www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 04.12.2013 15:14
Позачергова сесія Миргородської міськради

 

03 грудня, відповідно до розпорядження міського голови Сергія Соломахи відбулася тридцять дев'ята позачергова сесія Миргородської міської ради. Участь у засіданні взяли 32 депутати міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій, ЗМІ.
Депутати затвердили порядок денний, внісши до нього одне питання "Про суспільно-політичну ситуацію в країні".
Вів пленарне засідання міський голова С.П. Соломаха. Спочатку керівник міста висловив свою точку зору щодо суспільно-політичної ситуації в державі.
Після обговорення заяву було прийнято за основу та підтримано 26-ма голосами. Також депутати підтримали думку міського голови про те, що вирішення будь-яких політичних протистоянь можливе лише шляхом конструктивного діалогу та одноголосно підтримали курс України на євроінтеграцію.
 
Заява депутатів Миргородської міської ради щодо суспільно-політичної ситуації в країні
Наша держава проходить складний шлях становлення як суверенна держава з європейським майбутнім. Сьогодні країна стоїть перед складним вибором шляхів свого розвитку. Євроінтеграція – пріоритетний шлях розвитку України.
Ми, депутати Миргородської міської ради, підтримуємо курс України на євроінтеграцію. Проте, суспільно-політична ситуація, що склалася в державі, не може залишити байдужим жодного українця.
Ми вважаємо неприпустимим розпалювання громадянського протистояння, засуджуємо застосування сили в будь-яких формах та провокаційні дії, що несуть загрозу життю і здоров'ю людей. Усі обставини прикрих подій, що відбулися в Києві, мають бути ретельно розслідувані, винні покарані. Жорстокість проти мирних громадян – ганебне явище, воно ніколи не має повторитися.  Разом з тим, кожен громадянин має право на власну точку зору, але завжди необхідно діяти в рамках Закону та відповідно до Конституції України.
Суспільно-політична ситуація в країні вимагає прояву максимальної виваженості у прийнятті рішень. Ми переконані, що вирішення будь-яких політичних протистоянь можливе виключно шляхом конструктивного діалогу.
Ми закликаємо усі політичні партії та громадські організації об'єднатися навколо національних інтересів, не розбурхувати суспільство і не нагнітати напругу.
Миргород - це місто-курорт. Місто миру, толерантності і сьогодні виглядає по - європейському. Ми співпрацюємо з багатьма міжнародними організаціями і це наш стратегічний напрямок у соціально-економічному розвитку Миргорода. У найскладніших ситуаціях нам вдавалося знаходити компромісне рішення за столом переговорів. До нас їдуть тисячі відпочиваючих з понад 40 країн світу, і наше завдання - забезпечити стабільність і належний правопорядок.
Ми підтримуємо курс України на шляху демократичних перетворень. Саме цей шлях може дати суспільству європейські стандарти життя. Проте, лише спільною і наполегливою працею ми зможемо досягти таких цілей.
Пресслужба міської ради

Миргородська міська рада

 


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa