www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 17.06.2013 16:05
Як дотримуються закони України в Миргороді

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому обговорювалися питання благоустрою міста; санітарного благополуччя населення; роботи міської організації ветеранів та виконання програми "Репродуктивне здоров'я".

Як дотримуються закони України в Миргороді "Про відходи" та "Про забезпечення санітарного й епідемічного благополуччя населення доповідав начальник відділу ЖКГ М.О.Коркішко.

За рік на підприємствах нашого міста утворюється 10 тонн відходів 1-2 класу небезпеки. Це можуть бути акумулятори, лампи люмінесцентні, електроліт, відходи масел технічних. Для них є спеціальні місця для зберігання, на які складається паспорт. Щорічно керівниками розробляються та затверджуються ліміти на утворення та розміщення відходів. У нас загалом склалася позитивна тенденція із роздільним збором сміття. Тож доповідач наголосив, що слід врахувати цей досвід роботи і запровадити його на промислових підприємствах міста.

За останні три роки санітарно-екологічний стан Миргорода покращився. Цьому посприяло встановлення контейнерів для роздільного збору ТПВ по всій багатоповерховій забудові міста. Також позитивно позначилося на санітарному стані придбання за рахунок Фонду охорони навколишнього середовища вантажного сміттєвоза "Мерседес" із підвищеною вантажоємністю. Ще М.О. Коркішко окреслив основні заходи, які були виконані під час проведення двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою.

Основна увага приділялася виконанню робіт із санітарної очистки міста, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, впорядкуванню братських могил, кладовищ, пам'яток історії та культури, прибиранню придорожніх смуг тощо. Колективи підприємств, установ, організацій та й просто небайдужі жителі активно брали участь у прибиранні території міста. На суботнику працювало майже 10 тисяч миргородців.

Упорядкування міста триває. Проводиться щоденна боротьба із бур'янами, наноситься дорожна розмітка, проводиться поточний та капітальний ремонт доріг і тротуарів.

Із доповіддю виступив М.В.Олефір - завідувач відділу лабораторних досліджень. Він говорив, що поводження із відходами визначають фактори ризи­ку, що негативно впливають на здоров'я жителів міста. Санепідемслужбою постійно проводиться моніторинг стану навколишнього середовища, атмосферного повітря, стан ґрунтів, води відкритих водоймищ. Тож згідно перевірки на сьогодні ситуація із забрудненістю ґрунтів благополучна. Відхилень у показниках по вмісту важких металів немає. Вода у відкритих водоймах теж більш менш відповідає санітарним нормам і правилам. Микола Васильович назвав інші показники рівня забрудненості навколишнього середовища, вказавши, що ситуація в основному стабільна. Також доповідач привернув увагу присутніх на те, що багато підприємств у місті розташовано без дотримання санітарно-захисних зон. І в разі аварійних ситуацій на цих підприємствах, існує ризик забруднення атмосферного повітря.

Звітував про роботу Миргородської міської організації ветеранів України її голова - В.Ю. Вертелецький. Він окреслив основні завдання організації, назвав кількість ветеранів, що перебувають на обліку та вказав основний перелік питань, із якими звертаються до ради. Зокрема, це питання медичного обслуговування, пільгового перевезення, матеріальної допомоги, житлово-побутових умов тощо. Усі звернення уважно розглянуті та по можливості виконані. Василь Юхимович зазначив, що з квітня 2013 року спостерігається помітне покращення медичного обслуговування та забезпечення медикаментами ветеранів війни.

Організація постійно дбає про дозвілля ветеранів: їх відвідують удома і в лікарнях, відзначають листівками і подарунками з нагоди пам'ятних та святкових дат. Тільки протягом минулого року на загальноміському рівні було проведено 38 святкових заходів. У засобах масової інформації надруковано за звітний період 85 статей історичного змісту та спогади ветеранів. Активно проводиться і пошукова робота безвісти зниклих у період війни. Проведено 4 конференції міжрайонного рівня. Із 12 квітня відкрито власний сайт міської організації ветеранів.

Рада ветеранів свою роботу проводить у тісній співпраці з керівниками міста та району, депутатським корпусом та членами виконавчого комітету.

Як виконується міська Програма "Репродуктивне здоров'я" доповіла директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Н.М.Коркішко. Ця Програма довгострокова. Основними її виконавцями є Миргородська ЦРЛ; центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; відділ у справах спорту, сім'ї та молоді. Доповідач назвала статистичні дані: скільки жінок фертильного віку, вказала групи ризику, скільки за рік було пологів та кількість вагітних, що перебувають на обліку в жіночій консультації. У всіх загальноосвітніх закладах міста працівниками Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводиться просвітницька робота щодо здорового способу життя та збереження репродуктивного здоров'я молоді. По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.

По тому на засіданні виконкому розглядалися питання, не передбачені планом його підготовки.

Валентина Денисенко

Миргородська міська рада


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa