www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 07.06.2013 13:51
Миргород : Взаємопідтримка людей з особливими потребами

Люди з обмеженими фізичними можливостями потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. Важливий крок у забезпеченні комфортного життя людини – це її працевлаштування. Особлива увага державою приділяється працевлаштуванню людей які мають обмежені фізичні можливості. Саме реалізація державних заходів щодо сприяння зайнятості та працевлаштування інвалідів – є основним завданням Фонду соціального захисту інвалідів.

На сьогоднішній день для всіх роботодавців, у яких за основним місцем роботи працює 8 та більше штатних працівників, діє норма закону щодо 4%-ї квоти робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів. З метою контролю за виконанням цього нормативу працівниками Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів щорічно опрацьовується більше 4 тисяч звітів підприємств. В цьому році звіт за формою 10-ПІ «Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів» за 2012 рік подали 112 роботодавців міста Миргорода, що складає 99 % від загальної чисельності роботодавців, які повинні були прозвітуватися.

За даними звітів сьогодні в місті на 94 підприємствах та установах працює понад 400 інвалідів. Найбільшу кількість робочих місць, призначених для працевлаштування осіб з обмеженими можливостями забезпечили: Миргородська центральна районна лікарня (64 інваліди), ПАТ Лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт» (51 інвалід), спеціалізований Миргородський санаторій «Слава» (21 інвалід). Але, не дивлячись на взагалі позитивні результати виконання підприємствами міста нормативу працевлаштування інвалідів, 25 підприємств, організацій в 2012 році його не виконали, що становить 22 % роботодавців. На жаль, в основному - це установи бюджетної сфери.

Зауважимо, що статтею 188-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, у разі невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів і неподання звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів.

З метою реалізації нових соціальних ініціатив Президента України прийнята нова редакція Закону України „Про зайнятість населення” спрямована на комплексне вирішення проблем у сфері зайнятості населення, і яка ,зокрема, містить заходи щодо стимулювання працевлаштування громадян , які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці шляхом сприяння роботодавцям у створенні нових робочих місць.

Так, у разі працевлаштування інваліда на нове робоче місце, роботодавцю за кошти Фонду соціального захисту інвалідів компенсуються фактичні витрати в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за цю особу. Крім того, на створення спеціальних робочих місць для інвалідів , зареєстрованих у державній службі зайнятості як безробітні, підприємствам, установам, організаціям, фізичним особам, які використовують найману працю , за рахунок коштів Фонду може надаватися дотація чи фінансова допомога.

Знайти роботу в наш час не легко і звичайним громадянам, а тим більше - людям з особливими потребами. Робота з надання допомоги інвалідам у їхньому працевлаштуванні повинна бути спільною. І створення доступного соціуму для людей з обмеженими можливостями залежить не тільки від держави, а від згоди і бажання пересічних громадян. Така взаємопідтримка потрібна не лише через благородні поривання, але й розуміння – що й ти, рано чи пізно, можеш опинитися в меншості, яка потребуватиме підтримки більшості.

Директор Полтавського облвідділення

Фонду соціального захисту інвалідів

О.М.Дяченко
 

Миргородська міська рада


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa