www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 12.02.2013 14:17
Миргород : Політичні інтереси пов’язувати тільки з містом

Під таким девізом у читальній залі бібліотеки для дорослих ім. Д. Гурамішвілі за "круглим столом" відбулася зустріч міського голови С.П. Соломахи з представниками структурних утворень політичних партій, які діють на політичному просторі Миргорода. Міський голова поінформував присутніх про підсумки минулого року та поділився своїми думками про те, які є можливості у прийнятого на 2013 рік бюджету міста. Перш ніж вислухати зауваження і пропозиції присутніх представників політичних партій, Сергій Павлович попросив їх зосередити увагу на злободенних питаннях життєдіяльності міста, реально оцінити роботу місцевої влади.

Голова міської організації "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" А.О. Сіряк, оцінюючи роботу влади, сказав, що головною подією року, що минув, були вибори до Верховної Ради України. Ці вибори в нашому місті пройшли демократично і прозоро. Ніяких зауважень із боку спостерігачів не було. "Депутати затвердили структуру місцевої влади. Це нова стратегія, новий дух, новий вектор виконавчої влади, - зауважив Андрій Олександрович і додав, звертаючись до міського голови: "Працюйте із довірою, яку висловили вам депутати". Роботу всієї комунальної сфери у минулому році А.О.Сіряк оцінив як певний прорив уперед.

В.В. Сєров, голова міської організації Політичної партії "Удар" (Український Демократичний Альянс за Реформи Віталія Кличка), сказав, що його партія вперше брала участь у виборах у регіоні та в Україні. Ніякого негативу під час цього процесу в нашому місті виявлено не було. Потім учасник діалогу задав запитання міському голові про те, які найбільші проблеми в місті він бачить. На що С.П. Соломаха відповів: "Про загальноміські проблеми можна говорити години дві, і все ж найголовнішою з усіх є проблема фінансування, адже є фінансування - немає складних питань". Серед інших нагальних проблем, які першочергово треба вирішити, міський голова назвав проблему реконструкції системи водопостачання та водовідведення, адже застаріла призводить до того, що в місті виникають часті пориви водних комунікацій. Міського голову також турбувало питання аварійного мосту через річку Хорол, яким треба серйозно займатися. Питання - лише за коштами. Наступна справа, що вимагає розв'язання, - це реконструкція стадіону. Проектно-кошторисна документація складає 22 млн. грн. "Поетапно будемо виконувати цю роботу, в цьому році плануємо освоїти близько 1 млн. гривень".

Наступна проблема - узгодження та захист програми по місту-курорту державного значення, адже це довготривалий етап. "І все ж, - додав міський голова, - з усіх чотирьох першочергових складних і важливих питань, які я назвав, зрушення є - щось уже зроблено, а дещо робиться".

О.В. Залєський, голова міської організації політичної партії "Громадянська позиція" подякував міській владі в особі міського голови за те, що в Миргороді будь-яка партія має свободу своєї діяльності і це похвально.

І.І. Тимошенко, представник міської організації Комуністичної партії України дякувала за те, що з боку влади на їхніх активістів ніколи не чинилося тиску, а навпаки, підтримувалися усі добрі починання комуністів; також виконувалися майже усі запити жителів мікрорайону "Мінзаводський".

С.С. Сергєєв, представник міської організації Партії регіонів сказав, що враховуючи ті умови, в яких доводилося місту виживати в 2012 році, владі можна поставити оцінку "відмінно".

Ю.О. Кібірєв - голова міської політичної партії "Рідне місто", представник однієї із найчисельніших фракцій, яка входить до складу міської ради, теж дуже позитивно оцінив роботу міської влади і особисто міського голови. "Приємно, - сказав Ю.О. Кібірєв, - що люди під час свого вибору у виборчій кампанії віддають перевагу не політичним пристрастям, а особистостям. Міська рада - це колектив особистостей. Їхня позиція - не спостерігати, не контролювати, а брати участь". Ю.О. Кібірєв також відзначив правильно окреслені напрямки діяльності міської влади та її об'єднуючу роль.

В.М. Кондра, представник міської організації Єдиного Центру; А.І. Пляшник, голова міської партійної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода"; В.Б. Тараненко, представник міської організації Партії промисловців і підприємців України; В.Л. Василевич, голова міської організації Партії Зелених України; В.В. Кір'ян, голова міської Республіканської партії України говорили про те, що протягом останніх років Миргород тримає статус міста, яке демократично розвивається, і всі партії намагаються власні інтереси пов'язувати тільки з інтересами міста.

Слушні пропозиції висловили - М.М. Марченко, голова міської організації Конгресу Українських націоналістів та С.М. Горобець, голова міської партійної організації Народної партії про активізацію політичних і громадських формувань у повсякденній роботі по додержанню в Миргороді чистоти і порядку (особливо на березі річки Хорол), а також по дотриманню вимог Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" та ін.

Кожен із представників політичних партій мав можливість висловити свої погляди на стан сучасного міста та перспективи його розвитку. Так і має бути, коли влада будує свою роботу на демократичних і цивілізованих засадах.

Насамкінець ділової розмови, яку підсумував міський голова, були його слова: "Ми можемо і, сподіваюся, й надалі будемо нормально співпрацювати незалежно від політичних поглядів і вподобань, адже нашим спільним завданням є розвиток рідного міста, а отже, всі політичні інтереси пов'язуватимемо тільки зі своїм містом".

Валентина Денисенко

За матеріалами myrgorod.pl.ua


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa