www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 06.04.2012 16:15
Голова ДПС області вручив подяки найбільшим наповнювачам бюджету

Більше двадцяти представників великого та середнього бізнесу Полтавщини, серед яких і ті хто вже користується сервісом автоматичного відшкодування ПДВ, і ті хто поки що лише претендують на нього, зібралися в Державній податковій службі Полтавської області на засіданні „круглого столу”.

Минув рік відтоді, як вперше було використано сервіс автоматичного відшкодування ПДВ. Час зробити певні висновки та прогнози на майбутнє", - зазначив голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний відкриваючи засідання.

Так, в результаті проведеної роботи у 2011 році право на автоматичне відшкодування податку на додану вартість отримали 11 платників податків області, яким протягом звітного року відшкодовано близько 1 млрд грн, що становить майже 73% відшкодованої суми податку в межах дії Податкового Кодексу України.

За три місяці 2012 року відшкодування в автоматичному режимі проведено 11 платникам податків Полтавщини на суму понад 391 млн.грн., що складає більше 90% відшкодованої суми податку в межах дії Податкового Кодексу України. Отже, за свідченнями податківців області, процедура автоматичного бюджетного відшкодування діє. Однак це не привід зупинятися на досягнутому та, більш того, одна з причин для вдосконалення механізмів та методів роботи у цьому напрямку. Зокрема, для розширення кола платників податків, які мають право на автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ в органах ДПС області постійно проводиться роз'яснювальна робота та приділяється особлива увага усуненню наявних розбіжностей між сумами податкового кредиту підприємств та сумами зобов'язань їх контрагентів.

З тим, що запровадження системи автоматичного відшкодування ПДВ є черговим кроком назустріч бізнесу погодилися і присутні на засіданні "круглого столу" представники підприємницьких кіл Полтавщини. Наприклад голова правління ПАТ "Полтавський завод медичного скла", яке спеціалізується на виробництві та обробленні інших скляних виробів, Олександр Кудацький зазначив, що обсяг задекларованого у 2011 році підприємством доходу склав майже 260 млн.грн. Обсяг експортних операцій за 2011 рік становив близько 112 млн.грн. Того ж року сума автоматично відшкодованого підприємству ПДВ - склала майже 3 млн.грн. За січень-березень поточного року Полтавському заводу медичного скла відшкодували в автоматичному режимі понад 4,6 млн.грн.

Загалом в ході засідання присутні поділилися досвідом та дізналися від податківців про перспективи роботи сервісу автоматичного відшкодування ПДВ на Полтавщині. "Метою нашої зустрічі - було почути вас. З одного боку виділити переваги цього сервісу та вислухати відгуки його користувачів, а з другої сторони - проаналізувати ситуацію та з'ясувати, що заважає іншим отримувати відшкодування ПДВ в автоматичному режимі. Я вважаю, що ми виконали поставлені на сьогодні завдання та побудували плідний діалог", - підсумував результати зустрічі Володимир Задорожний.

Ними стали: ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", яким за минулий рік до бюджетів всіх рівнів сплачено близько 900 млн.грн, ПАТ "Кременчуцький завод дорожніх машин", який сплатив до скарбниць усіх рівнів понад 43 млн.грн та ПАТ "Полтавський завод медичного скла", що поповнив бюджети майже на 24 млн.грн.

Під час засідання голова податкової служби області подякував всім платникам податків, які впродовж минулого року сумлінно виконували свої конституційні обов'язки, а трьом з них - вручив подяки за значний внесок до державного та місцевих бюджетів.

За матеріалами poltavanews.com.ua


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa