www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 08.11.2013 15:34
Миргородці - учасники ІХ Міжнародного конгресу

У Києві з 6 по 8 листопада проходив ІХ Міжнародний  конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства», присвячений енергоефективності у ЖКГ.
Відкрив роботу Конгресу Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.
Він наголосив, що подібні виставкові заходи є дієвою платформою для діалогу виробників сучасного обладнання, комунальних підприємств, органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Міністр констатував, що вітчизняна галузь ЖКГ є найбільш енергоємною, де нераціонально використовуються паливно-енергетичні ресурси. Він навів приклад, що на виробництво 1 куб. м питної води або 1 Гкал теплової енергії в країні витрачається енергоресурсів в 2,5-3 рази більше, ніж в європейських країнах. Залишаються великими втрати і витрати на підприємствах ЖКГ, що негативно впливає на якість послуг та їх ціну. Фактичні втрати теплової енергії на всіх етапах її виробництва, транспортування складають до 45%. Втрати води в мережах складають понад 30%, а в окремих регіонах понад 50% і більше від поданої в систему води. Суттєво на ці процеси впливає зношеність основних фондів, яка досягла в цілому по галузі понад 65%. Тому, як зазначив Міністр, Урядом, прийнято рішення перейти до глибинного оновлення всієї системи. Він поінформував, що на виконання доручення Президента України Урядом вже затверджена Програма модернізації систем теплопостачання України на 2014-2015 роки. Вона передбачає технічне переоснащення систем теплопостачання і використання альтернативних видів палива, що дасть можливість зекономити 50% природного газу. Таку економію планують досягти протягом трьох найближчих років.
У рамках ІХ Міжнародного Конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» відбулася ХІ Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех-2013» та ХІ Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE– 2013» і ІІІ Спеціалізована  виставка «ЄвроБудЕкспо-2013», Всеукраїнський семінар з питань благоустрою населених пунктів «Благоустрій-2013».
У роботі Конгресу взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, місцевих державних адміністрацій, громадських організацій, асоціацій, науково-дослідних та проектних інститутів, суб’єктів господарювання, що працюють у сфері поводження з відходами, ЗМІ, а також експерти ЄС з питань адаптації європейського законодавства. Миргородську делегацію представляли міський голова Сергій Соломаха, його перший заступник Сергій Павленко, керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради.
Учасники семінару розглянули зміст вимог, що повинні бути запроваджені в рамках адаптації законодавства України у сфері поводження з відходами до законодавства ЄС. Також в рамках семінару проведено обговорення проблемних питань імплементації Директив та виконання їх вимог на державному та місцевому рівнях.
 У рамках ХІ Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех-2013» на території Міжнародного виставкового центру, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства провело Всеукраїнський семінар з питань благоустрою населених пунктів «Благоустрій – 2013».
У роботі семінару взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, місцевих державних адміністрацій, громадських організацій, асоціацій, науково-дослідних та проектних інститутів, підприємств, які працюють у сфері благоустрою та комунального обслуговування, та зарубіжних компаній.
Учасники семінару обговорили проблеми та перспективи розвитку сфери благоустрою, ознайомились з досвідом і сучасними технологіями в озелененні, квітникарстві, дорожньо-мостовому господарстві, санітарній очистці та освітленні населених пунктів України, а також з можливостями підвищення рівня і якості послуг.
Під час семінару відбулась церемонія нагородження переможців щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2012 рік. За дорученням Віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула та Міністра Геннадія Темника вручив переможцям урядові нагороди заступник Міністра Андрій Білоусов. Він привітав з перемогою представників населених пунктів, що зайняли в конкурсі призові місця та побажав і надалі тримати лідерство у питаннях благоустрою. Миргород вкотре підтвердив статус міста найкращого благоустрою і громадського порядку, міському голові Сергію Соломасі було вручено відзнаку.
Нагадаємо, 23 жовтня Уряд прийняв розпорядження «Про підсумки щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2012 рік», яким затверджено переможців конкурсу.
 Прес-служба міської ради
Миргородська міська рада


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa