www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 10.01.2014 19:14
Допомога малозабезпеченим Миргорода

Соціальний захист малозабезпечених сімей держава забезпечує шляхом надання грошової допомоги відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.

Право сім’ї на допомогу залежить від складу сім’ї, її  доходів, зайнятості працездатних членів сім’ї та інших факторів.

Розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям визначається, як різниця між встановленим відповідно до Закону України Про Державний бюджет України на відповідний рік рівнем забезпечення прожиткового мінімуму для сім’ї та її середньомісячним сукупним доходом, але не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.

На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича з 1 липня 2012 року підвищено рівень забезпечення прожиткового мінімуму для дітей до 75% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, а для пенсіонерів та інвалідів до 100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Для працездатних осіб рівень забезпечення прожиткового мінімум становить 21% прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

 При цьому для дітей рівень забезпечення прожиткового мінімуму збільшується на 10%, а для дітей одиноких матерів, які не перебувають у шлюбі, дітей, в яких один або обоє батьків є інвалідами І чи ІІ групи, та дітей-інвалідів – на 20 %.

Крім того, з 2011 року запроваджено доплату для малозабезпечених сімей, в яких виховуються діти віком від 3 до 18 років. На кожну дитину віком від 3 до 13 років - на 180 грн., а на кожну дитину віком від 13 до 18 років - на 360 грн.

З 1 січня 2014 року право на призначення державної соціальної допомоги додатково набули фізичні особи, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам 2 та 3 групи, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, а також сім′ї, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавленні батьківського піклування, над якими встановлено опіку (піклування), та середньомісячний сукупний дохід сім′ї яких не перевищує встановлений рівень забезпечення прожиткового мінімуму для сім′ї.

 Для визначення права на призначення допомоги необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання та надати наступні документи:

заяву;

-          документ, який посвідчує особу уповноваженого представника сім’ї;
-          довідку про склад сім’ї;
-          декларацію про доходи й майно (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї);

довідку про наявність і розмір земельної частки (паю).

Виплата допомоги проводиться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 року №256.
Допомога виплачується щомісяця, конкретної дати виплати допомоги чинним законодавством не передбачено. Виплата допомоги проводиться за місцем проживання уповноваженого представника сім’ї державними підприємствами зв’язку чи перераховується на особовий рахунок в банківській установі.
З будь-яких питань щодо надання державних соціальних гарантій радимо звертатися на безкоштовну обласну телефонну «гарячу лінію» 0800500620.


Миргородська міська рада

 


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa