www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 18.05.2012 12:46
У щасливій родині зростають щасливі діти

Цими днями у міській раді відбулося урочисте свято до Дня матері та Міжнародного дня сім'ї. Зі словами привітань та побажаннями кожній родині добра, благополуччя та миру до присутніх звернулася керуюча справами виконавчого комітету Наталія Гирка. Наталія Олексіївна впевнена, що материнське тепло і любов, благопо­луч­чя родини - запорука благополуччя усієї держави. Адже, недаром говорять, що в щасливій родині зростають щас­ливі діти.

Наталія Гирка вручила ро­динам подяки від миргородської міської ради за збереження сімейних традицій, створення сприятливих умов для фор­му­вання високих духовних і моральних якостей у підростаючого покоління, під­вищення авторитету української родини та з нагоди Дня матері та Між­на­родного Дня сім'ї.

А від Центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді Ніна Коркішко вручила подарунки родині Анатолія та Тетяни Денисенко у яких в цьому році народилася двійня.

Спеціаліст відділу у справах спорту, сім'ї та молоді Алла Сташук нагородила подякою родину Олександра та Олени Кошових. Ця родина неодноразово брала участь у місь­ких та обласних фестивалях "Тато, мама і я - спортивна сім'я".

Начальник відділу культури і туриз­му Тетяна Колибельнік звернулася до присутніх з вітальними словами і наго­ро­дила дипломом родину Олега і Та­мари Коноплич, які виховали творчу і талановиту особистість - доньку Кате­рину. У свої десять років Катя Лауреат третьої премії Міжнародного фести­валю вокально-хорового та циркового мистецтва "Від серця до серця" (Львів­­ська область 2010 рік), учасниця конкурсу "Миргород має талант" (2011 рік), Лауреат диплому першого ступеню дитячої та юнацької твор­чос­ті "Миргородський квітограй" (2011 рік), Лауреат диплому першого сту­пе­ню Міжнародного дитячого фести­валю "Мистецьке сузір'я" (2011 рік), дип­ломант Всеукраїнського телеві­зій­но-пісенного фестивалю "Соловейко України" (2011 рік), у грудні 2011 року нагороджена грамотою Полтавської обласної державної адміністрації за ви­сокий рівень презентації та популя­ри­зації музичного мистецтва на між­на­род­ному рівні, ведуча дитячої сто­рін­ки Відкритого загальноміського рей­тингу популярності "Людина року 2011".

Також привітання і подарунки були і від начальника відділу освіти Антоніни Нікітченко Вона нагородила грамотою від­ділу освіти за вагомий внесок у вихо­ван­ня інтелектуально-обдарованої ди­тини родину Яворовських. А від депу­тата міської ради Сергія Михайленка по­дарунок отримала сім'я Гончаренків у яких народилася четверта дитина.

А матері зі званням "Мати героїня" Лісяк Лідія Федорівна та Лук'янець Ма­рія Дем'янівна отримали подарунки від магазину "Сільпо"

По закінченню урочистостей ди­рек­тор Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ніна Коркішко ого­лосила результати конкурсу дитя­чого малюнку до Дня матері та Між­народ­ного дня сім'ї і нагородила пере­мож­ців подарунками.

Віра ЯВТУШЕНКО

За матеріалами myrgorod.pl.ua


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa