www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 13.06.2013 21:56
Миргород відновлює дипломатичні зв’язки

Миргородська міська рада приділяє значну увагу розвитку зовнішньоекономічних зв’язків. Активні дипломатичні відносини миргородці підтримують з містами Маарду (Естонія), Згожелець (Польща), Рєчіца (Білорусь). Ми співпрацюємо у культурній та економічній сферах, обмінюємося досвідом самоврядування у ході дружніх візитів.

У січні міський голова Сергій Соломаха від імені територіальної громади міста звернувся з пропозицією про відновлення дружніх зв’язків з містом-побратимом Горною Оряховіцею. Із болгарським містом були встановлені дружні відносини ще за часів колишнього СРСР. У миргородських санаторіях щороку оздоровлювалися численні гості із Болгарії, у тому числі з Горной Оряховіци. Проте, з певних об’єктивних і суб’єктивних причин такі зв’язки були дещо втрачені.

"Нині є чудова можливість надати новий імпульс міжрегіональним зв’язкам між нашими громадами та налагодити братерські відносини між містами. Миргород завжди відкритий для гостей та співробітництва. Вважаю, що обмін досвідом у галузях економіки, освіти, соціального захисту, культури і туризму та житлово-комунального господарства, буде корисними для наших громад. Активна співпраця на рівні місцевих громад допоможе нашим країнам швидше інтегруватися у загальноєвропейський простір",- наголошує міський голова Сергій Соломаха.

За повідомленням прес-служби муніципалітету Горної Оряховиці – болгарського міста-побратима Миргорода – община Горної Оряховіці затвердила проект угоди про співпрацю.

У цьому документі зазначено, що українське та болгарське міста будуть разом співпрацювати у сфері науки та техніки, бізнесі та економіці, сфері соціального розвитку та збереження навколишнього середовища. Велика увага приділятиметься спільному розвитку туристичного та спортивного напрямків, обміну молодіжними та дитячими групами, також проводитимуться спільні театральні форуми та фестивалі.

Прес-служба міської ради

 

Миргородська міська рада


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa