www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 27.11.2013 15:31
Миргород : Планове засідання винавчого комітету міської ради

27 листопада відбулося планове засідання виконавчого комітету Миргородської міської ради. На порядку денному члени виконкому та присутні керівники структурних підрозділів заслухали інформацію з основних питань та "непередбачених". Проект Програми економічного та соціального розвитку міста на 2014 рік представила начальник відділу економічного прогнозування Оксана Гречуха.
Вона детально розповіла про заходи, які матимуть місце у Програмі економічного та соціального розвитку міста на наступний рік. Основним завданням даної програми має стати здійснення структурних реформ і сприяння підвищенню конкурентоспроможності товаровиробників, що надалі дозволить утримати тенденцію економічного зростання, уникнути збільшення безробіття та забезпечити відповідний рівень життя населення, - зазначила доповідач. Послідовна реалізація визначених у програмі завдань надасть можливість у 2014 році закріпити позитивні тенденції макроекономічної, фінансової стабільності та посилити соціальну складову.
Про роботу позашкільних закладів міста доповідала начальник відділу освіти Тетяна Колибельнік. Вона грунтовно проаналізувала роботу кожної позашкільної установи, назвала досягнення та вказала на проблеми.

Так, за словами Тетяни Колибельнік, контингенти вихованців п’яти позашкільних начальних закладів 2013 – 2014 навчального року становлять 2315 школярів у 70 гуртках та 7 відділеннях, що складає 66 % від загальної кількості дітей шкільного віку нашого міста. Це є кращим показником охоплення дітей позашкільною освітою в Полтавській області.

Позашкільні навчальні заклади повністю укомплектовані висококваліфікованими педагогічними кадрами: 57 педагогів навчає дітей у 153 групах.

На сьогоднішній день мережа і штати повністю приведені у відповідність до кошторисних призначень. На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 28.05.2013 р. № 620 «Про проведення моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах», Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 08.10.2013 р. № 356 «Про проведення моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах Полтавської області» в області проводиться моніторингове дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, до якого залучаються керівники шкіл, класні керівники 9 класів, керівники гуртків, учні та батьки учнів 9 класів.

У м. Миргороді до опитування були залучені респонденти із ЗОШ І – ІІІ ст. № 1 імені Панаса Мирного, ЗОШ І – ІІІ ст. № 3 та ЗОШ І – ІІІ ст. № 9 імені Івана Андрійовича Зубковського. Досліджувалося питання про доцільність передачі годин, передбачених для проведення гурткової роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, відповідним позашкільним навчальним закладам. Більшість вважає, що саме у позашкільних закладах з максимальною ефективністю можуть функціонувати різноманітні учнівські гуртки.

На питання «Яких практичних результатів перш за все Ви очікуєте від занять учнів у гуртку?» і батьки, і учні відповіли, що гурткова робота повинна готувати дітей до свідомого вибору і здобуття професії, сприяти розвитку творчої активності, допомагати боротися із невпевненістю у собі та невмінням сконцентруватися. Моніторингове дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи ще раз підтвердило  доцільність функціонування у нашому місті позашкільних навчальних закладів.
У третьому питанні йшлося про організацію Новорічних та Різдвяних свят у місті інформувала заступник міського голови Антоніна Нікітченко. Доповідач вказала, що відповідно до розпорядження міського голови Сергія Соломахи, був створений організаційний комітет, розроблений план заходів та визначено відповідальних осіб за підготовку, організацію і проведення свят.

Як зазначила Антоніна Нікітченко, масові заходи на Новорічні та Різдвяні свята в місті є традиційними і очікуваними міською громадою, тому виконавчий комітет приділяє їх організації та проведенню особливу увагу. Підготовка до Нового року вже триває. З метою залучення організацій, підприємств, установ та приватних підприємців до святкового оформлення міста за розпорядженням міського голови оголошено конкурс на краще оформлення вітрин та фасадів будівель і споруд в місті, який триватиме з 28.11.2013 р. по 28.12.2013 р. Наприкінці року будуть підбиті підсумки даного конкурсу.
Комбінат благоустрою і озеленення планує придбання ялинок для формування головної ялинки на центральній площі, для встановлення у мікрорайонах міста та для організації новорічних свят у бюджетних установах та організаціях. За рахунок конкурсу "Прикрасимо ялинку своїми руками", який кожного року проводиться у навчальних закладах, чудовими новорічними прикрасами наших дітей будуть прикрашені ялинки у мікрорайонах міста.

Співпраця відділу культури та рад мікрорайонів забезпечує участь у новорічних дитячих ранках великої кількості дітей за місцем їх проживання. Відділ у справах спорту, сім'ї та молоді у період зимових канікул проводить новорічний Кубок міста з волейболу, з міні-футболу, шаховий турнір "Тато, мама, я - шахова сім'я", "Веселі старти". До Дня Святого Миколая, який розпочинає в місті плеяду новорічно-різдвяних свят, відбудеться ціла низка заходів. Центр естетичного виховання  проводить  благодійну виставку-розпродаж. Планується задіяти кожен колектив, кожен гурток центру.

Традиційно кошти, виручені з продажу, підуть на благодійні цілі. 19 грудня у залі міської ради відбудеться привітання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування із врученням солодких подарунків. У центрі естетичного виховання 19 грудня відбудуться захід для підопічних центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів міста. Новорічні ранки в навчальних закладах міста проходитимуть з 19 по 27 грудня.

У період зимових канікул у плані передбачені екскурсії учнів навчальних закладів міста у різні міста України. 25 грудня у центрі естетичного виховання відбудеться новорічне свято для дітей пільгових категорій. На 26 грудня запланована поїздка цієї категорії дітей у Полтаву на Головну ялинку області.
Вручення святкових подарунків за місцем перебування дітей пільгових категорій планують відділ у справах дітей, відділ освіти та Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Відкриття центральної ялинки міста заплановано на 21 грудня.
27 грудня о 16 годині планується проведення 14 відкритого рейтингу популярності "Людина року". У період різдвяних свят відбудеться концерт духовної музики "Різдвяна музика душі". Новорічні ранки, заплановані на центральній площі міста. Народні гуляння в новорічну ніч розпочнуться о 2 годині ночі 1 січня 2014 року.

Розраховуємо на співпрацю з Миргородський МВ (з обслуговування м. Миргорода та Миргородського району, райвідділом Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області, на контроль за якістю харчових подарунків з боку міжрайонного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби. У кошторисі витрат на організацію і проведення новорічно-різдвяних свят запланована сума 66 106 грн.
У "різному" було прийнято рішення з питань підприємництва, архітектури і містобудування та ін.
Прес-служба міської ради
Мирнгородська міська рада


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa