www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 21.05.2013 15:54
Миргород : Підсумки проекту "Реформа міського теплозабезпечення в Україні"

Миргород – одне з 25 українських міст-партнерів Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Реформа міського теплозабезпечення в Україні". Делегація від Миргорода, яку очолив міський голова Сергій Соломаха, взяла участь у підсумковій конференції під назвою "Співпраці Проекту з 25 містами України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіонбуд) з метою поліпшення енергоефективності у містах".

Під час конференції були обговорені питання Національної політики та стратегії щодо реформ галузі теплопостачання, питання тарифного та економічного регулювання. Міста-партнери Проекту презентували досвід енергетичного планування, представили досвід демонстраційних проектів та їх впровадження в рамках Публічно-приватного партнерства з Проектом USAID та енергетичною компанією ДТЕК.

Проект USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» працює в Україні з 2009 року завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. З самого початку своєї діяльності Проект USAID надавав підтримку Уряду України в удосконаленні нормативно-правової бази для впровадження необхідних реформ у секторі теплопостачання. У роботі з 25 містами-партнерами, Проект провів аналіз стану систем міського теплопостачання, надав допомогу у розробці муніципальних енергетичних планів, нормативно правової бази та технічних специфікацій приладів обліку, впровадження енергоефективних демонстраційних проектів у секторі теплопостачання та комунальній сфері.

Загалом, за чотири роки своєї діяльності в Україні Проект USAID допоміг містам залучити 175 млн. доларів державних і приватних коштів для проектів у галузі енергоефективності, у тому числі фінансування від міжнародних фінансових організацій, державного та муніципальних бюджетів, комерційних банків та приватних партнерів. В результаті спільних проектів було збережено 295 млн. кубічних метрів природного газу та знижено викидів парникових газів на 534,000 тон.

Чимало проект дав результатів і для нашого міста. Так, у ході реалізації проекту в м. Миргороді запроваджена система енергоменеджменту та моніторингу споживання енергоносіїв, також був розроблений муніципальний енергетичний план, проведено аудити системи теплопостачання міста та бюджетних будівель, підготовлено ряд інвестиційних проектів і пропозицій. Інституційну сталість забезпечить втілений у життя пілотний проект "Термомодернізація будівлі ДНЗ № 12 "Світлячок". Загальна вартість проекту – 2202,5 тис. грн., у тому числі кошти обласного бюджету – 848,3 тис. грн., кошти міського бюджету – 646,1 тис. грн., кошти проекту РМТ – 708,1 тис. грн. Завдяки цьому маємо приклад енергоефективної бюджетної будівлі.

У заході взяли участь Посол США в Україні Джон Теффт, Заступник Міністра Мінрегіону Григорій Семчук, міські голови 25 міст-партнерів Проекту USAID, представники USAID, Мінсоцполітики, Міносвіти, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, Держенергоефективності, Мінекономіки, Центру економічних реформ при Президентові України, Асоціації міст України, Асоціації енергоаудиторів, Асоціації Укртеплокомуненерго, Енергетичної компанії ДТЕК, та інших партнерських міжнародних організацій.

Сподіваємося, що співпраця з проектом у майбутньому продовжиться.

Миргородська міська рада

Прес-служба міської ради
 


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa