www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 14.05.2012 16:37
Миргород - моє і твоє місто

Миргород – невеличке і затишне провінційне містечко, що розкинулося на берегах тихоплинного Хоролу, з населенням 41,7 тис. осіб. Уже сама назва міста налаштовує на приємний позитив, а атмосфера, яка панує в ньому, повністю поглинає своєю мирною і здоровою аурою. Миргород сьогодні перетворився із брудного містечка, де, за Гоголем, "кожна баба виливала бруд прямо на вулицю", на чистий, благоустроєний центр із класичною архітектурою та всіма благами цивілізації.

Започаткована програма благоустрою міста дала змогу змінити його обличчя і заклала перспективу подальшого розвитку. Нинішній Миргород - місто-курорт державного значення (06 вересня 2011 року Верховна Рада Україна прийняла Закон "Про оголошення природних територій міста Миргорода курортом державного значення") і одне з найкомфортніших міст України для проживання і відпочинку. Визнання території Миргорода курортом державного значення, в першу чергу, підвищило імідж міста і поклало початок реалізації стратегічного плану розвитку міста, гаслом якого є бачення Миргорода як мирного міста на цілющій воді, привабливого для життя, відпочинку і бізнесу.

Пріоритетним для міста у статусі курортного є впровадження ресурсозберігаючих технологій, розвиток санаторно-курортної справи та удосконалення послуг туристичної інфраструктури. Щорічно Миргород відвідують тисячі туристів, які обирають для себе не тільки лікування у санаторіях міста, а й тури вихідного дня. Тому органи місцевого самоврядування приділяють велику увагу розвитку всього господарського комплексу. Нам приємно констатувати, що Миргород став першим в Україні містом, в якому успішно організована програма роздільного збору вторинних ресурсів на європейському рівні.

Сьогодні можна впевнено сказати про економічні, екологічні та естетичні переваги такого європейського підходу.

Миргород - учасник програми "Збережемо ресурси Полтавщини" у рамках загальноміського "Плану заходів на 2011-2015 роки щодо реалізації Енергетичної стратегії України на період до 2030 р.". Впровадження енергозберігаючих заходів у всіх сферах господарського комплексу має позитивні результати, і міська рада планомірно і наполегливо продовжує роботу з енергозбереження, започатковану у минулі роки, додаючи до неї нові про­екти та напрямки.

Підприємство "Миргородводоканал" за рахунок заміни обладнання та впровадження суворого контролю за втратами води на мережах водопостачання за минулий рік має економію понад 120 тисяч грн. Реконструкція вуличного освітлення дала ще 6 тисяч додаткових гривень у міську казну.

Здійснено реконструкцію мереж вуличного освітлення на 28 вулицях і провулках нашого міста. І більшість із них - вулиці наших околиць - Магістральна, Єрківська, Робітнича, Хорольська, Березова, Калинова, Ванди Василевської та інші. Серед ряду програм з енергозбереження в місті - встановлення енергозберігаючих вуличних світильників, що забезпечують освітлення міста у нічний час, "антивандальних" світильників на сходових маршах багатоповерхівок та біля під'їздів, які освітлюють і прибудинкову територію.

Планомірно йде заміна ламп на енергозберігаючі. На роботи з вуличного освітлення використано 276,3 тис грн. проти 64,8 тис. грн. у 2010 році. На будівництво, реконструкцію та утримання мереж зовнішнього освітлення з місцевого бюджету у 2011 році спрямовано 1241,7 тис грн.

Встановлені лічильники обліку споживання води, тепла та газу в усіх установах соціальної сфери дозво­лили здійснювати точний облік та оперативний контроль за споживанням енергоносіїв. Енергетичний моніторинг теж дає економію міського бюджету. Україно-німецька Угода про Технічне Співробітництво передбачає впровадження у нашому місті проекту технічної допомоги "Енергоефективність у будівлях". І зараз експерти німецької компанії GIZ та українські експерти надають нам технічну допомогу в розробці "Муніципального плану енергоефективності".

За підтримки компанії GIZ в Миргороді запроваджено Аналітичну Базу Даних щодо споживання енергетичних та водних ресурсів у 25 бюджетних установах міста Миргорода. Тільки організаційно-технічні заходи з енергоаудиту дадуть можливість заощадити до 10% коштів, які витрачаються на енергоносії для бюджетної сфери.

У рамках проекту РМТ приділено увагу і громадським будинкам. Зокрема, продовжується розпочате практичне втілення проекту "Енергоефективна санація будівлі дошкільного навчального закладу №12 по вул. Озерній, 71 у м. Миргороді".

Продовжуються роботи із житлового будівництва, благоустрою території, озеленення, реконструкції вулиць та ремонту доріг, фасадів будинків. Міська влада докладає багато зусиль для залучення інвестицій та впровадження в місті новітніх проектів і технологій.

Дбаючи про комфортне середовище для проживання і відпочинку, зусилля органів місцевого самоврядування спрямовані також на розвиток санаторної та рекреаційної галузі. Природні чинники, сучасну лікувально-діагностичну базу 8 різнопрофільних санаторіїв обирають щорічно десятки тисяч відпочиваючих із понад сорока країн світу. Місцеві жителі люблять своє рідне місто за його первозданну красу та криштально чисте повітря. Тому і докладають чимало зусиль та знань для збереження його екологічного спадку і розвитку, підтримують громадський порядок, чистоту і беруть активну участь в озелененні, свято бережуть традиції та передають їх із покоління в покоління.

У Миргороді, який понад 200 років оспівав безсмертний класик Микола Гоголь і забезпечив козацькому містечку вічне життя, є чимало визначних місць і пам'яток архітектури, що стали своєрідними візитівками курортного міста. Проте, чимало об'єктів у його історико-культурній та архітектурній спадщині треба реставрувати та відновити.

Щоб місто не втратило привабливості для відпочиваючих та інвесторів, назріла необхідність якнайшвидшого вирішення ряду проблемних питань, серед яких розширення меж міста, будівництво 2-ї нитки напірного колектора, реконструкція очисних споруд та мосту через річку Хорол у центральній частині міста (міст визнано аварійним), реконструкція міського стадіону "Старт", ремонт дитячої музичної школи ім. А.Коломійця.

Миргород – це перлина не тільки Полтавщини, а всієї України. Зберегти та примножити його потенціал, як міста-курорту – завдання, над якими пліч-о-пліч працюють громада і влада.

Міський голова Сергій Соломаха

За матеріалами myrgorod.pl.ua


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa