www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 01.07.2011 18:37
Співпраця для взаємної користі

25 червня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

Про стан виконання договірних зобов'язань по залученню коштів забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на І квартал 2011 року доповідав начальник управління архітектури та містобудування міської ради С.М.Руських. Зокрема, він сказав, що з осені 2008 року українська економіка, слідом за світовою, увійшла в стан найглибшої за свою історію фінансової кризи. Через брак ліквідності банки припинили надавати кредитні кошти як забудовникам, так і потенційним інвесторам. Інвестори, які мають можливість придбати нерухомість без допомоги банків, не поспішають це робити, побоючись подальшого погіршення економічного становища в Україні та можливості втрати своїх заощаджень. Як результат - більшість забудовників взагалі залишились без джерел фінансування та вимушені були припинити будівництво об'єктів містобудування, розпочатих ще в "докризові часи" і опинились на межі банкрутства.

Протягом останніх двох років фахівцями управління архітектури та містобудування, -зазначив С.М.Руських, - здійснювався постійний моніторинг стану будівництва та виробництва будівельних матеріалів у м.Миргороді. За всіма основними видами будівельної діяльності обсяги будівельних робіт за підсумками 2010 року скоротились по місту в цілому. Найбільше скорочення спостерігалось у будівництві об'єктів комерційного призначення. А пайова участь із будівництва таких об'єктів була основною статтею доходу фонду розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури міста Миргорода. Проаналізувавши статистичні спостереження, які провело управління, виходить, що за 2009 - 2010 роки разом в експлуатацію здано 73 об'єкти, в 2008 - 63 за один рік. А за 6 місяців 2011 року взагалі зафіксовані такі показники: 7 невеличких об'єктів містобудування. С.М.Руських окремо говорив і про те, що іноді складається така ситуація, що забудовник отримує дозвіл на розміщення об'єкта торгівлі, але при цьому не ввів об'єкт в експлуатацію та не уклав угоди на сплату інвестицій, тобто відсутня схема погодження з управлінням архітектури, або хоча б з інспекцією ДАБК (при отриманні дозволу на виконання земельних робіт у переліку погоджувальних організацій ці структури обов'язкові, що унеможливлює виникнення конфліктних, або таких, що суперечать чинному законодавству, ситуацій). І як результат - очікуваної інформації так і не надійшло.

Начальник управління архітектури та містобудування міської ради також порушував тему підготовки розірвання окремих договорів за згодою сторін; тему затягування будівництва об'єкта нерухомості та ін.

Про дотримання вимог Закону України "Про відходи" та ст.22 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення" і виконання заходів по проведенню "Акції із благоустрою населених пунктів, існуючих та створення нових зелених зон, парків та скверів" на території м.Миргорода звітував заступник міського голови - начальник управління житлово-комунального господарства С.В.Яшний. Зокрема, він сказав, що на виконання вимог Закону України "Про відходи" та ст. 22 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", заходів, передбачених міською програмою "Про поводження з твердими побутовими відходами на 2006-2011 роки", виконано ряд робіт: у місті завершено запровадження роздільного збору ТПВ по всій багатоповерховій забудові міста, де на 36 майданчиках встановлено 236 євроконтейнерів: 126 -для залишкових відходів, 37 -для скла, 36-для паперу та картону, 37- для пластику. За 2 квартали 2011 року зібрано 85 т склобою, макулатури - 27 т, пластику - 21 т; у 2010 році за рахунок обласного бюджету отримано 41 контейнер на суму 198 850 грн., які встановлені в навчальних закладах міста. З них -13 шт. для збору пластику, 28 шт. - для залишкових відходів; організовано роботу по санітарному очищенню приватного сектора міста, проводиться робота по запровадженню роздільного збору ТПВ у приватному секторі міста шляхом встановлення в кожному дворі пластикових контейнерів об'ємом 240 л, видаються різнокольорові пакети для збору вторинної сировини (пластику,паперу,скла ). Станом на 01.07.2011 року укладено 2535 договорів із мешканцями приватного сектора; на даний час на підприємстві відсутня можливість точного визначення ваги відходів, які транспортуються на звалище, внаслідок чого розрахунок екологічного податку проводиться за приблизними обрахунками, що приводить до збільшення нарахувань по екологічному податку. Тому, враховуючи вищевикладене, для придбання вагів потрібно виділити кошти з міського бюджету в сумі 86,0 тис.грн.; у той же час у місті постійно ведеться контроль за дотриманням правил утилізації небезпечних побутових відходів по всіх освітніх закладах, підприємствах, установах та організаціях міста, прийняті нові "Правила благоустрою території міста Миргорода", створено інспекцію по благоустрою міста з метою забезпечення контролю за дотриманням цих правил; проводиться робота по ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих звалищ, вживаються заходи по недопущенню їх виникнення, інспекцією з благоустрою разом із працівниками міліції проведено 62 рейди по недопущенню створення стихійних звалищ; постійно проводиться інформаційно-просвітницька робота серед населення.

Актуальним питанням, яке потребує вирішення, є продовження робіт по будівництву та санації звалища ТПВ. На жаль, на поданий у 2011 році запит до обласного управління екології фінансування не виділено. До цього часу не вирішено питання придбання та влаштування мобільної сортувальної лінії, її впровадження значно зменшило кількість остаточного сміття і дало можливість більшого використання вторинних ресурсів.

У доповіді начальник управління УЖКГ не обійшлося і без критики: працівникам "Спецкомцнтрансу" він порекомендував більше уваги приділяти санітарному стану євроконтейнерів; "Миргородвоканалу" більше працювати над вирішенням питання ліквідації аварійного стану каналізаційних споруд у нашому місті.
Аналізуючи виконання заходів по проведенню щорічної Всеукраїнської акції із благоустрою "За чисте довкілля", С.В.Яшний зазначив, що виконавчим комітетом Миргородської міської ради проведені відповідні організаційні заходи - видано розпорядження міського голови №48-р від 30 березня 2011 року, яким створений оперативний штаб по проведенню двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою, закріплений перелік підприємств міста за лісопарковими зонами , на берегах річки Хорол та міських кладовищах по наведенню та підтриманню належного санітарного стану, створений графік виділення автотранспортної техніки по наданню шефської допомоги вуличним комітетам по санітарній очистці закріплених вулиць.

У місті заплановані масові акції з благоустрою, а саме: "За чисте довкілля", "День благоустрою", заходи по підготовці до відзначення в місті 66-ї річниці Перемоги у ВВв, щорічний загальноміський конкурс найкращого благоустрою у номінаціях "Зразкова вулиця", "Зразковий будинок" та ін.

Із метою благоустрою парку Слави (скверу біля "Вічного вогню"), центральної площі міста, благоустрою парків і вулиць міста, КП "Комбінат благоустрою і озеленення" придбано за рахунок цільових коштів та власними силами декоративний посадковий матеріал: ялівець - 24 шт.; береза - 1040 шт.; горобина (1,5 м) - 50 шт.; самшит вічнозелений (0.4 м) - 50 шт.; бузок - 150 шт. У період двомісячника висаджені квіти: хлорофітум - 125 шт, петунія -250 шт., тагетіс -286 шт., які виставлені у вазонах на центральній площі міста.

КП "Комбінат благоустрою і озеленення" проводить роботу в місті зі знесення сухостійних та аварійних дерев. Так, станом на 20.06.2011р. спиляно 51 шт. аварійних дерев. Працівниками КП "Комбінат благоустрою і озеленення" організовано обрізку дерев для боротьби із фітозахворюваннями та з метою дотримання норм видимості на вулично-дорожній мережі.

Забезпечення приведення належного естетичного та санітарного стану прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парку "Дружба", скверів та інших об'єктів масового перебування та відпочинку населення знаходиться на постійному контролі комунальних підприємств - МК ЖЕУ, КП "Комбінат благоустрою і озеленення", КП "Спецкомунтранс" при сприянні УЖКГ міської ради.

Силами "Спецкомунтрансу" ліквідовано 120 несанкціонованих сміттєзвалищ у мікрорайоні "Нафтомістечка", вулиць Сорочинської, Свидницького. Мічуріна, Вовка, Полтавської, Заливної, в районах прибудинкових територій багатоповерхової забудови міста, біля кладовищ по вул. Гурамішвілі, Фрунзе та інших. Силами КП "Комбінат благоустрою і озеленення", КП "Спецкомунтранс", ЗАТ "Миргородкурорт", МПП "Град", медичного реабілітаційного центру "Миргород" МВС України, санаторію ім.М.В.Гоголя, санаторію "Слава" забезпечено впорядкування прибережної смуги р. Хорол.

Інспекцією з благоустрою проводяться рейди щодо виявлення стихійних сміттєзвалищ на території міста: проведено 118 рейдів, складено 4 протоколи, виписано 37 попереджень.

У відповідності до розпорядження міського голови №48-р від 30 березня 2011р. «Про відзначення в місті 66-ї річниці Перемоги у ВВв1941-1945 р.р., виконано впорядкування Братських могил по вул. Д.Гурамішвілі, у парку "Дружба", по вул. Ломиковського, по вул. Миргородських дивізій, у мікрорайоні "Почапці", біля монументу Вічної слави, пам'ятного знака по вул. Братів Козленків.

16.04.2011 р. в місті був проведений День благоустрою, в якому взяли участь 47 підприємств, установ та організацій міста із залученням 3700 осіб, було ліквідовано 26 несанкціонованих звалищ, висаджено 890 дерев, 204 кущі, впорядковані газони та квітники.

Під керівництвом рад мікрорайонів, голів вуличних і будинкових комітетів жителі багатоповерхівок і приватної забудови міста взяли активну участь у двомісячнику благоустрою і озеленення. Активну участь у роботі по наведенню чистоти взяли і депутати міської ради.

Силами миргородців прибрані території дворів та вулиць, викошена трава, відремонтовані дитячі ігрові майданчики, лавочки біля під'їздів.

У квітні - червні 2011 р.:
- Шляховими підприємствами міста виконано робіт по поточному ремонту асфальтобетонного покриття вулиць міста протяжністю 3320 м на загальну суму 517.2 тис. грн., у тому числі доріг по вулицях - Старосвітській, Воскресінській, Я.Усика, Довгого Озера, Гурамішвілі, Сорочинської, Гоголя, Козацької, Озерної, Тичини, Кашинського, Багачанської, Хорольської, Вокзальної, Шишацької та інших;
- придбано матеріалів ( щебеню) для виконання ремонту доріг у місті в кількості 207 тонн на суму 8,2 тис. грн.;
- виконані роботи по виправленню профілю доріг із додаванням щебеню по вулицях: Чумацькій, Грушевського, Грекова, дороги до цвинтаря по вул. Петрівській, Депутатській, 8 Березня, провулку Заводському, провулку Кабачка.

Комунальними підприємствами міста вивезено сміття з міських вулиць міста у квітні-травні 2011 р. - 500 куб. м, спиляно сухих та аварійних дерев - 51 шт.; упорядковано кладовищ - 9 шт.; прибрано 3 тис. кв.м газонів; упорядковано 5 тис. кв.м квітників; прибрано і впорядковано 10 тис. кв.м тротуарів; проведені роботи по прибиранню доріг по вул. Гоголя, Незалежності, Старосвітській, Сорочинській, Д.Апостола, Воскресінській, Кашинського, Я.Усика, Хорольській, Боровиковського, Полтавській, Багачанській та інших.

Силами Миргородського КЖЕУ за період двомісячника виконані наступні роботи : відремонтовано лавочок - 43 шт.; встановлено нових лавочок - 29 шт.; почищено і пофарбовано 5144 п.м бордюр; висаджено дерев на прибудинкових територіях - 128 шт.; пофарбовано дитячих майданчиків 26 шт.; використано 422 кг фарби на суму 8041 грн.; спиляно сухих аварійних дерев -37 шт.; залучено мешканців багатоповерхової забудови на суботник у кількості 1495 осіб.

Зі співдоповіддю з питання, що розглядалося, виступив головний державний санітарний лікар Миргородського району М.В.Олефір.

Про справляння місцевих податків і зборів доповідав заступник начальника Миргородської об'єднаної податкової інспекції Я.М.Соколик, а про стан організації справляння плати за землю з юридичних та фізичних осіб звітувала начальник земельного відділу міської ради Л.Ф.Кірічук.

Після детального обговорення питань, що розглядалися, члени виконавчого комітету прийняли відповідні рішення, у яких зобов'язали Миргородську державну податкову інспекцію (начальник Г.М.Коваленко) забезпечити стовідсоткову сплату поточних нарахувань та недопущення податкового боргу по місцевих податках і зборах; а земельному відділу міської ради (начальник Л.Ф.Кірічук) було доручено посилити роботу щодо стягнення збитків із землекористувачів у судовому порядку.

Засідання пройшло оперативно, злагоджено, у конструктивному руслі, відчувалася чітка співпраця влади, зокрема, її відділів і управлінь, установ міста, правових організацій задля взаємної користі.

Валентина ДЕНИСЕНКО


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa