www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 29.05.2013 17:21
Відбулася позачергова сесія Миргородської міської ради

Під головуванням міського голови Сергія Соломахи відбулося пленарне засідання тридцять третьої позачергової сесії міської ради шостого скликання. У роботі сесії взяли участь 29 депутатів, начальники відділів, управлінь міської ради, засоби масової інформації. Проголосувавши за роботу сесії у відкритому режимі, депутати затвердили внесені у порядок денний питання.

Про здійснення у 2013 році запозичення до міського бюджету м. Миргорода доповідав начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Максим Верещак. Для фінансування інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності в будівлях навчальних закладів м. Миргорода», який передбачає впровадження комплексу заходів для реалізації потенціалу енергозбереження у двох закладах освіти (НВК «Гелікон» та Гімназія ім. Т.Г. Шевченка), було вирішено укласти Кредитний Договір між Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) та Миргородською міською радою терміном на 5 років під 3% річних.

За пропозицією начальника фінансового управління міської ради Сергія Скляра, депутати внесли зміни до показників міського бюджету та проголосували за перерозподіл коштів видатків спеціальному фонду бюджету для реалізації проекту НЕФКО «Підвищення енергоефективності в будівлях навчальних закладів м. Миргород». За рахунок перевиконання дохідної частини міського бюджету на 25200 грн. збільшуються видатки спеціального фонду на проведення робіт, пов`язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом i утриманням автомобільних доріг загального користування. Вирішили передати право на здійснення видатків по виконанню делегованих державних повноважень у галузі «Охорона здоров’я» Миргородській районній раді у 2014 році з передачею 100 відсотків відповідних коштів до бюджету Миргородського району.

За поданням начальника земельного відділу міської ради Тетяни Зелінської депутати затвердили договір на право користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцій) між Миргородською міської радою та Відділом капітального будівництва Миргородської міської ради на земельну ділянку площею 300м2 по вулиці Хорольській для будівництва водогону терміном до 31.12.2013р та звільнили Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради від плати за користування вищезгаданою земельною ділянкою для забудови.

Переважна більшість депутатів проголосували за затвердження Протоколу засідання конкурсної комісії щодо здійснення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах №6 від 14.05.2013 року та уповноважили міського голову укласти з ПП "ІМАКО", переможцем конкурсу з відбору виконавця земельних торгів з продажу земельних ділянок та прав на них, договори на проведення земельних торгів.

Одноголосно підтримали пропозицію начальника відділу ЖКГ Михайла Коркішка

надати згоду на централізоване перерахування субвенції з державного бюджету ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" та ОКВПВКГ "Миргородводоканал", які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, без розподілу її між бюджетами районів і міст обласного значення на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення.

Одноголосно ухвалили звернення депутатів Миргородської міської ради до Департаменту ДАІ МВС України щодо ситуації з дотриманням Правил дорожнього руху у м. Миргороді.

Миргородська міська рада

Прес-служба міської ради


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa