www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 01.07.2011 18:40
Ось які вони - сучасні комори

Жителі міста і району, які давно не були в промисловій зоні на південній околиці Миргорода, були б вражені від того, що з таких колись потужних підприємств, як "Миргородбуд", підприємство "Граніт", не залишилось і сліду.
Місцем поступилися тим, хто вміє брати на себе відповідальність, дбає про майбутнє, не нарікає на світову кризу, не очікує чогось, а працює.

Засновник ТОВ "Агротех-Гарантія" Дмитро Горячкін зазначив, що у 2007 році було розпочато і у 2009 році завершено будівництво нового потужного сучасного елеватора (ТОВ "Грейн Інновейшн Системз"), що стало частиною інвестиційного проекту, який запровадило господарство на миргородській землі. Вже стало аксіомою те, що кожну важливу справу ТОВ "Агротех-Гарантія" прагне максимально вдосконалювати, наближаючи до світових стандартів.

Відчувши, що існуючі два миргородські комбінати хлібопродуктів не в змозі забезпечити жнивний ритм та новітні технології приймання і зберігання зерна від "Агротех-Гарантії", сформувалася думка щодо будівництва сучасного елеватора.

"А починалося все з демонтажу колишнього збанкрутілого підприємства "Граніт", - говорить мій співрозмовник, генеральний директор ТОВ "Грейн Інновейшн Системз" Іван Бондарець.

Оскільки "Агротех-Гарантія" є офіційним дилером аргентинського виробника зерносушилок "Мegа", до роботи були залучені спеціалісти-консультанти з Аргентини та прогресивні підприємства України, які спеціалізуються на будівництві елеваторів. Очолив роботу по монтажу об'єкта інженер, громадянин Іспанії, Артур Меуленор, який спочатку був запрошений на роботу як перекладач для аргентинців, а сьогодні він - заступник генерального директора підприємства.

Вже по завершенню будівництва у 2009 році елеватор добудовано з використанням сучасного обладнання США. Загальна його потужність - до 150 тис.тонн зерна, потужність сушарок - 3 тис. тонн на добу. За день елеватор, на якому працевлаштовано 95 чоловік, може прийняти з автотранспорту 3 тис. тонн зерна.
Такі елеватори є неперевершеним втіленням у життя інженерної думки. Саме їх робота спрямована на досягнення конкурентоздатної якості зерна у світі.

Технологічний процес по прийманню та відправленню зерна на зберігання чи відвантаження у вагони за допомогою камер відеоспостереження, автоматичного забору аналізів зерна, суцільної комп'ютеризації забезпечує зміна з 11 чоловік.

Найвідповідальнішою у напружений час є робота завідуючої лабораторією елеватора Віри Власенко. Завдяки багаторічному досвіду, який був набутий ще на КХП-1, Віра Іванівна чітко забезпечує доручену ділянку роботи.
Злагодженість дій зміни покладається на змінного майстра. Це все дає змогу гарячої пори автопоїзд, що доставляє близько 20 тонн зерна з поля, обслужити максимум за 30 хвилин.

Хоч жнива ще не розпочалися, на елеваторі помітно відчувається напружена робота до їхньої підготовки. На момент відвідин виробництва позитивні емоції і враження залишила по собі робота працівників будівельного підрозділу, який налічує 11 працівників під керівництвом Сергія Ващенка. Відчувалось, що молоді хлопці, професіонали своєї справи, спритно володіють найсучаснішим знаряддям будівельника, яке пиляє, свердлить, полірує, зварює. Колектив підрозділу робить все, щоб благоустрій елеватора був наче двір дбайливого господаря. Саме цією роботою вони й займалися.

До послуг працівників елеватора цілодобово відкриті двері в переодягальні та душові кімнати, їдальню. Кидається в око, що всі працівники забезпечені фірмовим спецодягом.

Уведення в дію сучасного елеватора "GIS" - це ще один крок до демонополізації зернового ринку, ще один новий промінь покращення сьогодення.

ТОВ "Агротех - Гарантія", яке щоденно утверджується, прийшло дати нове життя нашому краю. Свідком тому є трудовий колектив працівників, якому треба подякувати за нелегку працю, чисті, а значить і високоврожайні, поля зернових і овочевих культур на території 8 сільських рад району, світового рівня картоплесховище в Комишні та елеватор у Миргороді. До всього, "Агротех - Гарантія" є в числі перших по наданню фінансової допомоги підприємствам, організаціям, установам та громадянам міста і району.

Микола ГИЧКАЛЕНКО


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa