www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 01.10.2013 16:24
Енергоефективний Миргород

27 вересня у Києві відбулася конференція «Енергоефективність в Україні – досвід та подальші кроки», що ознаменувала закінчення довготривалого проекту «Енергоефективність у будівлях». Організаторами заходу було товариство українсько-німецького співробітництва GIZ за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ), Посольства Німеччини в Україні, Міністерства житлово-комунального господарства та регіонального розвитку України. Миргород представляла делегація на чолі із міським головою Сергієм Соломахою.

«Перш за все від імені територіальної громади м. Миргорода, Миргородської міської ради та її виконавчого комітету дозвольте висловити подяку міжнародним та національним партнерам проекту GIZ «Енергоефективність у будівлях» за можливість участі у даному заході. Участь у проекті чимало дала для розвитку міста і його результатами ми можемо пишатися», – наголосив Сергій Соломаха.

 Під час роботи конференції обговорювалися аспекти функціонування служб енергоменеджменту у містах, освітні проекти, спрямовані  на зниження енергоспоживання та технічні особливості реалізації проектів з енергоефективності в Україні. Від Миргорода проект «Енергоефективна реновація ДНЗ № 5 «Сонечко» представив особисто міський очільник.

Нагадаємо, у ході реалізації проекту «Енергоефективність у будівлях» міською владою було ініційовано, а німецькою стороною підтримано, реалізацію пілотного проекту у сфері енергозбереження, який би міг наочно продемонструвати всі переваги енергоефективної будівлі. У якості такого об’єкту був вибраний дитячий навчальний заклад № 5 «Сонечко». У будівлі вже замінено всі вікна і двері на енергоефективні, виконано утеплення. У 2014 році буде проведена реконструкція даху. Хоча реалізація будівельних робіт ще триває, проте вже відчутний економічний і соціальний ефект. Особливо слід відмітити, що дитячий садочок став справжнім навчальним центром з питань енергоефективності. Пілотний об’єкт відвідують численні делегації як з Полтавщини, так і з інших регіонів України. Сподіваємося, що набутий досвід вони втілять у реальні проекти у своїх громадах.

Приємно, що серед 4-х міст (Миргород, Чернігів, Івано-Франківськ та Новоград-Волинський), що брали участь у проекті, саме наше місто змогло досягти найвідчутнішої економії енергоресурсів у бюджетній сфері. Так, у 2012 році у порівнянні з 2009 роком споживання енергоносіїв завдяки впровадженню енергоефективних заходів вдалося знизити на 9,1%, що дає змогу щорічно економити більше 400,0 тис. грн. За ці вагомі результати, показані містом під час реалізації проекту, міському голові Сергієві Соломасі керівництвом проекту «Енергоефективність у будівлі» була вручена пам’ятна відзнака.

Проект завершився, але натомість стартує ще один масштабний проект – «Енергоефективність у громадах». І Миргород вже гарантував собі участь, як демонстраційне місто, і, в разі перемоги заявки, стане безпосереднім його учасником.

Прес-служба міської ради

 

 

 

 

 

 

 

Миргородська міська рада


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa