www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 09.12.2011 16:34
Разом ми – громада

7 грудня в залі міської ради службовців та ветеранів відділів і управлінь міської ради, депутатів, членів виконавчих комітетів, керівників рад мікрорайонів, голів вуличних та будинкових комітетів, представників територіальної громади міста зібрала урочиста подія - День місцевого самоврядування. В цьому році свято проходить під знаком двадцятої річниці незалежності України.

Міський голова міста Миргорода С.П.Соломаха (на знімку) звернувся до громади з такими словами: «Шановні депутати, члени виконавчого комітету, службовці та ветерани відділів і управлінь міської ради, представники органів самоорганізації населення, дорогі миргородці!

Сьогодні ми відзначаємо своє професійне свято - День місцевого самоврядування.

Саме з цього приводу я дозволю собі звернутися до історичних фактів.

24 серпня 1991 року позачерговою сесією Верховної Ради УРСР проголошено Акт незалежності України. 1 грудня український народ на референдумі підтвердив рішення Верховної Ради. У тому ж 1991 році Миргородська міська рада у кількості 64 депутатів схвально прийняла рішення Верховної Ради. Серед депутатів того скликання були Діасамідзе Станіслав Хаскелович, Глушко Микола Михайлович, Олефір Микола Васильович, Яринич Леонід Миколайович, Шокало Володимир Ілліч, Бойко Володимир Миколайович, Маклак Юрій Петрович, які і сьогодні самовіддано служать нашій територіальній громаді. І всі наші досягнення та трудові звершення цього року ми присвячуємо 20-ій річниці Незалежності нашої держави.

Крім того, додам, що наше свято приурочене прийняттю першого закону про місцеве самоврядування, затвердженого 7 грудня 1990 року ще Верховною Радою УРСР. Ну а працюємо ж ми, звісно, за Законом України, який ухвалений Верховною Радою незалежної України у 1997 році. У наступному році закону про самоврядування виповниться 15 років, але головні самоврядні принципи сформувалися ще з сивої давнини, від надання місту Магдебурзького права. Таким чином, волелюбність і бажання брати участь у врядуванні у нас у крові.

Шановні присутні!

Вітаючи всіх вас із нашим спільним святом, найперші слова подяки і вітання я передаю ветеранам самоврядування, які протягом багатьох років піднімали і зміцнювали економіку міста, розвивали культуру, спорт, освіту, працювали на імідж Миргорода. Спасибі вам за труд! У тому, що місто сьогодні стало таким привабливим і комфортним, є і ваша заслуга, ваш внесок.

Щирі вітання пенсіонерам і особлива шана ветеранам, які й досі плідно і на високому професійному рівні працюють і передають свій багатий досвід тим, хто віднедавна прийшов на службу в органи самоврядування.

Із приємністю хочу повідомити, що бюджет міста за 9 місяців ми виконали, і є всі підстави сподіватись на виконання його в цілому за рік. Говорячи про бюджет, хочу зауважити, що внаслідок підвищення цін на енергоносії в середині бюджетного року, в місті виникла проблема з проплатою за енергоносії у бюджетних установах. Борг перевищує мільйон гривень. Розраховую на державне врегулювання цього питання.

Більшість програм, які затверджені на початку поточного року, виконані, або будуть неодмінно виконані до кінця 2011 року.

Капітальні ремонти цього року проведені по вул. Воскресінській, Гоголя, Сорочинській, Українській, Єрківській, Робітничій, Козацькій (у районі вулиць Гетьманської та Стаднянської). Ямковий ремонт зроблено на сорока трьох вулицях у різних мікрорайонах нашого міста.

Відремонтовано тротуари на вулицях: Воскресінській, Довгому Озері, Харківці, Козацькій, Гоголя, Спартаківській, Гурамішвілі, Свидницького, Шишацькій; по провулку Наріжного. Виконано ремонт тротуару та автостоянки за адресою: вулиця Незалежності, 29/14.

Розширено проїжджу частину вулиці Свидницького для влаштування автостоянки маршрутних таксі.

Виконано ремонт міжбудинкових проїздів за адресами: Незалежності, 22/12; Гоголя, 136, 138, 154, 156. Розпочаті роботи за адресою: вулиця Кашинського, 10.

Облаштовано майданчики під контейнери для побутових відходів за адресами: вулиця Данила Апостола, 7; Свидницького, 5; Вовка, 80/30.

На жаль, відсутність коштів не дала можливості виконати всі поточні та ямкові роботи, але капітальний ремонт виконано згідно плану.

Плануючи ремонти на цей рік, особливу увагу ми приділяли околицям міста. Запевняю присутніх, що роботи під девізом "Місто - без околиць" будуть продовжуватися і в наступному році.

Одним із важливих напрямків роботи міської ради є утримання житлового фонду.

Реформи житлово-комунального господарства ще попереду, хоча можна дискутувати на тему "Чи вирішить проблему створення ОСББ?".

А станом на сьогодні ми маємо 70% житлового фонду, що потребує капітального ремонту.

"Програмою капітального ремонту та реконструкції житлового фонду на 2011 рік" заплановано робіт по капітальному ремонту та реконструкції на суму півтора мільйона гривень, і всі кошти будуть неодмінно освоєні.

Виконані роботи по капітальному ремонту покрівель по вул. Гоголя, 113; Свидницького, 5; продовжується реконструкція покрівлі по вул. Сорочинській, 2; Шишацькій,119; закінчені роботи по капітальному ремонту покрівлі по вул. Ковтуна,3.

Всього на проведення робіт із реконструкції, капітального ремонту покрівель вже використано з міського бюджету 510,6 тис. грн.

Капітальний ремонт інженерних мереж житлових будинків виконано за адресами: вул. Панаса Мирного, 16; Панаса Мирного, 10; Свидницького, 1 і 5; Багачанська, 48, 50, 108; Сорочинська, 252; Д.Апостола, 2; Спартаківська,17; Гоголя,103; Гоголя,7.

Встановлені теплообмінники в житлових будинках по вул. Сорочинській,20; Гоголя,14; планується замінити теплообмінник по вул. Д.Апостола,2.

Поточних ремонтів виконано на суму 1 млн. 658,7 тис. грн. У тому числі ремонти інженерних мереж, ремонти під'їздів, утеплення, скління вікон тощо.

Враховуючи стан і житлового фонду, цілком поділяю думку жителів багатоповерхівок, що цього замало. Але обіцяю: якщо ваш будинок чи вулиця не ремонтувались у цьому році - вони будуть обов'язково включені до планів ремонтних робіт у 2012 або наступному році.

До проектів з енергозбереження, участь у яких продовжується, додався ще один. 31 жовтня у міській раді відбулась робоча зустріч фахівців Світового банку з економіки енергетики та фінансового аналізу з представниками виконавчого комітету Миргородської міської ради, керівництвом "Миргородтеплоенерго", представниками енергосервісної компанії "Айтікон-ЕСКО". Результатом зустрічі, я сподіваюсь, стане запровадження Проекту реконструкції центральної теплової системи м. Миргорода.

Завершуються ремонтні роботи у приміщенні центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів. Цей заклад системи соціального захисту населення буде надавати медичну, психолого-педагогічну допомогу дітям із особливими потребами м.Миргорода, Миргородського, Шишацького та Великобагачанського районів.

Більш конкретно на досягненнях і труднощах 2011 року я зупинюсь у своєму звіті, який заплановано на січень-лютий наступного року.

Перший рік роботи міської ради 6 скликання добігає кінця, і розпочався період звітів. Депутати зустрічаються із виборцями по округах, і я хочу відзначити, що не тільки депутати-мажоритарники, а й обранці за партійними списками звітують про виконані накази і звернення, про вирішення проблем мікрорайонів Миргорода.

Принципово і наполегливо працює більшість миргородських обранців, хоча є прикрі випадки ухиляння від виконання своїх депутатських обов'язків - пропуски сесійних засідань, небажання вести прийом громадян. Не буду називати прізвищ, сподіваюся, що це, так би мовити, труднощі адаптації, і подальша наша спільна робота на користь і в інтересах виборців буде прикладом відданого служіння громаді. Адже попереду дуже багато невідкладної роботи.

Ухвалення Верховною Радою Закону України "Про оголошення природних територій міста Миргорода Полтавської області курортом державного значення", я впевнений, дасть новий поштовх до роз­витку міста. Як колись відкриття джерела мінеральної води поділило нашу історію на "до" та "після", так і надання Миргороду статусу курорту державного значення відкриває нові можливості на шляху перетворення нашого міста на культурний, туристичний та курортний центр України.

Запровадження в цьому році трьох нових фестивалів "Миргородфест", "Соловейко України" та гастрономічного фестивалю "Миргородська свиня - 2011" привернули увагу до нашого міста і вдало спрацювали на його імідж. Сподіваюсь, робота у цьому напрямку продовжиться, і це стане початком нової сторінки нашої історії - "Миргород - фестивальне місто". Сподіваюсь на успішне виконання довгострокових програм "Розвиток туризму" та "Розвиток малого підприємництва".

Зараз як ніколи нам потрібні злагодженість і відданість, професіоналізм і натхненна ініціатива всіх членів миргородської громади.

Спільними зусиллями, я впевнений, ми перетворимо наше місто на європейський курорт. А для цього кожен на своєму місці повинен думати не тільки про себе, а намагатися відчути себе частинкою спільноти.

Я вдячний всім службовцям, працівникам відділів і управлінь, які пліч-о-пліч послідовно і наполегливо працюють на благополуччя і сталий розвиток Миргорода.

Особливі слова шани і привітань із нагоди свята нашим органам самоорганізації населення. Ради мікрорайонів зарекомендували себе як надійні партнери у вирішенні питань життєдіяльності міста. Громадсько активні, думаючі, свідомі члени рад мікрорайонів, голови вуличних і будинкових комітетів - ви запорука і рушії прогресу.

І врешті-решт, сподіваюсь на розуміння з боку підприємців ринку, що був розташований по вул. Воскресінській. Упевнений, мене підтримає не тільки більшість із присутніх у цій залі, а взагалі більшість миргородців - одна з центральних вулиць курортного міста повинна бути вільною від торгівлі і чистотою підтверджувати статус міста.

Окреслюючи перспективу нашої спільної роботи, хочу відзначити, що головна робота міської ради - це вмілий менеджмент. Дороги, транспорт, водогони, освітлення, комунальні послуги. Освіта, молодь і спорт, культура і духовний розвиток. Хочу налаштувати депутатський корпус на більшу продуктивність і патріотизм у прийнятті рішень, а виконавчу владу - на чітку роботу. Миргород і миргородці розраховують на нашу самовідданість!

Надіюсь на плідну співпрацю і з громадською радою, створеною 15 березня при виконавчому комітеті міської ради. Ваша думка, шановні члени громадської ради, є авторитетною, а всебічне громадське обговорення важливих для міста питань веде до ухвалення єдино правильних рішень.

Традиційно у кінці грудня ми проводимо рейтинг популярності "Людина року". Приємно, що рейтинг популярності є справді дуже популярним, і церемонія нагородження кожного року - це подія. Та найбільш приємно те, що з роками не меншає миргородців, хто робить наше життя цікавішим, тих, чий успіх викликає суспільний резонанс, тих, чиї досягнення визнає не тільки наша територіальна громада, а і вся Україна!

Скористаюсь нагодою привітати миргородців, які в цьому році підкорили далекі Гімалаї. Вітаю Почесного громадянина міста Брикульця Віктора Михайловича із занесенням його до Полтавської обласної Книги Пошани.

Тільки за браком часу я не стану перелічувати далі прізвища, досягнення і перемоги миргородців. Скажу одним реченням - ми пишаємось, що живемо поряд із вами! Ви - наша гордість, наш золотий фонд!

Сьогодні місто почало готуватися до зустрічі Нового року та Різдва Христового. Завдання міської влади - зробити все, аби миргородці та гості міста отримали задоволення від свят - від святково оформленого міста, безаварійної роботи комунальників, транспорту, торгівлі, від міських масових заходів.

Звертаюсь до всіх миргородців із проханням зробити свій вклад у загальну справу достойного завершення року.

Шановні присутні! Дозвольте ще раз привітати вас із Днем місцевого самоврядування.

Уклін і шана Вам, дорогі земляки, за любов до рідного Миргорода, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, бажання і здатність здолати усі негаразди».

Працівників органів самоврядування також привітали директор ПрАТ "Миргородкурорт", депутат Полтавської обласної ради Олександр Гавловський; ветеран місцевого самоврядування, начальник архівного відділу міської ради Катерина Афоніна.

На адресу працівників міського самоврядування надійшли також вітання і від голови районної державної адміністрації Олександра Волошка та голови районної ради Наталії Дудник. Їх озвучив міський голова. Потім відбулося нагородження почесними грамотами та почесними відзнаками керівників рад мікрорайонів, голів вуличних та будинкових комітетів. Особливу нагороду того дня отримала Візяк Лідія Федорівна. Указом Президента України їй присвоїли почесне звання "Мати-героїня". Закінчилися урочистості святковим концертом від відділу культури і туризму Миргородської міської ради..

myrgorod.pl.ua


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa