www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 22.04.2013 18:16
Миргород : Обережно - стихійна торгівля!

Більшість споживачів молока знають, що таке мастит корів. Це запалення молоч­ної залози, що характеризується болючістю вимені, різкими змінами складу та якості молока. Але мало кому відомо, що негативні зміни складу молока відбуваються задовго до клінічного прояву захворювання. Зокрема, різко зростає кількість соматичних клітин, клітин крові в молоці, збільшується його бактеріальне забруднення, відбувається некроз секреторних клітин, унаслідок чого молоко містить домішки крові, гною, фібрину.

Візуально ці зміни помітити не завжди можливо, смак молока інколи теж мало відрізняється, проте вживання такого продукту людиною становить суттєву загрозу здоров'ю - може викликати розлади шлунково-кишкового тракту: діарею, дисбактеріоз, особливо у дітей.

Виявити таке молоко можливо лише за допомогою лабораторного дослідження, яке проводять спеціалісти державних установ ветеринарної медицини.

Таким чином, все молоко, яке реалізується в торгівельній мережі, а також на території ринку, обов'язково досліджується на показники якості й безпеки. Крім того, щомісяця проводиться клінічне обстеження корів, молоко від яких реалізується на ринку, перевіряється наявність ветеринарних паспортів та наявність у них відміток про щеплення корови проти сибірської виразки, дослідження на туберкульоз, лейкоз, бруцельоз. Молоко ж, яке продається на стихійних ринках, без дотримання елементарних правил гігієни та ветеринарно-санітарних умов торгівлі, може бути джерелом збудників таких небезпечних для людини хвороб, як лейкоз, бруцельоз, туберкульоз, сибірська виразка, сальмонельоз. Продавці такого молока в більшості випадків не проходять обов'язкового медичного огляду, не кажучи вже про наявність спецодягу та дотримання правил особистої гігієни. Молоко продається навіть у поліетиленових пляшках, які є предметами одноразового використання і мають не завжди відоме походження. Одна думка про те, що з цієї пляшки пили мінеральну воду або солодкий напій без використання посуду викликає відразу, а зібраними вони можуть бути будь-де - навіть на міському сміттєзвалищі.

Хтось, реалізуючи такі пляшки, заробляє собі на життя, а ми, купуючи молоко в таких пляшках, наражаємо своє життя на небезпеку.

Нелегальні продавці таким чином економлять гроші, які їм прийшлося б заплатити за ветеринарно-санітарну експертизу та за містове на ринку, і все ж ми йдемо в них на поводу і віримо, що "молочко добре", а добре воно не завжди.

Тож, шановні громадяни, купуйте молоко тільки в місцях легалізованої торгівлі - у магазинах або на території ринку! У продавця має бути експертний висновок лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи, де зазначено якість продукції, що реалізується. Тільки таким чином ви збережете своє здоров'я та здоров'я своїх близьких.

Міська рада Миргорода

Адміністрація Миргородської міської держветфітослужби
 


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa