, станом на 1 травня 2011 року у Миргородському міжрайонному управлінні юстиції перебувало 12 виконавчих проваджень на загальну суму 38,2 тис. грн. Із метою забезпечення реалізації державних гарантій у сфері праці, в тому числі і на право своєчасного одержання винагороди за працю, щодекадно здійснюється моніторинг стану виплати заробітної плати, що дає можливість контролювати стан погашення зарплатних боргів та упереджувати їх виникнення. 

У 2011 році стан виплати заробітної плати та погашення зарплатних боргів па підприємствах, установах, організаціях у місті розглядався на трьох засіданнях тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На зазначених засіданнях заслухано звіти 4-х керівників підприємств - боржників. За результатами засідань прийняті протокольні рішення. 

До того ж, питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати на ДП ДАК "Хліб України" "Миргородський комбінат хлібопродуктів" та ТОВ "Миргородм'ясопром" 9 лютого 2011 року розглядалося на засіданні виконавчого комітету міської ради, прийнято відповідне рішення. У результаті проведеної роботи загальна сума заборгованості із заробітної плати у місті протягом квітня зменшилась на 23,6%, що в сумі склало 715,6 тис.грн.( на 01.05.2011р.). 

Щодо ринку праці, то на 01.04.11р. в центрі зайнятості перебувало на обліку 1102 громадянина, що на 381 особу більше, ніж рік тому. Кількість вільних робочих місць становила 84. Навантаження на одне вільне робоче місце становило в середньому 13 осіб, у минулому році - 10 осіб. Протягом І кварталу 2011 року створено 322 нових робочих місця, з них за рахунок коштів підприємств - 41, за трудовими договорами між працівниками та фізичними особами - 209 та зареєстровано фізичних осіб - підприємців - 72. В звітному періоді було: працевлаштовано 223 особи (минулий рік 158 ос.); направлено на профнавчання 762 особи (минулий рік 42 ос.); на оплачувані громадські роботи 60 осіб (минулий рік 37 ос.). 

Щодо пенсійного забезпечення, то, в цілому, ситуація стабільна, пенсії виплачуються вчасно. Середній розмір пенсії в місті становив 1063 грн., що на 10,0% більше відповідного періоду минулого року. До бюджету управління Пенсійного фонду в м.Миргороді за 1 квартал 2011 р. надійшло 38231,9 тис. грн., з них - 21650,1 тис. грн. власні кошти. Доведений план надходжень власних коштів виконано на 105,5 %.
Управлінням пенсійного фонду вживаються заходи щодо роз'яснення норм нового пенсійного законодавства, працює "гаряча" телефонна лінія (5-26-35), інформаційно-консультативна служба, яка проводить роботу серед населення міста з питань висвітлення заходів реформування системи пенсійного забезпечення. Щодо соціального забезпечення, то станом на 01.04.2011 року управлінням праці та соціального захисту населення була надана допомога сім'ям із дітьми на загальну суму 3489,9 тис. грн., державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям виплачена на загальну суму 111,6 тис. грн. та державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину, або місце проживання їх невідоме надана на суму 76,2 тис. грн. 

Державна соціальна допомога на дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам - вихователям і прийомним батькам надана на суму 23,6 тис. грн. За рахунок міського бюджету виплачена одноразова грошова допомога 45 громадянам на загальну суму 8,4 тис. грн., 58 сімей отримали одноразову допомогу при народженні дитини на суму 5,9 тис. грн.
Із початку року субсидії на житлово-комунальні послуги призначено 234 сім'ям. Всього субсидією за даний період скористалося 2289 сімей на загальну суму 1530,5 тис. грн. Середній розмір субсидії становить 222,3 грн. У місті щомісячно користується пільгами з оплати житлово-комунальних послуг 7401 особа пільгової категорії населення. Всього надано пільг на суму 2684,9 тис. грн. Щодо ситуації в освіті, то вона майже не змінилася. 

У місті працює 7 загальноосвітніх навчальних закладів, 6 дошкільних навчальних закладів, 7 позашкільних установ. У загальноосвітніх навчальних закладах міста навчається 3653 учні, у дошкільних закладах виховується 1326 дітей, у позашкільних - понад 2000 вихованців. Наповнюваність класів у загальноосвітніх на¬вчальних закладах становить 24 учні. Середня кількість учнів на одного вчителя становить 11. Працює професійно-технічне училище міста, в якому навчається 505 учнів, які одночасно з загальною середньою освітою отримають і робітничу кваліфікацію, а також керамічний технікум ім. М.В. Гоголя. У технікумі підготовка спеціалістів ведеться на 5 факультетах: денна форма навчання - 539 чол., заочна - 125 чол. 

Відповідно до ст. 32 "а" п.6 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" для збереження і зміцнення здоров'я дітей проводиться всебічна робота по забезпеченню якомога більшої кількості дітей гарячим харчуванням, вітамінною та буфетною продукцією. Всі учні 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та діти пільгових категорій забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням (обіди). В усіх закладах освіти видані накази про порядок організації харчування з відпрацюванням режиму і графіку харчування дітей. Для всіх інших школярів організовано харчування за батьківські кошти. Всього гарячим харчуванням у школах охоплено понад 3000 учнів, що становить понад 70 % від їх загальної кількості. На постійному контролі у виконавчого комітету міської ради знаходиться робота по організації підвозу учнів до шкіл із віддалених районів міста шкільним автобусом. 

Робота закладів культури у звітному періоді була спря¬мована на подальший розвиток мережі галузі культури, створення оптимальних умов для різноманітних творчих проявів, збереження й збагачення культурного та духовного потенціалу, забезпечення культурних потреб населення. Протягом І кварталу 2011 року проведено 36 загальноміських масових заходів. Серед них - календарні урочистості, урочисті мітинги, реквієми, святкові концерти до державних та професійних свят, народні гуляння, свята вулиць, фестивалі і конкурси.
Музеї міста відвідало 2542 чол., проведено 31 екскурсія, 12 масових заходів, відбулося відкриття 6 виставок, 3 презентації книг місцевих авторів. Бібліотеками міста організовано та проведено читацькі конференції, літературні читання, бесіди, бібліотечні уроки, усні журнали, книжкові виставки, зустрічі з письменниками, радіопередачі. За звітний період бібліотеки відвідало 3895 користувачів. Загальний книжковий фонд бібліотек складає 109560 примірників. 

Народним фотоклубом "Миргород" проведено 3 фотовиставки. Народний міський духовий оркестр ім. І.Шатравки бере активну участь у культурно-масових заходах міста. Дитяча музична школа ім. А.Коломійця є центром музичної професійної підготовки учнів, які отримали багато почесних відзнак, деякі учні вдало дебютували на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях та конкурсах. Що стосується політики стосовно дітей, сім'ї та молоді, то вона здійснюється у відповідності до законодавства України. За І квартал 2011 року проведено 13 загальноміських заходів, направлених на розвиток творчих здібностей молоді, підтримку дітей пільгових категорій та дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Серед них загальноміські заходи, присвячені Дню Святого Валентина, Дню боротьби з наркотиками та наркобізнесом, Дню 8 березня, Дню захисника Вітчизни, міський фестиваль "Тато, мама, я - спортивна сім'я" тощо. 

Згідно плану розподілу путівок до дитячих оздоровчих закладів для оздоровлення дітей пільгових категорій відділом у справах спорту, сім'ї та молоді реалізовано 3 путівки. Постійно поновлюється Банк даних дітей із сімей пільгових категорій. Станом на 01.04.2011р. на обліку перебувало 787 дітей пільгових категорій, які проживають у 584 сім'ях, із них до Місцевого банку даних сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, занесено 48 сімей, у яких виховується 102 дитини. Проводилася робота щодо соціальної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, охоплено 18 клієнтів вищезазначеної категорії, яким надано 40 послуг. Соціальною роботою, яка спрямована на соціальну та психологічну адаптацію, підготовку до самостійного життя, охоплено 11 дітей - сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, їм надано 64 послуги, із них 3-є - виховуються в прийомних сім'ях. 

Щодо розвитку фізичної культури і спорту, то протягом І кварталу 2011 року всіма видами фізкультурно - оздоровчої та спортивно-масової роботи у місті займаються майже 7,9 тис. осіб, що становить близько 19 % населення міста. У двох дитячо - юнацьких спортивних школах займається 784 чол., у 7 спортивних клубах займається 486 чол. За І квартал 2011 року проведено 25 спортивно - масових заходів із популярних видів спорту: волейболу, футболу, баскетболу, шахів, легкої атлетики та ін. Збірні команди міста взяли участь у змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів з інших видів спорту. Із вищевикладеного можна зробити висновок, що виконавчим комітетом Миргородської міської ради прикладається максимум зусиль для забезпечення виконання програми економічного і соціального розвитку на 2011 рік. Про підсумки виконання міського бюджету за перший квартал 2011 року доповіла заступник міського голови, начальник фінансового відділу Н.Г.Устименко. 

Надія Григорівна відзначила, що по загальному фонду, без урахування офіційних трансфертів, до бюджету міста надійшло 10643,2 тис. грн. при плані - 9835,7 тис. грн., що становить 108,2 відсотка, перевиконано планові показники на 807,5 тис. грн. За звітний період збільшені надходження проти відповідного періоду минулого року на 1190,7 тис. грн., ріст складає 12,6 відсотка. З державного бюджету отримані офіційні трансферти в сумі 8452,3 тис.грн., в т. ч. субвенція - 7771,5 тис.грн. та дотація вирівнювання - 680,8 тис. грн. До планових призначень не забезпечено виконання в сумі 112,9 тис.грн., з них дотації 60,2 тис. грн. та субвенції 52,7 тис.грн. Разом до загального фонду за І квартал надійшло - 19095,4 тис. грн. Надходження спеціального фонду за звітний період склали 2210,4 тис.грн. Всього до міського бюджету надійшло 21305,8 тис. грн. при планованих показниках 20505,8 тис. грн., виконання становить 103,9 відсотка і збільшені надходження проти плану на 800,0 тис. грн., але проти відповідного періоду минулого року в І кварталі 2011 року зменшені надходження на 875,8 тис. грн. 

По доходах, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, за І квартал 2011 року надійшло - 7996,7 тис. грн., що більше плану на 639,2 тис. грн. та більше проти відповідного періоду минулого року на 708,8 тис. грн. Необхідно відмітити, що за І квартал 2011 року збільшені надходження по податку на доходи фізичних осіб проти відповідного періоду 2010 року на 1383,4 тис. грн.
По доходах, що не враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, при плані 2478,2 тис. грн. фактично надійшло 2646,5 тис. грн., виконання складає 106,8 відсотка, план перевиконано на 168,3 тис.грн., і це більше проти надходжень відповідного періоду минулого року на 481,9 тис. грн. Найбільші суми бюджет міста у І кварталі 2011 року отримав по наступних джерелах надходжень: І кв.2010р.: податку на доходи фізичних осіб -7975,9 тис. грн., або 74,9 % (69,1%); платі за землю - 2291,6 тис. грн., або 21,5 % (17,4%); місцеві податки і збори - 237,5 тис. грн., або 2,2 % ( 3,7%). 

Основними платниками податку на доходи фізичних осіб до бюджету міста є такі підприємства: ЗАТ "Миргородкурорт" - 621,4 тис. грн., ВАТ "Армапром" - 370,2 тис. грн., ПАТ "Миргородський завод мінеральних вод" - 290,9 тис. грн., ТОВ "Миргородський сиркомбінат "- 149,5 тис. грн. Перевиконано планові показники І кварталу 2011 року по 6 джерелах, найбільші з них по: податку на доходи фізичних осіб - 657,4 тис. грн.; платі за землю - 44,6 тис. грн. Надійшли місцеві податки і збори, нараховані до 1 січня 2011 року в сумі 75,8 тис. грн. та частина чистого прибутку - 2,0 тис. грн. По 2 джерелах надходжень недовиконані планові показники на загальну суму 1,5 тис.грн., а саме : надходження від орендної плати за користування майном, що перебуває в комунальній власності - 1,1 тис. грн.; по¬даток на прибуток підприємств комунальної власності - 0,4 тис. грн. 

Від орендної плати за користування майном, що перебуває в комунальній власності, надійшло - 7,9 тис.грн. при плані - 9,0 тис. грн., невиконання становить 1,1 тис. грн. (недоїмка по ТОВ "Еліта-Груп" станом на 01.04.2011 р. - 24,4 тис. грн.). До спеціального фонду за звітний період надійшло - 2210,4 тис. грн., що більше плану на 105,4 тис. грн., план виконаний на 105 відсотків. Збільшені надходження проти відповідного періоду минулого року на 351,7 тис. грн. Перш за все, це надходження від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення - 765,0 тис. грн., власні надходження бюджетних установ - 577,1 тис. грн., єдиний податок - 526,8 тис. грн., кошти від відчуження майна, що перебуває у комунальній власності міста - 157,7 тис. грн., надходження до цільового фонду - 81,7 тис. грн., надходження податку з власників транспортних засобів - 55,8 тис. грн., збір за першу реєстрацію транспортного засобу - 18,5 тис. грн., збір за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах - 14,0 тис. грн., збір за забруднення навколишнього природного середовища - 10,5 тис. грн., грошові стягнення по забрудненню - 2,9 тис. грн., перерахування частки вартості нестандартної продукції - 0,4 тис. грн. 

За І квартал 2011 року до бюджету розвитку надійшло - 1449,6 тис. грн. До цільового фонду при плані - 70,6 тис. грн. надійшло - 81,7 тис. грн., що більше плану на 11,1 тис. грн., планові показники виконані на 115,8 відсотка, але проти відповідного періоду минулого року менше на 530,2 тис. грн. Групою по легалізації заробітної плати та зайнятості населення в звітному кварталі проведено 12 рейдів, перевірено - 87 суб'єктів підприємницької діяльності та виявлено 13 найманих працівників без оформлення трудового договору. Додатково зареєстровано 11 договорів між найманим працівником і фізичною особою-підприємцем та додатково 1 особу оформлено підприємцем.
У цілому видатки І кварталу 2011 року виконані в сумі 22619,5 тис.грн., що становить 95,0 відсотків до планових призначень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року видатки зросли на 4917,2 тис.грн. або на 27,8 відсотка. 

Видатки загального фонду за звітний період склали 21106,9 тис.грн., що становить 97,5 відсотка та 25,3 відсотка до уточненого річного плану. Порівнюючи з І кварталом 2010 року, видатки зросли на 5975,2 тис.грн., або на 39,5 відсотка. На виплату заробітної плати з нарахуваннями використано 8557,0 тис. грн. при плані 8784,0 тис.грн., що складає 97,4 відсотка та 113,7 відсотка до виконання за аналогічний період минулого року. На придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів направлено 3,7 тис.грн., що складає 92,5 відсотка до плану, та 123,3 відсотка до видатків І кварталу минулого року. На харчування з загального фонду бюджету спрямовано 315,5 тис. грн. при плані 333,0 тис. грн., що становить 94,7 відсотка, а до касових видатків І кварталу 2010 року ріст складає 56,3 відсотка.
На оплату за спожиті енергоносії використано 2705,8 тис. грн., що становить 97,1 відсотка до плану звітного періоду та 158,9 відсотка до першого кварталу минулого року. Видатки по спеціальному фонду склали 1512,6 тис. грн., що менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 1058,0 тис. грн. 

Із загального фонду бюджету на утримання органів місцевого самоврядування за І квартал 2011 року використано 1482,4 тис.грн., що становить 91,4 відсотка до плану і 99,6 відсотка до виконання за І квартал 2010 року. На виплату заробітної плати з нарахуваннями направлено 1258,4 тис.грн., при плані 1371,9 тис.грн., що становить 91,7 відсотка і 98,8 відсотка до виконання за І квартал 2010 року, в тому числі проведена виплата заробітної плати за рахунок субвенції з Державного бюджету на збереження середньої заробітної плати на період працевлаштування секретаря міської ради, в зв'язку із закінченням строку повноважень в сумі 25983 грн. 06 коп. На оплату за спожиті енергоносії направлено 110,8 тис. грн., що становить 93,0 відсотки від плану звітного періоду. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року видатки зросли на 4,8 тис. грн., ріст склав 4,5 відсотка. 

По спеціальному фонду органами місцевого самоврядування використано у І кварталі поточного року 39,5 тис.грн., в тому числі:
- Виконавчим комітетом 1,3 тис.грн., від платних послуг державного реєстратора за надання довідок по реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб.
- Управлінням праці та соціального захисту населення 1,5 тис.грн. на заробітну плату з нарахуваннями, отримані з Центру зайнятості по залученню інспекторів на громадські роботи для допомоги у оформленні документів по субсидіях населенню.
- Управлінням житлово-комунального господарства міської ради використовується на потреби установи 75 відсотків надходжень від здачі в оренду об'єктів комунального майна, що становить 36,7 тис. грн. 

На утримання установ освіти за І квартал 2011 року із загального фонду бюджету було направлено 8642,3 тис.грн. при плані 8838,4 тис.грн., що становить 97,8 відсотка. В порівнянні з І кварталом 2010 року видатки на освіту збільшилися на 1842,2 тис.грн., або на 27,1 відсотка.
На виплату заробітної плати з нарахуваннями за звітний період використано 5949,7 тис.грн. при плані 6033,4 тис. грн., тобто план виконаний на 98,6 відсотка, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшені видатки на 14,8 відсотка.
На харчування учнів шкіл та дітей дошкільних навчальних закладів направлено 315,3 тис.грн. або 94,7 відсотка до плану звітного періоду і збільшені видатки проти відповідного періоду 2010 року на 56,2 відсотка. 

На оплату за спожиті енергоносії установами освіти перераховано 2287,5 тис. грн. при плані 2321,7 тис. грн., що становить 98,5 відсотка, і в порівнянні з І кварталом 2010 року збільшені видатки на 71,6 відсотка (954,5 тис. грн.). Установами освіти за звітний період освоєні кошти спеціального фонду в сумі 398,6 тис. грн., що більше проти відповідного періоду минулого року на 109,9 тис. грн. або на 38,1 відсотка. Кошти спрямовано на харчування - 230,0 тис. грн., на капітальні видатки - 27,7 тис.грн., оприбутковано по школах матеріалів та подарунків на 12,0 тис.грн., виділено з вільних залишків загального фонду з передачею до спеціального фонду по позашкільних закладах на придбання сценічного взуття - 6,0 тис.грн. 

На соціальний захист населення за І квартал поточного року направлено 8087,1 тис. грн., що становить 99,4 відсотка до плану, видатки збільшені проти відповідного періоду минулого року на 3387,7 тис. грн., або 72,1 відсотка. На фінансування пільг ветеранам війни та праці, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, субсидій населенню на оплату енергоносіїв, твердого палива, скрапленого газу та інших пільг із державного бюджету за І квартал 2011 року направлено 3210,8 тис.грн., що на 1007,7 тис грн., або 45,7 відсотка, більше проти відповідного періоду минулого року.
Енергоносії профінансовані в сумі 2886,0 тис. грн., у тому числі: ветеранам війни та праці - 1158,5тис. грн.; ветеранам військової служби - 475,8 тис. грн.; громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 97,1 тис. грн.; пільги багатодітним сім'ям - 36,2 тис. грн.; субсидії населенню - 1118,4 тис. грн. 

Тверде паливо та скраплений газ - 1,1 тис. грн. Інші пільги профінансовані в сумі 323,7 тис. грн., у тому числі: компенсаційні виплати за разовий проїзд профінансовані в сумі 1,0 тис. грн.; компенсаційні ви¬плати за пільговий проїзд автомобільним транспортом - 233,9 тис. грн.; оплата санаторно-курортних путівок - 5,0 тис. грн.; пільги з послуг зв'язку - 83,8 тис. грн.
Кредиторська заборгованість по пільгах та субсидіях населенню станом на 01.04.2011 року склала 1451,4 тис. грн., у тому числі по: енергоносіях - 1394,3 тис.грн. (теплопостачання - 519,7 тис. грн., водопостачання та водовідведення - 106,2 тис. грн., газопостачання - 669,4 тис. грн., електропостачання - 57,3 тис.грн., інші ЖКП - 41,7 тис. грн.), що на 421,6 тис. грн. (43,3 відсотка) більше показників відповідного періоду минулого року; інших пільгах - 56,1 тис. грн. (у т. ч. залізничний проїзд - 28,5 тис. грн., зв'язок - 27,6 тис.грн.), або на 189,0 тис. грн. (77,1 відсотка) менше показників відповідного періоду минулого року; по твердому паливу та скрапленому газу 1,1 тис. грн.
На виконання державних програм соціального захисту населення по допомозі сім'ям із дітьми, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам із державного бюджету за звітний період використано 4508,3 тис. грн., що на 1006,1 тис. грн. (28,7 відсотка) більше, ніж у І кварталі 2010 року. За звітний період виплачена допомога в таких розмірах: у зв'язку з вагітністю і пологами - 44,1 тис. грн.; по догляду за дитиною до 3-х років - 1049,1 тис. грн.; одноразова допомога при народженні дитини - 1751,3 тис. грн.; на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням - 87,6 тис. грн.; на дітей одиноким матерям - 555,1 тис. грн.; тимчасова державна допомога дітям - 76,1 тис. грн.; допомога при усиновленні дитини - 0,6 тис. грн..; державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям - 111,6 тис. грн.; державна соціальна допомога інвалідам та дітям-інвалідам - 832,8 тис. грн. 

Кредиторська заборгованість по виплаті допомоги сім'ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям інвалідам з державного бюджету на звітну дату відсутня, тобто зменшилася проти відповідного періоду минулого року на 169,4 тис. грн.
На виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" у І кварталі 2011 року спрямовано 23,6 тис. грн., що на 11,9 тис. грн. більше відповідного показника минулого року.
На утримання центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді міста було спрямовано 32,7 тис. грн. при плані 38,2 тис. грн., що становить 85,6 відсотка від плану. На виплату заробітної плати з нарахуваннями направлено 30,0 тис. грн. На оплату за спожиті енергоносії направлено 2,6 тис. грн. 

На утримання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за І квартал 2011 року спрямовано 548,5 тис. грн., при плані 565,4 тис. грн. або 97,0 відсотків. У порівнянні з І кварталом 2010 року видатки збільшились на 149,3 тис. грн., або 37,4 відсотка. На виплату заробітної плати з нарахуваннями використано 472,2 тис. грн., що становить 99,3 відсотка. На придбання медикаментів спрямовано 3,7 тис. грн., на харчування - 0,2 тис. грн. На оплату за спожиті енергоносії направлено 54,4 тис.грн.
Територіальним центром використані кошти спеціального фонду в сумі 37,5 тис. грн., у тому числі на придбання медикаментів 1,0 тис. грн. та харчування 31,7 тис. грн. На інші видатки соціального захисту населення за І квартал 2011 року використано 20675 грн., у тому числі на виплату одноразової грошової допомоги громадянам міста - 8450 грн., виплату допомоги жінкам при народженні дитини - 5916 грн., на виплату грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям - інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допо¬моги - 4580 грн. та видатки на проведення заходів з ветеранами Великої Вітчизняної війни 1729 грн. 

На утримання житлово-комунального господарства з міського бюджету за звітний період використано 1082,6 тис.грн., що становить 95,7 відсотка до плану. В порівнянні з відповідним періодом минулого року ви¬датки збільшились на 210,6 тис. грн., або на 24,2 відсотка.
Кошти направлено КП "Комбінат благоустрою і озеленення" - 606,2 тис. грн. на ручне прибирання міста, озеленення, утримання вуличного освітлення, утримання дорожньо-мостового господарства, придбання інструментів та механізмів для благоустрою, КП "Спецкомунтранс" - 446,0 тис. грн. для механізованого прибирання міста та утримання міського звалища, МКП "Ритуал" - 22,3 тис. грн. на утримання доглядачів кладовища. З бюджету розвитку використано 668,8 тис. грн.. з них на капітальний ремонт житлового фонду міської ради - 431,8 тис. грн., на благоустрій міста - 142,5 тис. грн., на виконання робіт по реконструкції напірного колектора - 52,9 тис. грн., на реконструкцію будівлі по вул.Сорочинській,241 - 18,5 тис. грн., на реконструкцію вуличного освітлення міста -13,0 тис. грн. та виготовлення проекту на капремонт ДНЗ № 12 - 10,1 тис.грн. 

По спеціальному фонду на проведення робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування за І квартал 2011 року використано 178,4 тис.грн.
На утримання закладів культури за звітний період виділено 827,4 тис. грн., при плані 850,8 тис. грн., що становить 97,2 відсотка. В порівнянні з І кварталом 2010 року видатки збільшено на 20,9 відсотка.
На виплату заробітної плати з нарахуваннями направлено 621,2 тис. грн., що становить 98,0 відсотків до плану та в порівнянні з аналогічним періодом минулого року видатки збільшено на 24,2 відсотка.
На оплату за спожиті енергоносії направлено 150,0 тис. грн., виконання становить 94,9 відсотка, ви¬датки збільшені проти І кварталу 2010 року на 9,2 відсотка. 

На проведення міських заходів культурно-мистецького напрямку використано 3,5 тис. грн.
На фінансову підтримку міського духового оркестру ім. І. Шатравки профінансовано 46,8 тис. грн., що більше в порівнянні з І кварталом 2010 року на 9,2 тис. грн., або на 24,5 відсотка.
За звітний період закладами культури спрямовано 46,4 тис. грн. коштів спеціального фонду, із них на виплату заробітної плати з нарахуваннями - 29,6 тис. грн., на капітальні видатки - 12,6 тис. грн. Отримано в подарунок для музею міста телевізор на суму 3,5 тис. грн. та акордеон для музичної школи вартістю 2,5 тис. грн. На передплату періодичних видань для бібліотек міста направлено - 6,6 тис. грн.
На фінансову підтримку засобів масової інформації з міського бюджету виділено 141,6 тис. грн., що більше в порівнянні з І кварталом 2010 року на 14,9 відсотка, в тому числі: міській телестудії "Миргород" виділено 77,2 тис. грн., радіокомпанії "Миргород" - 34,4 тис. грн., редакції газети "Миргород - наш дім" - 30,0 тис. грн. 

На фізичну культуру і спорт за звітний період направлено 361,8 тис. грн., що більше проти відповідного періоду минулого року на 86,6 тис. грн., або на 31,5 відсотка. На проведення заходів по фізичній культурі і спорту за І квартал виділено з бюджету 22,1 тис. грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшені видатки на 6,2 тис. грн. або на 39,0 відсотків. На дитячі юнацькі спортивні школи при плані 299,0 тис. грн. за звітний період виділено 287,5 тис. грн., що більше в порівнянні з аналогічним періо¬дом минулого року на 77,3 тис. грн., ріст складає 36,8 відсотка. ФСТ "Україна" профінансовано в сумі 3,3 тис. грн., КП стадіон "Старт" - 42,4 тис. грн., ЦФЗН "Спорт для всіх" - 6,5 тис. грн. 

На попередження та ліквідацію надзвичайних ситуацій із резервного фонду міського бюджету виділено 1,1 тис. грн.
На органи самоорганізації населення за звітний період направлено 54,0 тис. грн., на відшкодування збитків МК ЖЕУ по комунальному ринку та технічному обслуговуванню громадських організацій - 22,1 тис. грн., сплачені внески до Асоціації міст Полтавщини - 13,5 тис. грн.
Того дня було затверджено ряд міських програм: Програму розвитку дорожнього руху та його безпеки на території м.Миргорода на 2011-2014рр.; Програму розвитку туризму на 2011-2015рр.; Програму по забезпеченню інформаційно-просвітницьких заходів щодо пропаганди охорони навколишнього природного середовища на 2011 рік. Загалом, того дня депутати розглянули майже 30 питань та депутатські запити. 


Валентина ДЕНИСЕНКО


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa