www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 07.02.2012 17:11
Сучасне визначає майбутнє міста

Про підсумки роботи управління праці та соціального захисту населення Миргородської міської ради за 2011 рік йшлося на плановому засіданні виконавчого комітету міської ради Доповідала начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Валентина Володимирівна Тимкова.

Зокрема, керівник детально говорила про те, як реалізується державна політика у сфері соціально-трудових відносин у міському управлінні праці та соціального захисту населення, яке вона очолює. "У 2011 році вдалося повністю ліквідувати заборгованість на трьох економічно активних підприємствах міста і, у відповідності до оперативних даних, станом на 1.01.2012 року економічно активні підприємства міста заборгованості із виплати заробітної плати не мають", - підкреслила доповідачка. Але станом на 1 січня 2012 року у місті є два підприємства, які відносяться до категорії "банкрути" та мають зарплатні борги (ДП ДАК "Хліб України" "Миргородський комбінат хлібопродуктів №1" та ТОВ "Миргородм'ясопром". Протягом 2011 року здійснено організаційне забезпечення 14 засідань тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на яких заслухано звіти 28 суб'єктів господарської діяльності. Не залишається поза увагою і стан дотримання чинного законодавства в частині детінізації трудових відносин.

Так робочою групою по легалізації заробітної плати та зайнятості населення в місті у 2011 році проведено 40 рейдів, обстежено 238 суб'єктів господарської діяльності, виявлено 55 найманих працівників, які працювали без оформлення трудових відносин. За результатами проведеної роботи додатково зареєстровано 38 трудових договорів та 5 осіб зареєструвалися приватними підприємцями. Проведено 7 засідань робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення, заслухано звіти 14 суб'єктів господарської діяльності.

В.В.Тимкова детально прозвітувала перед присутніми про обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. "На обліку в управлінні перебуває 2608 інвалідів, - сказала вона. - Протягом року 38 інвалідів та ветеранів війни були забезпечені санаторно-курортними путівками, з них 19 інвалідів Великої Вітчизняної війни забезпечено санаторно - курортним лікуванням. Компенсацію замість санаторно-курортної путівки у 2011 році отримали 53 інваліди усіх категорій. За направленням Миргородського міськрайонного центру зайнятості протягом 2011 року було працевлаштовано 19 інвалідів, що на 8 інвалідів більше у порівнянні з 2010 роком".

Валентина Володимирівна аналізувала стан призначення та виплат усіх видів державних допомог. Сума виплачених допомог управлінням праці та соціального захисту населення в 2011 році склала 19924,4 тис.грн., що на 3303,3 тис. грн. більше, ніж у 2010 році.

Про організацію харчування дітей у навчальних закладах міста доповіла Нікітченко Антоніна Борисівна - начальник відділу освіти міської ради. Зокрема, вона сказала, що сьогодні надзвичайно актуальним є питання організації раціонального харчування дітей у навчальних закладах, а тому тут у перших числах вересня видані накази з організації харчування. У всіх садках відпрацьований режим та графік харчування дітей.

А в загальноосвітніх навчальних закладах із січня цього року відбувається перехід на інший режим харчування, затверджений постановою Кабміну від 2 лютого 2011 року № 116, а саме: сніданок для учнів 1 - 4 класів - за рахунок бюджетних коштів, та обід і полуденок для учнів із груп продовженого дня - за батьківську плату. Начальник відділу освіти детально проаналізувала всі плюси і мінуси такого режиму.

Усі навчально-виховні заклади міста перед початком навчального року погодили з держсанепідемслужбою схеми постачання продуктів харчування та перспективні двотижневі циклічні меню. А.Б.Нікітченко звітувала перед присутніми членами виконавчого комітету про санітарно-гігієнічний стан харчоблоків та їдалень, які постійно контролює СЕС, та ін.

Зі співдоповіддю з даного питання виступив Олефір Микола Васильович - головний державний санітарний лікар Миргородського району.

Після детального обговорення питання, що розглядалося, члени виконавчого комітету прийняли відповідне рішення, в якому затвердили режим та вартість харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах та дошкільних навчальних закладах міста, а також визначили ті категорії дітей, які можуть бути звільненими від оплати за харчування повністю чи частково.

Про виконання Програми приватизації комунальної власності міста за 2011 рік доповів Яшний Сергій Валентинович - заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства - начальник управління. "Основною метою у сфері управління комунальним майном, - зазначив Сергій Валентинович, - є підвищення ефективності використання майна комунальної власності, забезпечення збільшення надходжень коштів до місцевого бюджету, створення рівних умов для суб'єктів господарської діяльності".

Далі заступник міського голови з питань ЖКГ, начальник управління цього господарства проаналізував хід Програми приватизації комунальної власності міста за 2011 рік, назвав ті об'єкти, за якими проведено приватизацію комунального майна територіальної громади Миргорода. Через відсутність покупців скоригований план надходження коштів від приватизації нерухомого майна на 2011 рік виконаний на 39%. Сума надходжень до бюджету міста від приватизації нерухомого майна, яка запланована на 2012 рік, складає 100 тис. грн.

Далі у порядку контролю розглядалося питання про виконання міської міжгалузевої комплексної програми "Здоров'я нації" на 2002 - 2012 роки. Доповідала директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Н.М.Коркішко. Питання, що слухалося, у зв'язку із його виконанням, було знято з контролю. На наступні роки будуть затверджені інші програми, що стосуватимуться охорони здоров'я миргородців.

myrgorod.pl.ua


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa