www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 18.06.2013 16:05
В залі засідань Миргородської міської ради відбудеться засідання тридцять четвертої сесії міської ради шостого скликання

27 червня 2013 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання тридцять четвертої сесії міської ради шостого скликання. На розгляд сесії внесені питання:

Про внесення змін до показників міського бюджету на 2013 рік.
Про уточнення переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища міста у 2013 році.

Про затвердження міської Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.
Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії міської ради шостого скликання від 25 квітня 2013 року "Про затвердження Статуту КП "Спецкомунтранс".

Про дозвіл на списання транспортного засобу КП "Спецкомунтранс".

Про затвердження Статуту комунального підприємства "Комбінат благоустрою і озеленення" в новій редакції.

Про внесення змін та доповнень до Положення про цільовий фонд міської ради, затвердженого рішенням дев’ятнадцятої сесії міської ради шостого скликання від 30 березня 2012 року № 4.

Про внесення змін до рішення двадцять дев'ятої сесії міської ради шостого скликання від 25.01.2013 року № 14"Про затвердження Програми культурно-мистецького розвитку міста на 2013 рік".

Про внесення змін до рішення двадцять дев'ятої сесії міської ради шостого скликання від 25 січня 2013 року №3 "Про затвердження переліку об’єктів на 2013 рік по реконструкції мереж освітлення міста та по ремонту дорожньо-мостового господарства м. Миргорода".
Про затвердження Положення про відділ організаційної та інформаційної роботи Миргородської міської ради.

Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Миргородської міської ради.
Про дозвіл Миргородській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Панаса Мирного на передачу КП "Комбінат благоустрою і озеленення" гранітних плит для ремонту пам’ятника Борису Грекову.

Про дозвіл на передачу Миргородському міськрайонному осередку федерації кіокушин карате України в тимчасове безоплатне користування приміщень.

Про дозвіл дошкільному навчальному закладу № 2 "Оленка"на списання майна.
Про реорганізацію навчально-виховного комплексу "Гелікон".

Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії міської ради 6 скликання від 14 грудня 2012 року № 6 "Про затвердження умов передачі в оренду приміщень комунальним підприємствам, бюджетним та громадським організаціям та для розміщення соціально значимих об’єктів на 2013 рік".

Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії міської ради 6 скликання від 14 грудня 2012 року № 4 "Про затвердження Програми приватизації об’єктів комунальної власності міста на 2013 рік та Переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2013 році".
Про надання дозволу на укладення довгострокового договору оренди з Миргородською міською спортивною громадською організацією пауерліфтингу "Клуб "Самсон".

Про прийняття квартири № 128 до комунальної власності територіальної громади міста Миргорода за адресою: вул. Багачанська,110.
Про внесення змін до рішення двадцять дев'ятої сесії міської ради 6 скликання від 25 січня 2013 року № 4 "Про затвердження Міської програми капітального ремонту та благоустрою житлового фонду комунальної власності м. Миргорода на 2013 рік".

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Миргорода частини будівлі гуртожитку квартирного типу по вул. Козацькій, 24-а та будівлі по вул. Козацькій 5/32

Про дозвіл Миргородському комунальному житлово-експлуатаційному управлінню на отримання овердрафту.

Про прийняття в фонд міської ради земельних ділянок, поновлення договорів оренди, надання дозволів на виготовлення документації із землеустрою, підготовку аукціонів та конкурсів, укладення договору суперфіцію.

Про індивідуальне землекористування, надання дозволів на виготовлення документацій із землеустрою.

Про внесення змін до рішення дев'ятнадцятої сесії міської ради шостого скликання від 30 березня 2012 року № 75 "Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури м. Миргорода".

Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства на проведення конкурсу на право оренди частини нежитлового приміщення площею 74,6 м2 за адресою: вул. Гоголя,64.

Про реалізацію Національного проекту "Якісна вода" на території м. Миргорода.

Про внесення змін та доповнень до рішення другої сесії міської ради шостого скликання від 10 листопада 2010 року №11 "Про утворення виконавчого комітету міської ради та затвердження його персонального складу".

Про затвердження Статуту Миргородського комунального житлово-експлуатаційного управління в новій редакції.

Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період.

Різне.

Депутатські запити.

На сесію запрошені: депутати Полтавської обласної ради від міста; керівники бюджетних організацій, начальники відділів, управлінь міської ради; ради мікрорайонів міста; засоби масової інформації.

Миргородська міська рада


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa