www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 17.12.2013 17:12
Миргород : Навчання для людей з обмеженими можливостями

 Загальновідомо, яке важливе значення для кожної людини має здобуття професії, особливо, коли вона обирається за покликом серця. У наш нелегкий час надзвичайно важко реалізувати себе в професійній діяльності здоровим молодим лю­дям, не кажучи вже про осіб з обмеженими можливостями. Адже їхній шлях до професійного успіху ускладнений не лише вадами здоров'я, але й соціальними та психологічними проблемами. Основним елементом професійної реабілітації є професійне навчання, яке здійснюється в установах (центрах, відділеннях) професійної реабілітації сфери управління Мінпраці України.

На сьогодні в системі Мінсоцполітики  функціонує 12 Центрів професійної реабілітації інвалідів:
Всеукраїнський Центр професійної реабілітації інвалідів, який  здійснюється навчання за такими робітничими професіями: вишивальниця, швачка, оператор комп'ютерного набору, перукар, слюсар із ремонту автомобілів, бджоляр, соціальний робітник, взуттьовик із ремонту взуття, обліковець із реєстрації бухгалтерських даних, секретар керівника, касир.
Центр обладнано за принципами безбар'єрності та всюдидоступності. До послуг слухачів: кабінет фізіотерапії, зал лікувальної фізкультури, бальнеолікування, масаж, комп'ютерна  діагностика, консультації психолога та соціального працівника. У вільний час слухачі беруть участь у художній самодіяльності, проводять концерти, виставки, конкурси та дискотеки.
Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів проводить набір слухачів для професійного навчання за такими професіями: оператор комп'ютерного набору, швачка, конторський службовець (бухгалтерія), молодша медична сестра по догляду за хворими, кравець.
Широкий та різноманітний спектр професій пропонує Кримська республіканська  установа "Міжрегіональний центр професійної реабілітації": оператор комп'ютерного набору, плиточник-облицювальник, столяр, різьбяр по дереву та бересту, швачка, взуттьовик із ремонту взуття, вишивальниця, кравець, майстер зеленого будівництва, бухгалтерський облік, секретар-референт, живописець, майстер художніх виробів із кераміки, радіомеханік з обслуговування і ремонту радіотелевізійної апаратури, пічник.
Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації "Поділля"здійснює набір за такими спеціальностями:продавець товарів, манікюрниця, оператор котельні, облицювальник-плиточник, маляр-штукатур, перукар-модельєр  та інші.
Також у сфері управління Мінпраці функціонує 5 спеціальних навчально-виховних закладів інтернатного типу, призначених для здійснення реабілітаційних заходів, а також здобуття робітничих професій молоддю від 15 до 35 років І-ІІІ групи інвалідності згідно з можливостями здоров'я. До них належать: Житомирське вище професійне училище-інтернат Житомирської облради; Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат; Харківський обліково-економічний технікум-інтернат ім. Ф.Г.Ананченка; Луганське обласне професійно-технічне училище-інтернат; Чернігівський юридичний коледж.
Зарахованих на навчання дітей-інвалідів забезпечують  стипендією, вони знаходяться на повному державному утриманні, пенсії виплачують у повному обсязі. Після закінчення курсу навчання у реабілітаційних центрах випускники складають державні іспити і отримують свідоцтво державного зразка про набуття робітничої професії.
Направлення осіб з інвалідністю до центрів здійснює управління праці та соціального захисту населення за заявою інвалідів та відповідних  документів.
Для підготовки фахівців із числа інвалідів у вищих навчальних закладах передбачено гарантії і пільги для інвалідів різних категорій і груп інвалідності. Після закінчення навчального закладу їм надається право вибору місця роботи з наявних варіантів або вільного працевлаштування.
За додатковою інформацією про правила прийому та перелік необхідних документів  до Центрів професійної реабілітації та навчально-виховних закладів інтернатного типу можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Миргородської міської ради за адресою м. Миргород, вул. Гоголя, 92, каб. 9.
О.О.Нечипоренко,
 завсектора обслуговування інвалідів,
ветеранів війни і праці та громадян,
які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa