www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 03.06.2013 15:05
Управлінців навчатимуть у Миргороді

Уже не перший рік провідні українські вузи ведуть підготовку фахівців за новим і престижним напрямком "менеджмент". Які ж перспективи розвитку даної спеціальності? Саме про це і йшлося на засіданні науково-методичної комісії з менеджменту та адміністрування Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, що відбулося минулої п'ятниці в нашому Миргороді, який віднедавна має статус міста-курорту державного значення.

За словами голови президії комісії, доктора економічних наук, професора, ректора Київського національного торгівельно-економічного університету Анатолія Мазаракі, на сьогоднішній день кваліфікованих управлінців зі спеціальною освітою потребує кожна галузь. Проте завдання вищих начальних закладів полягає не в тому, аби видати щонайбільше дипломів, а у тому, щоб підготувати дійсно висококласних спеціалістів, рівень знань яких не поступатиметься європейському рівневі.

- А зібралися ми у Миргороді не випадково, - наголосив Анатолій Мазаракі, - адже центром менеджменту освіти Полтавщини виступає Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, структурним підрозділом якого є Миргородський художньо-промисловий коледж імені Миколи Гоголя. І мушу засвідчити про явні успіхи й впевнений поступ наших полтавських колег. Тож молоді люди, які обрали чи ще оберуть наш напрям підготовки, отримають гарну освіту і будуть мати гарне майбутнє.

- Успіх будь-якої справи залежить від грамотної організації робочого процесу, - підтримав професора Мазаракі присутній на засіданні комісії перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Животенко - Тож Полтавщина і в подальшому потребуватиме талановитих управлінців.

- Ми люб'язно запросили членів нуково-методичної комісії провести це засідання на базі нашого університету, адже на сьогоднішній день університет є лідером по підготовці фахівців із менеджменту, - сказав ректор Полтавського НТУ ім. Кондраюка Володимир Онищенко. - У нас навчаються студенти за спеціальностями "менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", "менеджмент інвестиційної діяльності", "менеджмент інноваційної діяльності". Ми відкрили і новий напрям підготовки - "туризм", зараз готуємо відкривати напрям "готельно-ресторанна справа". Хочу також наголосити, що сьогодні досить активно розвивається Миргородський художньо-промисловий коледж імені Гоголя. І в цьому році уже буде здійснено перший набір на спеціальність "готельне обслуговування". Це актуальна для міста Миргорода спеціальність, яка буде забезпечувати фахівцями як курортні заклади, так і готелі, які є у Миргороді. Сьогодні Міністерство освіти і науки приділяє нашому університету також увагу, бо ми забезпечуємо ту необхідну якість, яка визначена стандартами нашого Міністерства і таким чином виділяє достатню кількість державного замовлення, щоб усі талановиті і обдаровані люди мали можливість безкоштовно навчатися.

- На сьогоднішній день, аби отримати вищу освіту, випускники миргородських шкіл мають їхати до інших міст України. Проте ця ситуація невдовзі зміниться, - запевнив присутніх міський голова Сергій Соломаха. - Разом із депутатом Полтавської обласної ради, ректором Полтавського НТУ ім.Ю. Кондратюка ми намагаємося забезпечувати умови, щоб діти, які закінчили навчання у міських школах, могли стати студентами коледжу, а потім вступити до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на нові спеціальності. І це не випадково, адже Програма розвитку міста Миргорода, як міста-курорту державного значення, передбачає розвиток саме курортної, туристичної і готельної сфери.

По закінченню роботи для учасників високоповажного зібрання було організовано екскурсію по території курорту, яка справила на них приємне враження і бажання приїхати до Миргорода знову, на відпочинок.

Віра ЯВТУШЕНКО
 

Миргородська міська рада


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa