www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 06.08.2013 18:56
За наслідками проведеної ревізії ПТУ № 44 м. Миргород

Інспекторами Миргородської об’єднаної держфінінспекції у ІІІ кварталі 2013 року проведена планова виїзна ревізія фінансово-господарської діяльності у ПТУ № 44 м. Миргород за період з 01.05.2011 по 01.07.2013 (директор Мокрій Раїса Михайлівна, головний бухгалтер Гудожнікова Юлія Володимирівна).

Результати ревізії свідчать про незабезпечення посадовими особами ПТУ №44 належного контролю за законним та ефективним використанням бюджетних коштів та державного майна, внаслідок чого встановлено фінансових порушень на загальну суму 171,45 тис.грн., а саме: 28,61 тис.грн. - недотримання норм законодавства з оплати праці, в результаті чого зайво виплачено заробітної плати працівникам училища та зайво перераховано внесків до державних цільових фондів в сумі 10,31 тис. грн.; 47,96 тис. грн. – неперерахування до бюджету коштів, які надійшли на відновлення касових видатків загального фонду, проведених у минулих бюджетних періодах;4,24 тис. грн. - недоотримано спеціальним фондом квартирної плати від фізичних осіб, які проживають в гуртожитку; 34,51 тис. грн. – не перераховано до обласного бюджету незаконно отримані кошти до спеціального фонду від учнів училища за проживання у гуртожитку; 12,80 тис. грн. - внаслідок надання суб’єктами господарювання недостовірних даних про працевлаштування випускників призвело до зайвої виплати дітям пільгової категорії одноразової грошової допомоги при працевлаштуванні та грошової компенсації для придбання одягу, взуття м’якого інвентарю та обладнання; 31,71 тис. грн. – оплата за рахунок бюджетних коштів послуг з теплопостачання, спожитих фізичними особами (квартиронаймачами); 1,31 тис. грн. - проведено нарахування та виплату матеріальної допомоги та заохочення студентам з порушенням чинного законодавства.

Під час ревізії вжито заходів по усуненню виявлених порушень на загальну суму 25,93 тис. грн., або 15% суми виявлених порушень.

За результатами ревізії стосовно шістьох посадових осіб складені протоколи за ст. 164-2 ч.1 КУпАП, за ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку.

За результатами ревізії застосована фінансова санкція у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення бюджетного законодавства.

За результатами ревізії направлені вимоги про усунення зазначених порушень до директора ПТУ №44 м. Миргород. Направлена інформація до Миргородської міжрайонної прокуратури, Миргородського МВ (з обслуговування м. Миргород та Миргородського району) МВС України в Полтавській області та Миргородської РДА.

Лєванова Н.В.,

заступник начальника Миргородської ОДФІ
 

Миргородська міська рада


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa