www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 30.01.2013 15:49
Миргород : Про соціальний діалог у місті

Із метою вдосконалення соціального діалогу в місті укладена Угода між виконавчим комітетом Миргородської міської ради, об'єднанням роботодавців та координаційною радою профспілок на 2011-2013 роки. У січні поточного року на засіданні тристоронньої соціально - економічної ради, на якому представники виконавчого комітету Миргородської міської ради разом із координаційною радою профспілок та роботодавцями проаналізували хід виконання Угоди.

Аналіз стану виконання за 2012 рік свідчить, що більшість зобов'язань Угоди завдяки спільним діям сторін виконується. Сторони вживали заходів щодо розв'язання найбільш актуальних і невідкладних соціальних та економічних питань, зокрема: по забезпеченню виконання програми економічного і соціального розвитку міста, надходжень та видатків місцевого бюджету, по залученню інвестицій для розвитку економіки міста, реконструкції діючих підприємств та створенню нових, по виконанню Програми зайнятості населення та створенню нових робочих місць.

Дія сторін соціального діалогу впродовж 2012 року була спрямована на всебічне поєднання політики структурних реформ в економіці з активною роботою щодо зростання доходів населення, зокрема, підвищення рівня заробітної плати працюючих, пенсій, інших соціальних виплат, створення умов для забезпечення стабільного та ефективного процесу виробництва, на створення умов для безпечної і ефективної праці та на соціальний захист найманих працівників.

Профспілками здійснюється громадський контроль за додержанням чинного законодавства про працю, надаються консультації та правова допомога працівникам у захисті їх прав.

У місті постійно аналізується стан оплати праці. На підприємствах та організаціях міста проводиться певна робота щодо дотримання розміру мінімальної заробітної плати (станом на 01.01.2013 року становить - 1147,0 грн.), формування тарифної сітки (схеми посадових окладів) на основі ставки робітника першого розряду, встановленої в розмірі, що перевищує розмір діючої мінімальної заробітної плати, і міжкваліфікаційних співвідношень у розмірі тарифних ставок (посадових окладів), підвищення питомої ваги заробітної плати в собівартості продукції та ефективності використання робочого часу.

Із метою координації діяльності, пов'язаної з колективно - договірним регулюванням соціально - економічних і трудових відносин, сторони соціального діалогу сприяли укладанню колективних договорів на підпри­ємствах, установах та організаціях міста. Колективними договорами охоплено 97,7 % підприємств, установ та організацій міста.

Із метою забезпечення реалізації положень Угоди, здійснення контролю за її виконанням сторони домовились один раз на рік розглядати виконання взятих зобов'язань на спільному засіданні повноважних представників сторін та інформувати громадськість.

В.Ф. Шабатура,

головний спеціаліст УПСЗН

Миргородської міської ради

За матеріалами  myrgorod.pl.ua


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa