www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 31.10.2013 13:58
Миргород : Про умови отримання доступного житла

До категорії громадян, які можуть бути забезпечені доступним житлом відносяться молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни, військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ та служби цивільного захисту, Державної кримінально-виконавчої служби, інших службових осіб та членів їх сімей, інвалідів, державних службовців, науково-педагогічних та педагогічних працівників, громадян, що потребують поліпшення житлових умов, не мають або втратили право на соціальне житло у зв’язку з підвищенням рівня доходів.
Державна підтримка надається громадянам на безповоротній основі у розмірі 30 % вартості житла, решту громадяни сплачують за рахунок власних коштів.
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2009 № 140 „Про затвердження Порядку надання державної підтримки для забезпечення громадян доступним житлом” право на надання одноразової цільової державної допомоги мають громадяни:
1.      які перебувають на квартирному обліку при місцевих органах виконавчої влади та потребують поліпшення житлових умов;
2.      середньомісячний сукупний дохід яких разом з членами їх сімей з розрахунку на одну особу не перевищує чотирикратного розміру середньомісячної заробітної плати у регіоні;
3.      яких відповідно до рішення місцевого органу виконавчої влади включено до списку осіб, що мають право на доступне житло.
Державна підтримка надається з розрахунку не більш як на 21 кв. метр загальної площі на одну особу та додатково на 10,5 кв. метра на сім’ю.
Місцеві органи влади здійснюють відбір громадян, яким надається державна підтримка, з числа тих, хто потребує поліпшення житлових умов, з урахуванням черговості взяття на облік, а також права на позачергове чи першочергове поліпшення житлових умов.
Слід зазначити, що за умовами зазначеної Програми громадяни, які перебувають на квартирній черзі при органах місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій Полтавської області та потребують поліпшення житлових умов згідно з чинним законодавством, мають право взяти участь у будівництві доступного житла в містах і районах області, де здійснюється таке будівництво, незалежно від місця перебування на квартирній черзі.
З метою придбання доступного житла громадянам, які мають право на придбання доступного житла та виявили бажання взяти участь у реалізації Програми, потрібно звернутися до Полтавського регіонального управління ДСФУ „Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” (м. Полтава, вул. В.Козака, 1-А, тел. 56-22-04).
За матеріалами офіційного сайту Полтавської ОДА
Миргородська міська рада


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa