www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 01.02.2013 16:26
Миргород : Спільно ми зможемо вирішувати все

Щорічно за підсумками року міський голова звітує про проведену роботу влади та знайомить громаду із перспективними планами розвитку Миргорода на наступний рік, враховуючи всі пропозиції та зауваження жителів міста. У рамках такого звіту вже було проведено ряд зустрічей міського голови із жителями мікрорайонів міста. Сьогодні поведемо мову про візити міського голови до мікрорайону Центральний та Спортивний, які відбулися минулого тижня.

Зустріч із жителями Центрального мікрорайону - четверта із семи запланованих.

Спочатку міський голова охарактеризував загальну ситуацію по місту за минулий рік, вказавши, що у мікрорайоні Центральний зроблено чимало, порівнюючи з іншими районами міста.

І особливо багато тут зроблено в плані благоустрою, але ще більше необхідно буде зробити. Курс, взятий раніше, на розбудову центральної частини міста продовжуватиметься і надалі. Найбільше питань, які найперше треба вирішувати у році 2013, - це питання комунальної сфери. Міський голова також пообіцяв, що в 2013 році на всі програми розвитку міста (у тому числі і на мікрорайон Центральний) після затвердження на сесії міської ради буде витрачено близь­ко 5 млн. грн.

І до сказаного додав: "За стан території спільного користування ми повинні піклуватися спільно, адже міський голова, міська влада, депутатський корпус самі не зможуть зробити того, що може зробити громада".

Голова ради мікрорайону Центральний А.Я.Мандрика, продов­жую­чи розмову, наголосив: "Рада мікрорайону знає про ті проблеми, які ще існують: дороги, дахи, каналізація, лічильники на тепло. Частину із цих проблем вирішено, части­ну - ні. Приміром, зроблено підсипку доріг щебенем по пров. Кривому, по пров. Кабачка та пров. Д. Апостола, на вул. Андрєєва; заасфальтовані тротуари, внутрішньобудинкові проїзди по вул. Гоголя, 139, вул. Гоголя, 26; вул. Незалежності, 16, 18, 22/12, Панаса Мирного, 20. У дворі будинків по вул. Незалежності, 16 та 18 капітально відремонтовані тротуари. Відремонтовано асфальтне покриття біля будинку по вул. Гоголя, 139.

Завершено ремонт даху в усіх 8 під'їздах по вул. Д. Апостола, 9 та по вул. Сорочинській, 2; виконано капітальний ремонт по вул. Гоголя, 127; зроблено поточний ремонт покрівлі - по вул. Гоголя, 137/8, вул. Незалежності, 22/12, вул. Гоголя, 72; виконано ізоляцію опалювальних труб по вул. Гурамішвілі, 5 (над 4 під'їздом), по вул. Д. Апостола, 9. По вул. Гоголя, 36 поміняли каналізаційні труби на стояках, таку ж роботу виконали у будинку по вул. Д.Апостола, 4-А. Частково поміняли труби у підвалі по вул. Д.Апостола, 9. По вул. Гоголя, 88 проведено реконструкцію енергозабезпечення, по вул. Д. Апостола, 6 налагодили освітлення і та ін. Але, схоже, депутата міської ради, а в його особі і голову мікрорайону Центральний більше хвилюють ті питання, які ще не вдалося вирішити і які найближчим часом необхідно розв'язати. Наприклад, завершити ремонт тротуару та дороги по вул. Воскресінській, а також обмежити швидкість руху автомашин по цій вулиці. Хвилює стан підвалу у будинку по вул. Гоголя, 72, де дуже сиро і існують постійні підтоплення. Аналогічна ситуація і на Панаса Мирного, 22. Капітального ремонту покрівлі потребує будинок по вул. Старосвітській, 20. Серйозну стурбованість висловив А.Я. Мандрика із приводу того, що найближчим часом треба виконати відмостки до деяких будинків та ін.

А.І. Корольова, секретар ради мікрорайону Центральний, у своєму виступі також поінформувала присутніх про участь вуличних та будинкових комітетів, активістів вуличних громад мікрорайону у організаторській роботі по самоорганізації жителів свого мікрорайону, а також подякувала міській владі за допомогу у роботі. У її розповіді йшлося про те, що нарешті завершено ремонт по вул. Гоголя, 76, відремонтовано під'їзди по вул. Панаса Мирного, 22, по вул. Я.Усика, 36 (2 під'їзд), по вул. Гоголя, 111 зроблено ремонт 2-х центральних під'їздів, по вул. Гоголя, 113 розпочато ремонт під'їздів, зроблено ремонт під'їздів по вул. Гоголя, 109, по вул. Панаса Мирного, 22. Відрадно, що по вул. Д. Апостола зроблено очистку горища та відремонтовано технологічні шви будинку. По Панаса Мирного, 16 прибрано від сміття підвал, по Сорочинській, 2 зроб­лено частковий ремонт східців, по вул. Гоголя 47/2 відремонтовано козирки над під'їздами. Тут же на дитячому майданчику поставлено турніки. Відремонтовано східці біля 2 та 3 під'їздів по вул. Панаса Мирного, 24. По вул. Д.Апостола,6 налагоджено освітлення. По вул. Гурамішвілі, 3 встановлено лавочку та ін.

Але серйозну стурбованість у секретаря ради мікрорайону Центральний викликає ситуація, що склалася у жителів вул. Б.Хмельницького, 8 Березня, Кабачка, Хмельницького, які вже майже 10 років потерпають від низької напруги в електромережі, внаслідок чого виходять із ладу електроприлади. Керівництво "Полтаваобленерго" обіцяло побудувати підстанцію у мікрорайоні для стабілізації напруги ще 2 роки тому, але віз і нині там. А.І. Корольова за проханням мешканців 44 кварталу прохала владу також допомогти ліквідувати несанкціоновані стоянки автомобілів у їхньому районі, заборонити їздити тут машинам на високій швидкості по тротуарах, адже численні звернення до ДАІ не дають результатів - автомобілі знищують паркову зону та дитячі майданчики.

Своїм досвідом роботи по залученню до робіт по благоустрою мікрорайону Центральний поділилися депутати міської ради - О.Г. Аршинніков, О.Я. Лобунько. Вони висловили низку слушних пропозицій до покращення роботи мікрорайону і міської ради.

У робочій зустрічі міського голови з жителями мікрорайону Центрального також активну участь взяли депутати міської ради - Н.І. Ночна, С.М. Ільяшенко, Л.М. Яринич, К.О.Кірпосенко, О.О.Марченко, Л.А. Кундій та начальники усіх комунальних служб міста, причетних до благоустрою усього мікрорайону.

Проблем залишилося ще багато, про них розповідали голови вуличних та будинкових комітетів, пересічні жителі міста: проблема паркування автомобілів; роботи комп'ютерного клубу у нічний час; прибирання сміття навколо контейнерів для збору сміття на спеціально обладнаних майданчиках та ін.

На кожне поставлене запитання міський голова відразу давав пояснення чи коментар.

Наступна чергова виїзна зустріч міського голови відбулася у мікрорайоні Спортивний. Традиційно першим до зібрання звернувся міський голова С.П. Соломаха. Охарактеризувавши коротко ситуацію в державі і в місті, він прозві­тував перед присутніми про ту роботу, яка була проведена у мікрорайоні Спортивний протягом року. У контексті розмови слово взяв голова ради цього мікрорайону С.Х. Діасамідзе (який, до речі, протягом 7 останніх років є незмінним головою мікрорайону Спортивний). Станіслав Хаскелович висловив вдячність владі, головам вуличкомів і будинкомів за співпрацю, за те, що допомагали і допомагають вирішувати ті чи інші питання. Голова ради мікрорайону дякував присутнім начальникам комунальних служб за проведену роботу, але говорив і про наболіле: будівництво тротуарів, доріг у мікрорайоні, ремонт окремих будинків.

Мала слово й секретар ради цього мікрорайону В.П. Шиян. Вона дякувала владі і комунальним службам за добре зроблений ямковий ремонт по вул. Гоголя; частковий ремонт доріг по вул. Тичини та по пров. Тичини; сказала добре слово за перекриті дахи у аварійних будинках, замінені труби і двері в окремих будинках та ін. Та проблем ще залишилося багато: необхідно зробити ремонт дороги по пров. Кобзарському, збудувати тротуар на відрізку вул. Гоголя - Зінчаші.

В.В. Фененко, депутат міської ради, що закріплена за цим мікрорайоном, висловила своє визнання владі і комунальним службам за підсипку і грейдерування вул. Лазоренка. За словами Валентини Василівни, у 2013 році очікується ремонт вулиці Озерної, побудова дитячого майданчика та спортивних площадок.

Коментуючи виступи, міський голова зазначив: "Дорожні роботи затратні, але на побудову тротуарів у мікрорайоні в цьому році закладено багато коштів".

На зустрічі із жителями мікрорайону Спортивний спілкувалися - депутат міської ради В.А. Бондаренко; депутат міської ради, начальник ЖКГ О.О.Марченко; начальник ОКВПВКГ "Миргородводоканал" Ю.П. Маклак; начальник КП "Спецкомунтранс" О.О.Онищенко; депутат міської ради, начальник КП "Комбінат благоустрою і озеленення" Ю.О.Кібірєв та ін.

Насамкінець зустрічі міський голова подякував усім присутнім за зустріч та дискусію. "Спільно ми зможемо все вирішувати, - сказав міський голова. - Ініціатива та ідея - велика сила, якщо правильно врахувати фінансові можливості та потреби громади".

Валентина Денисенко

За матеріалами  myrgorod.pl.ua


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa