www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 20.11.2013 19:39
Миргород : Формування творчої особистості у позашкільній діяльності

Позашкільна діяльність сьогодні розглядається як одна з головних ланок безперервної освіти в системі виховання всебічно розвиненої особистості, найповнішого розкриття її задатків і нахилів, створення умов для розвитку і підтримання талантів та обдарувань у галузі науки, техніки, мистецтва тощо. Забезпечення при цьому можливостей щодо вибору діяльності, до якої дитина проявила зацікавленість, створює необхідні передумови для прояву її природних здібностей.
Президент України Віктор Янукович доручив Уряду та місцевим органам виконавчої влади налагодити тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом, громадськістю, соціально відповідальним бізнесом, меценатами для проведення роботи з розширення мережі закладів позашкільної освіти та зміцнення її матеріально-технічної бази.
Провідна роль у реалізації поставлених завдань у сфері позашкільної освіти належить позашкільним навчальним закладам, центрам, клубам, станціям, студіям тощо.
Широка мережа позашкільних закладів у нашому місті дає змогу дітям задовольнити потреби в додатковій освіті, у змістовному дозвіллі. До цієї мережі входять Центр естетичного виховання, Станція юних туристів та Станція юних техніків, Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Дитячо-юнацька спортивна школа. У закладах діє 75 гуртків (153 групи), позашкільною освітою охоплено 2334 дитини. Міська влада робить усе можливе для збереження і розширення цієї мережі, адже саме таке завдання ставить Президент України у соціальних ініціативах «Діти – майбутнє України».
У цьому навчальному році при методичному кабінеті відділу освіти Миргородської міської ради почала свою роботу творча група керівників гуртків позашкільних навчальних закладів із проблеми «Розвиток творчої особистості, розкриття її здібностей та задоволення інтересів і потреб у самовизначенні як основне завдання навчально-виховного процесу у позашкільному навчальному закладі». У неї увійшли талановиті педагоги СЮТ, СЮТур, ЦЕНТУМ та ЦЕВ, які у своїй діяльності виявляють креативність та намагаються відкрити та підтримати таланти своїх вихованців. Заплановано декілька майстер-класів, один із яких пройшов 19 листопада. На ньому керівники гуртків СЮТ та ЦЕНТУМ: Пестременко Т.І., Тузенко Н.В. та Левченко Р.О. – продемонстрували методи та форми згуртування учнівського колективу для подальшого виявлення природних здібностей вихованців, їхнього самоствердження та активізації творчої діяльності. Вони довели, що гурток – це особлива сфера, де школярі можуть задовольняти особистісні потреби в самоперевірці, самооцінюванні власного «Я», це зона активного спілкування, в якій задовольняються потреби в контактах, розширюється світогляд школярів та виробляються можливості для самостійного сприйняття сучасного життя.
Керівники гуртків позашкільних навчальних закладів нашого міста творчі та креативні, вони можуть допомогти своїм вихованцям знайти не тільки захоплення до душі, а й визначитись із майбутньою професією.
Шевченко І.В.,
методист методичного кабінету
відділу освіти Миргородської міської ради
 
 
Миргородська міська рада


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa