www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 16.01.2013 14:09
Миргород : Рекордна сума надійшла від митників

В адміністративному будинку Полтавської митниці відбулася зустріч очільника установи Вадима Хмарова з представниками засобів масової інформації регіону.

Відкриваючи брифінг, керманич митниці зазначив, що з початку минулого року митниками Полтавщини перераховано митних податків та зборів до державної казни на рекордну суму 2,8 мільярдів гривень (за весь 2011 рік - 2,3 млрд. грн.), що на 35,7% або на 0,7 млрд. грн. більше, ніж за відповідний період 2011 року.

Збільшення платежів пояснюється пожвавленням ділової активності і, як наслідок, - зростанням товарообігу. Так, за 11 місяців минулого року обсяг експортно-імпортних операцій, здійснених суб'єктами ЗЕД у зоні діяльності митниці, склав майже 4,5млрд. дол. США, що на 16% більше, ніж за аналогічний період 2011 року.

Основним ринком збуту по експортних відправленнях для суб'єктів ЗЕД, що здійснюють господарювання в зоні діяльності Полтавської митниці, є Росія - 38,36% від загального обсягу експорту. Як свідчать статистичні дані, в 3,4 рази, в порівнянні з відповідним періодом 2011 року, збільшився експорт до Казахстану. Спостерігається збільшення поставок до Білорусі, Словаччини, Польщі, Латвії, Азербайджану, Естонії, Туркменістану, Литви, Таджикистану та Ірану.

Серед основних товарів, що експортувалися в 2012 році, були залізничні вагони, залізорудні котуни, обладнання та механічні пристрої, парафін нафтовий твердий гідроочищений, газ скраплений, тютюнові вироби, технічний вуглець, колеса до автомобілів та с/г техніки.

Майже в 2 рази збільшився імпорт товарів із Казахстану й становить 32,24% від загального обсягу імпорту. Спостерігається збільшення імпорту зі Сполучених Штатів Америки, Китаю, Білорусі, Швейцарії, Японії, Австрії, Франції, Чехії, Туреччини та Румунії.

Структура імпорту в 2012 році наступна: бензин автомобільний, нафта сира, газ зріджений, парафін нафтовий, обладнання та механічні пристрої, частини залізничних вагонів, тютюнова сировина, вантажні автомобілі - самоскиди, складові частин до легкових автомобілів, запасні частини до транспортних засобів, чорні метали, а також вироби з гуми та каучуку, сигаретний папір та інше.

Вадим Хмаров зазначив, що митницею в 2012 році продовжено реалізацію комплексу заходів, спрямованих, у першу чергу, на спрощення митних процедур:

- упровадження електронного декларування:

відсоток електронних митних декларацій від загальної кількості оформлених деклара­цій суттєво збільшився і досягнув цифри - 51%;

- зменшення часу митного оформлення:

встановлено чіткий контроль за дотриманням часових нормативів при митному оформленні митних декларацій. Зараз тривалість митного оформлення по митниці складає 52 хвилини при імпорті й 39 хвилин при експорті;

- зменшення митних оглядів:

із початку введення в дію нового Митного кодексу кількість митних оглядів скоротилася в 6 разів, у порівнянні з 2011 роком. Доглядається 0,8% товарів при експорті й 2,1% при імпорті.

Прес-група Полтавської митниці

За  матеріалами  myrgorod.pl.ua


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa