www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 08.02.2012 13:14
Миргород розширює свої межі

У міській раді відбулася зустріч керівників та спеціалістів комунальних підприємств та служб, підприємців, представників природоохоронних, правозахисних, санаторно-лікувальних та інших установ і організацій Миргорода з спеціалістами державного підприємства "Український науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто". Йшлося про створення генерального плану розвитку Миргорода.

Міський голова С.П.Соломаха звернув увагу присутніх на те, що вирішувати злободенні проблеми будівництва, благоустрою, реконструкції діючих теплових, водопровідно-каналізаційних, енергетичних, транспортних та інших мереж життєзабезпечення неможливо без генерального плану. Такий план конче потрібний для перетворення в практичні діла положення постанови Уряду України про визнання Миргорода курортом держаного значення. Треба чітко визначити шляхи розвитку курортного міста на майбутнє.

Миргород хоч і не схожий на мегаполіс, але вже давно не те тисячолітнє поселення на березі Хоролу, про яке у свій час славнозвісний миргородець Микола Гоголь писав, що там "будинки і будиночки здалеку схожі на копиці сіна". Місту уже сьогодні тісно у колись визначених землевпорядниками межах.

Пізно шукати крайніх, чому, наприклад, авіамістечко разом, звісно, з аеродромом та всім іншим, що там знаходиться, розташоване на землях Вовнянської сільради. Час був такий, самі знаєте, що із землевпорядниками не рахувалися. Треба з урахуванням потреб розвитку міста узгодити межі його території і з іншими приміськими сільськими радами.

Про ці та завдання підготовчого періоду до роботи над генеральним планом говорили головний економіст проекту І.Г.Волобой, головний інженер проекту Л.Г.Безкоровайна та інші залучені до роботи над проектом провідні спеціалісти ДП "Діпромісто" та інституту демографії і соціальних досліджень НАН України. Представ­никам міських комунальних та інших служб роздані анкети, у яких вони мають визначити інтереси галузі, яку представляють, що їх треба врахувати проектувальникам.

Працює комісія по підготовці матеріалів для складання генерального проекту. До комісії і слід подавати пропозиції щодо розвитку та благоустрою міста сьогодні і в найближчі роки. Строк дії генерального плану необмежений. Але зміни в нього можуть вноситися не раніше, ніж через п'ять років. Це додає відповідальності за своєчасну і всебічно обґрунтовану інформацію, яку так чи інакше залучені до роботи над генеральним планом керівники міських комунальних служб мають подати комісії, яку очолює перший заступник міського голови С.В.Павленко.

Словом, робота над створенням генерального плану розвитку курортного Миргорода розпочалася. Міська рада та її виконавчі органи роблять усе можливе, щоб створити проектантам якнайкращі умови для копіткої і, треба сказати, довготривалої роботи, щоб зробити Миргород сучасним містом, у якому людям було б затишно жити і працювати, лікуватися і відпочивати. Не все, звісно, вдається зробити одним махом. Так не буває. Миргород достойний честі називатися одним із кращих міст України не тільки сьогодні - і в майбутньому. А це, повірте, залежить не тільки від міської влади, а й від кожного з нас.

За матеріалами myrgorod.pl.ua


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa