www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 20.12.2013 19:56
Альтернативні джерела енергії в м. Миргород – перші результати проекту

17-18 грудня 2013 року, в рамках реалізації Проекту USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород», Департаментом економічного розвитку, спільно з ВБО „Інститут місцевого розвитку”, проведено дводенний семінар на тему: «Презентація звіту «Виробництво теплової енергії з біомаси: аналіз законодавства, регуляторних аспектів і податкової політики та рекомендації щодо необхідних змін у чинному законодавстві та для сприяння впровадженню пілотного проекту в м. Миргород».

У семінарі взяли участь: представники Полтавської облдержадміністрації, представники усіх районів області та підприємств  централізованого теплопостачання Полтавської області, наукових установ, засобів масової інформації. Делегацію від Миргорода очолював міський голова Сергій Соломаха.
Презентований на семінарі документ містить аналіз законодавства, регуляторних аспектів і податкової політики у сфері виробництва теплової енергії із біомаси. Він підготовлений спеціалістами Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку» в рамках Проекту USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород», реалізація якого, поміж інших завдань, передбачає переобладнання однієї з існуючих котелень або визначення іншого виробничого майданчика у м. Миргороді для генерації теплової енергії з використанням місцевої біомаси.
Спеціалістами ВБО «Інститут місцевого розвитку» було досліджено положення 127 законодавчих актів з питань виробництва теплової енергії із відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива. Серед них: 36 законів України; 10 указів Президента України; 27 постанов Кабінету Міністрів України; 6 розпоряджень Кабінету Міністрів України; 35 документів – наказів, постанов та листів центральних органів виконавчої влади, а також 13 документів, які встановлюють державні будівельні норми, державні стандарти, державні санітарні правила; крім цього, 6 проектів законів та інших нормативних документів.
Окрім висновків, сформульованих за результатами дослідження, звіт містить рекомендації щодо необхідних змін у чинному законодавстві та для сприяння впровадженню пілотного проекту із встановлення котла, який вироблятиме теплову енергію з біомаси. Інформація з представленого документу може стати практичним посібником для тих, хто має намір здійснювати діяльність із виробництва теплової енергії з біомаси. А його головна відмінність від інших подібних документів у тому, що він має не лише теоретичне, але і практичне спрямування.
Проект «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку». В рамках зазначеного Проекту передбачається створення мережі теплогенеруючих котелень з використанням місцевої біомаси у Миргородському та інших районах Полтавської області.
Довідково:
Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» заснована у 2004 році групою провідних спеціалістів у сфері житлово-комунального господарства та соціально-економічного розвитку міст та регіонів. Серед працівників та консультантів ІМР – науковці, кандидати економічних, соціологічних та технічних наук, професори, доценти, фахівці, які мають великий досвід роботи в комунальних підприємствах, проектних та академічних інститутах. ІМР здійснює благодійну діяльність в інтересах суспільства через всебічну підтримку місцевого розвитку та соціально-економічного реформування житлово-комунального господарства в Україні.
Агентство США з Міжнародного Розвитку(USAID), Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року.
За матеріалами сайту Полтавської ОДА

Миргородська міська рада

 


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa