www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 26.06.2012 16:35
По дорозі у Європу

Про це йшлося на нараді керівного складу Полтавської митниці, яка відбулася у Миргороді. Професійні митники радилися як краще в умовах Полтавщини, не в останню чергу, звісно, і у місті-курорті державного значення, скористатися перевагами нового митного кодексу України, який почав діяти з 1 червня поточного року.

Перший заступник начальника Полтавської митниці Тетяна Буряк розповіла представникам засобів масової інформації про те, що положення нового митного кодексу спрямовані на спрощення та прискорення проведення митних процедур. Електронне декларування, зокрема, яким уже сьогодні користуються 95 підприємств Полтавського регіону, оформили майже п'ять тисяч документів контролю доставки та вантажних митних декларацій в електронному вигляді.

Суб'єкт, тобто особа чи організація, яка подає митну декларацію, може самостійно фіксувати в електронних документах дату та час подання митної декларації. У місцях митного оформлення встановлені "Інформаційні термінали". Кодексом передбачено надання для добросовісних підприємців статусу уповноваженого оператора економічної діяльності. Це аналог сприяння, який митники і раніше надавали добросовісним підприємцям.

Заступник начальника митниці Олег Черноусов розповів про спрощення самого проекту митного оформлення в період подачі декларації. Основні форми контролю переносяться на період, коли вантаж уже у власника. Під час перевірки митник співставляє відомості з тими, які були подані у декларації до тих, що знаходяться у бухгалтерських документах підприємства. Від початку поточного року працівники митниці задокументували порушень на загальну суму понад 4 млн.грн., які були приховані від оподаткування.

У новому митному кодексі враховані інтереси не тільки підприємств, які користуються послугами митниці (таких тільки у Миргороді та довколишніх районах кілька десятків), а й пересічних громадян.

Відтепер при перетині митного кордону громадянам дозволено ввозити в Ук­раїну то­варів на загальну суму до однієї тисячі євро (авіаційні пункти пропуску) та до 500 євро в усіх інших пунктах пропуску вагою до 50 кг у ручній поклажі без сплати будь-яких податків. Для власного споживання можна перевозити харчові продукти на суму до 200 євро.

Любителі домашніх тварин, птахів та акваріумних риб можуть перевозити їх через кордон, за умови письмового дозволу відповідних служб. Дозволено ввозити для особистого використання лікарські засоби, але не більше п'яти упаковок кожного найменування на одну особу.

Про великі переваги електронного декларування на прикладі власного досвіду розповів директор підприємства "Контакт", член виконкому Миргородської міської ради Олександр Карпенко. Головний контролер митного поста "Лтава" у Миргороді Володимир Сікаленко звернув увагу на те, що в умовах зростання зовнішньоекономічних зв'язків Полтавщини, зокрема Миргородських підприємств "Завод мінеральних вод", "Контакт", "Армапром", санаторно-курортних закладів із закордонними партнерами, треба чітко дотримуватися визначених новим митним кодексом правил, які відповідають сучасним світовим стандартам.

А що? Досвідчений митник знав, що казав. Сьогодні Миргород по праву має статус міста-курорту державного значення. Але миргородці, принаймні так вважає міський голова Сергій Соломаха, є нащадками та продовжувачами кращих козацьких традицій. Громада дружно підтримала клич керівників міста перетворити Миргород у курорт світового рівня. Чи не надто амбітні замашки?

На те, здавалося б, каверзне запитання генеральний директор ПрАТ "Миргородкурорт" заслужений лікар України і депутат обласної ради Олександр Гавловський відказав, що від початку року клієнтами курорту були понад 300 осіб із 13 країн світу. Якщо звести їхні відгуки до спільного знаменника, то Миргороду не соромно перед хваленими на всю губу європейськими курортами…

То правда. Але правда і в тому, що для ділових людей дорога в Європу саме з митниці починається.

За матеріалами myrgorod.pl.ua

Леонард Ніколаєнко.

 


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa