www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 17.06.2011 16:40
Вирішували планові питання життєдіяльності міста

8 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Миргородської міської ради. Воно проходило під головуванням мера міста С.П.Соломахи. Першим розглядалося питання про підготовку закладів освіти до нового 2011-2012 навчального року. Із детальною інформацією про це виступив начальник міського відділу освіти С.Г.Мовчан. Степан Григорович зазначив, що найважливішими завданнями підготовки до 2011-2012 навчального року є приведення системи освітньої роботи у відповідність до потреб дитини, створення у навчальних закладах умов, які відповідають сучасним вимогам та забезпечують якісне проведення навчально-виховного процесу. 

А для цього упродовж двох місяців необхідно виконати великий обсяг робіт: провести облік дітей шкільного віку; виходячи з наявних учнівських контингентів, переглянути та конкретизувати замовлення на підручники; провести набір учнів до перших та десятих класів, забезпечити раціональне комплектування класів загальноосвітніх шкіл та груп дошкільних навчальних закладів; проаналізувати стан охоплення дітей дошкільною освітою та вжити заходів до стовідсоткового залучення дітей п'ятирічного віку до різних форм дошкільної освіти; вжити заходів для створення безпечних умов праці та пожежної безпеки; забезпечити навчальні заклади обов'язковою шкільною документацією; до початку навчального року завершити всі поточні та капітальні ремонти приміщень навчальних закладів, їдалень, технологічного та холодильного обладнання та спортивних майданчиків. 

Найбільше занепокоєння, звісно, викликає проведення поточних і капітальних ремонтів та підготовка до осінньо-зимового періоду.
Об'єми ремонтних робіт значні, а до початку навчального року залишилося мало часу, як зазначив начальник міського відділу освіти С.Г.Мовчан. Степан Григорович детально охарактеризував проблеми кожного навчального закладу та повідомив, які саме види ремонтних робіт треба провести за час літніх канікул. Серед загальних проблем для всіх закладів є: заміна застарілого технологічного та холодильного обладнання їдалень, забезпечення первинними засобами пожежогасіння (вуглекислотні вогнегасники), заміна вікон та дверей, завезення піску. 

Під час засідання виконавчого комітету особлива увага присутніх була приділена інформації начальника управління архітектури та містобудування С.М.Руських про стан виконання договірних зобов'язань по залученню коштів забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Миргорода за І квартал 2011року. Сергій Миколайович повідомив, що управління архітектури та містобудування у своїй роботі керується п.25 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності", Законом України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва", Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву", рішенням тридцятої сесії п'ятого скликання Миргородської міської ради, від 17 лютого 2009 року. 

Згідно положення про порядок залучення та використання коштів замовників (забудовників) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Миргорода, яке затверджене рішенням тридцятої сесії п'ятого скликання Миргородської міської ради, від 17 лютого 2009 року, сума пайової участі замовника на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста може бути зменшена за рішенням міської ради з урахуванням суспільної значимості, функціонального призначення та місця розташування об'єкта містобудування. 

Платниками на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста є всі замовники (забудовники) незалежно від їх форми власності, що мають намір здійснити на території міста Миргорода будівництво, розширення, реконструкцію, капітальний ремонт, перепрофілювання або технічне переоснащення будь-яких об'єктів містобудування. 

У 2010 році на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста надійшло 2649 091,0 грн., а у 2011році - 161 037,36грн.
А ще станом на 01.06.2011 року управлінням архітектури та містобудування заключено 11 до¬говорів про залучення коштів забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста на суму - 679 582,55 грн. Із них профінансовано 7 7014,74 грн., а з урахуванням договорів, що укладені в попередні роки - 161037,36 грн.
Станом на 1.06.2011 року виконані зобов'язання по шести договорах.
Управлінням підготовлено та розіслано приписів на суму - 96220,60грн. 

Відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", замовник зобов'язаний протягом семи календарних днів із дня видачі дозволу на виконання будівельних робіт або з дня набуття права на виконання таких робіт письмово поінформувати виконавчий орган міської ради про початок виконання будівельних робіт. А також замовник зобов'язаний протягом семи календарних днів із дня введення в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта письмово поінформувати про це місцевий орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування за місцезнаходженням об'єкта будівництва. 

Сергій Миколайович зазначив, що на даний час органи місцевого самоврядування, зокрема управління архітектури та містобудування, не беруть участі у наданні дозволів на початок будівельних робіт та у прийнятті об'єктів в експлуатацію.
Питання про стан виконання договірних зобов'язань по залученню коштів забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Миргорода за І квартал 2011 року викликало дискусію у залі та жваве обговорення. Оскільки воно ще не доопрацьоване, то було вирішено перенести його на повторне засідання виконкому. 

Про хід виконання розпорядження міського голови від 26 листопада 2009 року 137-р "Про затвердження плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2009 - 2015 роки" проінформував присутніх заступник начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради М.О.Коркішко. Михайло Олександрович повідомив, що з метою всебічної допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями та іншим маломобільним групам населення службами міста проводиться велика робота. Зокрема, управлінням архітектури та містобудування міської ради під час розгляду та погодження проектів забудови земельних ділянок постійно враховуються потреби людей з обмеженими фізичними можливостями та діючі норми і правила (ДБН В.2.2-17:2006 "Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення"). Протягом 2010 року погоджено 43 проекти забудови з обов'язковою умовою облаштування пандусів. Із початку поточного року погоджено 12 таких проектів. 

Постійно здійснюється контроль за дотриманням вимог щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення, виконанням проектних і ремонтних робіт із метою формування доступного середовища у місті.
Станом на 01.06.2011 р. в управлінні праці та соціального захисту населення Миргородської міської ради на обліку перебуває 2162 інваліди. 

Згідно чинного законодавства, всі інваліди мають право та користуються безоплатним проїздом у міському автомобільному транспорті.
Михайло Олександрович повідомив, що виконавчим комітетом та структурними підрозділами міської ради постійно проводиться системна робота, спрямована на забезпечення всієї повноти соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод інвалідів, закріплених Конституцією України та іншими законодавчими актами.
Членами виконавчого комітету також розглядався ряд питань, не передбачених планом підготовки засідання, та були прийняті відповідні рішення. 

Підготувала Ольга ЧЕРКАСЬКА


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa