www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 01.02.2013 16:27
Миргород : Демографічна ситуація в нашому місті

 Відділом ДРАЦС по м. Миргороду реєстраційної служби Миргородського МРУЮ Полтавської області за 2012 рік зареєстровано 408 народжень. Мертвонароджених діток зареєстровано 2 особи, що на 1 більше, ніж у минулому році. Проведено 2 реєстрації з порушенням терміну строку реєстрації народження дитини. За 2011 рік було зареєстровано - 376 народжень, із них 1 мертвонароджених, та 2 з порушенням терміну реєстрації.

Спостерігається тенденція зростання випадків, коли діти народжуються поза шлюбом. Відповідно до ч.1 ст.135 Сімейного Кодексу (матері, які не перебувають у шлюбі) відділом було зареєстровано - 63 дітей, тоді, як за 2011 рік було проведено 56 таких реєстрацій.

Згідно з ч.1 ст.126 Сімейного Кодексу (визнання батьківства) в 2012 році зареєстровано 54 народжень, а у 2011 році - 48 таких народжень.

У 2012 році зареєстровано 40 багатодітних сімей. Троє діток народилося в 29 сім'ях, четверо - у 7 сім'ях, 5 дітей у 3 сім'ях, а в одній сім'ї народилась навіть шоста дитина. Двійнятками в 2012 році порадувалося 4 сім’ї. Якщо порівнювати з 2011 роком, в якому виявилося 38 багатодітних сімей, з яких троє діток народилося в 23 сім'ях, четверо в 8 сім'ях, п'ятеро діток народилося в 5 родинах, у 1 сім'ї народилося шоста дитина, а в одній навіть сьома дитина. Двійнятка народилися в 4 сім'ях, Як видно з порівняння, то в 2012 році кількість багатодітних сімей збільшилась.

У 2012 році розпочато та закінчено внесення архівних актових записів до Державного реєстру актів цивільного стану громадян за період 1996-2008 роки, які знаходяться на зберіганні у відділі ДРАЦС по м. Миргороду.

Значний обсяг послуг надається громадянам по видачі витягів із Державного реєстру актів цивільного стану громадян. Так, у 2012 році на запити громадян було видано 62 витяги, а в 2011 році - видано - 172 витяги. Загальна сума стягнутої плати за видані витяги у 2011 році становить 8760 гривень. У 2012 році ця сума становила лише 4526 гривень. Безоплатно у 2011 році видано 1056 витягів із Реєстру, а в 2012 - 555.

Постійно підтримується високий рівень інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення нашого міста через ЗМІ.

Працівники відділу дбають про те, щоб найприємніші та найхвилюючі миті життя стали для громадян незабутніми та пам’ятними. Саме вони своїми професійними здібностями, невтомною працею, уважним ставленням до проблем громадян створюють затишну атмосферу у відділі. Про це свідчить те, що до нашого відділу звертаються не тільки жителі м. Миргорода та Миргородського району, а й жителі Хорольського, В. Багачанського, Шишацького, Карлівського, Лубенського районів та м. Києва, щоб в урочистій атмосфері провести державну реєстрацію шлюбу. Приходять до відділу не тільки молоді пари, а і люди похилого віку, щоб із дітьми та онуками, рідними та близькими відсвяткувати ювілейну річницю сімейного життя.

Відділом ДРАЦС м. Миргороду реєстраційної служби Миргородського міськрайонного управління юстиції за 2012 рік було складено 1436 актових записів цивільного стану, а за 2011 рік 1553.

Працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану по м. Миргороду реєстраційної служби Миргородського міськрайонного управління юстиції сумлінно ставляться до виконання своїх обов'язків та дбають про те, щоб наш відділ займав одне з найкращих місць серед відділів ДРАЦС нашої області.

Марцинковська Н.О.,

начальник відділу ДРАЦС

по м. Миргороду реєстраційної служби

Миргородського міськрайонного управління юстиції

За матеріалами  myrgorod.pl.ua


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa