www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 07.02.2013 17:09
Миргород : Пенсійний фонд міста повідомляє

 Довідка про стан роботи з мобілізації коштів до Пенсійного фонду України, забезпечення своєчасної виплати пенсій та інформаційно-роз'яснювальних заходів щодо проведення пенсійної реформи в м. Миргороді та Миргородському районі за 2012 рік.

У м. Миргороді та Миргородському районі станом на 01.01.13р. налічується 23067 пенсіонерів, із них 11900 пенсіонерів проживають на території міста та 11167 проживають на території району.

За 2012 рік відділом пенсійного забезпечення було призначено 1039 нових пенсійних справ. Здійснено 4907 перерахунків. На особистому прийомі побувало 13304 громадян .

В управлінні проводиться прийом громадян згідно графіка. У відділі пенсійного забезпечення прийом громадян здійснюється 4 дні на тиждень. Прийом громадян із обмеженими можливостями пересування забезпечено за місцем проживання. Протягом року прийнято 5 осіб даної категорії. З питань обговорення пенсійної реформи працівниками управління здійснено 9 зустрічей із жителями міста та району, за місцем проживання, та 12 зустрічей на підприємствах.

За участю працівників управління у місті проводяться "гарячі лінії" з питань пенсійної реформи, погашення заборгованості, персоніфкованого обліку . За 12 місяців 2012 року на "гарячу лінію" надійшло 1938 телефонних дзвінків.

В управлінні працює громадська приймальня, інформаційно-консультативна служба, яка проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення міста з питань висвітлення заходів реформування системи пенсійного забезпечення. Інформаційно-консультативною службою управління налагоджена робота з міською радою ветеранів, головами вуличних та будинкових комітетів із питань роз'яснення пенсійного законодавства.

По "гарячій телефонній лінії" (5-26-35) роз'яснюються питання пенсійної реформи та актуальні питання, які найбільше цікавлять наших пенсіонерів. У друкованих засобах масової інформації за 2012 рік було опубліковано 70 статей.

По місцевому радіо прозвучало 40 виступів, 4 виступи - по телебаченню.

За 2012р. до бюджету управління Пенсійного фонду в м. Миргороді та Миргородському районі надійшло власних коштів 164043,17 тис. грн. Доведений план надходження власних коштів за звітний період виконано на 96,0 %.

Забезпеченість власними коштами на виплату пенсій за 2012 р. склала 48,7 %.

Потреба в коштах на виплату пенсій за 2012 рік по місту Миргороду та Миргородському району склала 336653,78 тис. грн.

Але в місті та районі ще є значні резерви, а тому необхідно посилити роботу по мобілізації коштів до Фонду.

Резервом для збільшення надходжень для Фонду є недоїмка по збору та по єдиному внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Станом на 01.01.2013 р. недоїмка по страхових та єдиному соціальному внеску становить - 4839,1 тис. грн.

Заборгованість по відшкодуванню пільгових пенсій становить 333,8 тис. грн., а за регресними вимогами -2,1 тис. грн.

Таким чином, загальна сума заборгованості платників міста та району перед управлінням Пенсійного фонду станом на 01.01.2013 р. становить - 5175,0 тис. грн., у тому числі економічно-активних підприємств -1037,9 тис. грн.

Вся сума заборгованості до управління Пенсійного фонду України в м. Миргороді та Миргородському районі покрита заходами стягнення. Для її погашення проводилася наступна робота:

До Миргородської міжрайонної прокуратури направлено 2 матеріали про вирішення питання щодо порушення криміналь­ної справи стосовно директора ДП ДАК "Хліб України" "Миргородський КХП-1". У порушенні кримінальної справи відмовлено.

До посадових осіб, які порушили термін сплати єдиного соціального внеску, застосовуються адміністративні стягнення. За 2012 рік застосовано 53 адмінштрафи на суму 23,1 тис. грн., з яких сплачено на 23,7 тис грн. На стягнення до виконавчої служби передано 2 адмінштрафи на 1,7 тис. грн.

Управлінням активізовано роботу в комітетах кредиторів. За період 2012 року управління брало участь у 5 засіданнях комітетів кредиторів .

Вживаються заходи по прискоренню завершення процедур банкрутства. З метою прискорення процедури банкрутства по ДП ДАК "Хліб України" "Миргородський КХП-1" направлено ряд звернень до правоохоронних органів та до органів центральної влади. На даний час, на жаль, дані звернення позитивних зрушень у вирішенні ситуації по підприємству не дали.

За несвоєчасну сплату єдиного соціального внеску нараховано фінансових санкцій та пені на суму 695,9 тис. грн.

Подано 90 позовних заяв на стягнення заборгованості на загальну суму 1528,3 тис. грн., із яких задоволено 961,8 тис. грн.

На 4-х керівників підприємств-боржників направлено заяви про розірвання з ними контракту. В задоволенні даних заяв відмовлено. Стосовно одного керівника до Миргородської міжрайонної прокуратури подано матеріал про притягнення його до кримінальної відповідальності. В задоволенні даної заяви відмовлено.

До арбітражних керуючих направлено 7 заяв про визнання кредиторських вимог управління на суму 1254,5 тис. грн. Із арбітражними керуючими проведено 9 зустрічей. На бездіяльність арбітражних керуючих направлено 2 скарги.

Проведено 4 спільних наради із керівництвом відділу ДВС Миргородського МРУЮ. Спільно з працівниками відділу ДВС проведено 48 спільних виїздів, на яких було накладено арешти на майно боржників. На бездіяльність державних виконавців направлено 5 скарг.

За 2012 рік управлінням Пенсійного фонду України в м. Миргороді та Миргородському районі взято участь у 43 виїздах робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Перевірено 203 суб'єкти підприємницької діяльності та виявлено 73 найманих працівників без належно оформлених трудових відносин. За результатами обстеження додатково зареєстровано 76 трудових договорів між найманим працівником та фізичною особою. Суб'єкти підприємницької діяльності, які порушили законодавство про працю, були запрошені на засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення міста і району.

У місті та районі триває видача страхових свідоцтв на обов'язкове державне соціальне страхування. На даний час цей документ отримали 25,5 тис. осіб. Близько 95 % працюючих міста та району мають на руках страхове свідоцтво, що надаватиме доступ до соціальних фондів та невдовзі замінить трудову книжку.

До управління, відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, щомісячно подають звітність 780 страхувальників, які використовують найману працю. Із них кількість міських роботодавців становить 589, районних -191. Річну звітність прийнято від 2875 СПД-фізичних осіб (міських підприємців - 2315, районних -560 ).

За результатами подання річної звітності підприємцями, управлінням застосовані фінансові санкції за несвоєчасне по­дання звітів до 603 приватних підприємців на суму 103 тис. грн.

Сьогодні Пенсійний фонд України пропонує страхуваль­никам сучасний електронний сервіс, що надає можливість подавати звітність мережею Інтернет. 32,1 відсотків страхувальників, що звітують до управління, користуються сучасними засобами звітування та надсилають звіти до управління засобами електронної пошти.

В.В. Неводничий,

начальник управління ПФУ

в м. Миргороді та Миргородському районі

За матеріалами  myrgorod.pl.ua


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa