www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 27.09.2011 09:49
Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року доповіла начальник відділу освіти міської ради А.Б.Нікітченко. Зокрема, вона сказала, що у 2011-2012 навчальному році мережа навчально-виховних закладів міста, як і у попередньому році, залишається незмінною. У місті працює 7 загальноосвітніх навчальних закладів, із них 3 - заклади нового типу (МСШ №5, гімназія імені Т.Г.Шевченка, НВК (днз-знз) "Гелікон", 6 - дошкільних навчальних закладів, 4 - позашкільних навчальних закладів, 2 спортивні школи). На даний час у ДНЗ виховується 1422 дітей раннього та дошкільного віку. Із 1 вересня 2011 року в дошкільних навчальних закладах № 11 "Теремок" та №12 "Світлячок" відкрито 2 групи: 1 група для дітей раннього віку (ДНЗ №11"Теремок"), 1 молодша садова група ( ДНЗ №12 "Світлячок"). У минулому році внесено зміни до законодавства про обов'язковість отримання дошкільної освіти дітьми старшого дошкільного віку. Тож, у місті діти п'ятирічного віку майже стовідсотково охоплені різними формами дошкільної освіти.

У 2011-2012н.р. 3720 учнів матимуть змогу здобувати загальну середню освіту, із них: 359 першокласників, 259 учнів 10 класів, 298 випускників. Усього по місту 157 класів-комплектів, середня наповнюваність учнів у яких становить 23,7.

Начальник відділу освіти дала ґрунтовний аналіз результатів тестування миргородських випускників; прозвітувала про роботу Малої Академії наук; про участь школярів нашого міста у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка; про учнівські олімпіади із базових дисциплін; про забезпеченість шкіл комп'ютерною технікою та підручниками. У доповіді також йшлося про роботу методичного кабінету відділу освіти, про роботу соціально-психологічної служби у місті та ін.

А.Б.Нікітченко зазначила, що у всіх навчальних закладах Миргорода організовано гаряче харчування. 100% учнів миргородських навчальних закладів охоплено всіма видами харчування. Влітку в таборах відпочинку " Артек", " Молода гвардія" та позаміських таборах оздоровилося 69 дітей працівників освіти на суму 139356 грн. А також 11 педагогів - членів профспілки покращили своє здоров’я по санаторно - курортних путівках на суму 24201 грн. Як і кожного року, на початок 2011/2012 навчального року організовано підвезення учнів за затвердженими маршрутами - з віддалених мікрорайонів міста.

Начальник відділу освіти також звітувала перед членами виконкому про готовність приміщень навчальних закладів міста до нового навчального року та до опалювального сезону. До речі, у цьому році лише на капітальний ремонт даху відділу освіти, утеплення приміщення дитячого садка №12 та на будівництво теплогенераторної ЗОШ №7 використано більше 1 млн. грн. із міського бюджету.

Про стан виконання договірних зобов'язань по залученню коштів забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста станом на 1 вересня 2011 року доповідав перший заступник міського голови С.В.Павленко. Він сказав, що за 2011 рік (станом на 01.09.11 р.) управлінням архітектури та містобудування підготовлено 15 договорів про залучення коштів забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста на суму - 718 232,45 грн. На 01.09.11 р. профінансовано - 157 149,06 грн. С.В.Павленко проаналізував виконання зобов'язань по договорах і запропонував деякі з договорів розірвати, мотивуючи по кожному із них причину розірвання, а причина для більшості типова - несплата коштів до міського бюджету. Члени виконкому підтримали таку пропозицію.

Перший заступник міського голови прозвітував про те, які об'єкти найближчим часом будуть уводитися в експлуатацію та суму яких коштів слід очікувати до фонду міської ради на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Про результати роботи інспекції із благоустрою м.Миргорода станом на 1 вересня 2011 року доповідав начальник інспекції із благоустрою С.В.Ананський. Доповідач прозвітував, що за 2011 рік працівниками інспекції проведено - 248 різних рейдів-перевірок виконання Правил благоустрою та Закону України "Про благоустрій". У результаті проведених рейдів виписано: 345 письмових попереджень, складено 31 протокол, перевірено 184 вулиці у місті та 84 провулки; у зимовий період виконано 173 рейди-перевірки прибирання снігу та льоду на тротуарах, біля торгових точок та прибудинкових територіях комунальних підприємств (за результатами перевірок виписано 64 письмових попередження). Окремо з лютого і по сьогодні, згідно списків, наданих КП "Спецкомунтранс", проводиться роз'яснювальна робота з жителями приватного сектора із питань придбання індивідуальних контейнерів для збору відходів, виписано 56 письмових попереджень. Па­ралельно з цим проводилась робота з керівниками окремих підприємств, установ, організацій та власниками торгових точок на предмет укладення договорів із КП "Спецкомунтранс" на вивіз сміття. Із цього приводу виписано 27 попереджень. Із березня проводилась робота по дотриманню Правил благоустрою в плані дотримання чистоти в місті шляхом встановлення урн біля входів у приміщення підприємств, установ, організацій та торгових точок. Виписано 59 письмових попереджень. Протягом всього періоду роботи інспекції велась активна боротьба з власниками друкованої реклами, які розклеювали в невизначених для цього місцях все, що їм заманеться. Виявленим порушникам виписано 45 попереджень, складено 7 адміністративних протоколів, 2 з яких направлено на розгляд адмінкомісії Миргородської міської ради, 5 - в інші райони області.

Уважно вислухавши начальника інспекції із благоустрою, члени виконавчого комітету зійшлися на одному: нерадивих господарів досить уже попереджувати і умовляти (зроблено близько 400 попереджень, а особливих результатів не видно) -слід притягувати таких господарів до відповідальності, а точніше, - штрафувати, адже робота інспекції по покращенню іміджу нашого міста повинна бути зримою і на словах, і на ділі.

myrgorod.pl.ua/news


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa