www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 17.02.2012 16:04
Реорганізація Миргородського керамічного технікуму

Із виборами директора коледжу остаточно завершився процес реорганізації Миргородського керамічного технікуму у навчальний заклад нового типу

- Реалізовано один із пунктів тієї програми, з якою я йшов на вибори, - сказав у інтерв'ю представникам місцевих ЗМІ депутат Полтавської обласної ради, ректор ПНТУ імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко.

Реорганізація Миргородського державного керамічного технікуму ім.М.В.Гоголя у Миргородський художньо-промисловий коледж ім. Миколи Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка значно спрощує доступ для отримання вищої освіти у Миргороді. Об'єднавши зусилля, наші навчальні заклади органічно стали одним цілим. У коледжі завершується процедура ліцензування з відкриття нових спеціальностей, які є в Полтавському національному технічному університеті Юрія Кондратюка.

Маю на увазі спеціальності "Фінанси і кредит", "Економіка підприємства" з освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст". Випускники коледжу із цих спеціальностей матимуть можливість вступати на освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр" на ту ж саму спеціальність, яку ми відкриваємо тут. Так само і наш університет, ідучи назустріч випускникам коледжу, сьогодні завершує процедуру ліцензування. І з першого вересня в університеті можна буде здобувати нову спеціальність "Діловодство", яка є у коледжі.

Таким чином, випускники за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" будуть вступати на навчання до нашого університету і отримуватимуть диплом бакалавра. У перспективі ми розглядаємо питання надання безпосередньо у Миргороді освітніх послуг на першому курсі для тих студентів, які є мешканцями міста Миргорода та навколишніх районів. Таким чином буде повністю реалізована програма щодо отримання вищої освіти безпосередньо в місті Миргороді.

Вітаючи Світлану Михайлівну Кікто з обранням на відповідальну посаду, Володимир Онищенко висловив переконання в тому, що хоч і непроста місія лягає на жіночі плечі, та коли є підтримка колективу, результат роботи буде позитивним. За його словами, вико­ну­ючи обов'язки директора закладу, С. М. Кікто показала себе справжнім професіоналом, котрий розуміє, в якому напрямку необхідно рухатися, щоб вивести Миргородський художньо-промисловий коледж на якісно новий рівень.

Висловили підтримку новообраному директорові коледжу і представники місцевої влади. Вітали Світлану Михайлівну керуюча справами міськвиконкому Наталія Гирка, голова Миргородської районної ради Наталія Дудник та заступник голови райдержадміністрації Сергій Данилевський.

- Я дуже вдячна колегам за те, що вони довірили мені, людині не місцевій, майбутнє нашого навчального закладу, - сказала цікавим до всього журналістам С. М. Кікто. - Він став рідним для мене. Я вболіваю за його майбутнє. І моя праця буде направлена тільки на те, щоб зберегти і в подальшому примножувати сторічні традиції, започатковані в нашому технікумі, а нині - коледжі.

Знаючи Світлану Михайлівну ще зі студентських років, можу із впевненістю сказати, що слів вона на вітер не кидає. Зробить все так, як і пообіцяла.

Віра ЯВТУШЕНКО

За матеріалами  myrgorod.pl.ua


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa