www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 28.03.2014 19:26
42 сесія міської ради. Затверджено Генеральний план Миргорода

28 березня відбулася 42 сесія міської ради. Пленарне засідання вів міський голова Сергій Соломаха. Розпочалося засідання вшануванням пам’яті Героїв Небесної Сотні та голови народної ради Миргородщини Василя Третецького. Далі працювали у відкритому режимі за затвердженим регламентом. У роботі сесійного засідання взяли участь 27 депутатів. Вони розглянули, обговорили і прийняли рішення з усіх питань порядку денного, заслухали депутатські запити.

Так було внесено зміни до показників міського бюджету на 2014 рік, затверджено Положення про цільовий фонд міської ради в новій редакції, надано дозвіл на виготовлення та встановлення меморіальної дошки вшанування героїв "Небесної сотні", затверджено Програму підтримки діяльності Миргородського міського духового оркестру ім. І. І. Шатравки на 2014 рік та внесено зміни у рішення сорок першої сесії міської ради шостого скликання від 31 січня 2014 року № 12 «Про затвердження Програми культурно-мистецького розвитку міста на 2014 рік», надано дозвіл на передачу матеріальних цінностей.

Одноголосно було внесено зміни у рішення двадцятої сесії міської ради шостого скликання від 17 травня 2012 року № 238 «Про затвердження Порядку проведення заходів з фізичної культури і спорту та норми витрат на проведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів». надано дозвіл на передачу в оренду приміщення освітнього закладу, внесено зміни у Кошторис на виконання Програми соціального захисту населення м. Миргорода на 2014 рік. Після жвавого обговорення, більшістю голосів ("За" - 22, "Проти" - 3, "Утрималось" – 3) було затверджено містобудівну документацію "Генеральний план міста Миргорода Полтавської області" та "План зонування території міста Миргорода". У обговоренні цього важливого для міста питання взяли участь перший заступник міського голови Сергій Павленко, депутати міської ради Олег Говоруха, Сергій Михайленко, Олександр Паутов, Андрій Мандрика, Григорій Семененко, Андрій Сіряк.

 

Як пояснив перший заступник міського голови Сергій Павленко, Генеральний план Миргорода розроблений згідно з договором, укладеним між виконавчим комітетом Миргородської міської ради та ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю. М. Білоконя». Генеральний план міста Миргорода пройшов комплексну експертизу по всіх розділах.  Розробка проекту здійснювалась відповідно до технічного завдання на 2 етапи: І етап – на 01.01.2016 р. та ІІ етап – на 01.01. 2036 р.. При проектуванні використані матеріали, надані управліннями та відділами Миргородської міськради, підприємствами та установами міста у складі вихідних даних, а також врахована містобудівна документація міста, затверджена на момент початку розробки проекту. Проект «Генерального плану м. Миргород» відповідає чинному законодавству України у галузі містобудування, Державним будівельним нормам ДБН «Склад та зміст генерального плану населеного пункту», ДБН «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень». Генеральний план пройшов всю юридичні і фінансові процедури, починаючи від тендера на визначення виконавця робі до громадського обговорення, всі матеріали висвітлювалися у ЗМІ і розміщені на сайті міської ради. Генплан пройшов експертизу, яку провело Державного підприємства.

 

"Спеціалізована державна експертна організація - Центральна служба Української державної будівельної експертизи".

 

Як зауважив міський голова Сергій Соломаха, тепер коли громада має Генеральний план, яким, до речі, користуються більшість населених пунктів, буде простіше вирішувати земельні питання та здійснювати містобудівну діяльність. Проект розроблений з урахуванням інтересів територіальної громади і містить принципові рішення щодо функціонального зонування території міста, розміщення об’єктів державного, загальноміського значення, організації вулично-дорожньої мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки та захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони природи та історико-культурної спадщини.

 

Далі депутати підтримали зміни до Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища м. Миргорода в новій редакції, затвердили Положення про дольову участь власників квартир (квартиронаймачів) у поточному, капітальному ремонтах (реконструкції, модернізації) в багатоквартирних житлових будинках, внесли змін до рішення сорок першої сесії міської ради 6 скликання від 31 січня 2014 року № 21 «Про затвердження Програми капітального ремонту житлового фонду комунальної власності та ОСББ м. Миргорода на 2014-2015 роки», прийняли з державної власності в комунальну власність територіальної громади міста Миргорода квартири № 1, № 2 по вул. Джерельна, 3, квартири № 5 по вул. Грекова, 3, квартири № 73 по вул. Перемоги, 10,дозволили прийняти безхазяйне нерухоме майно до комунальної власності територіальної громади міста Миргорода та передали з балансу МКЖЕУ на баланс ВЖКГ міської ради нежитлові приміщення.

 

Одностайно депутати прийняли рішення про припинення дії договору оренди комунального майна, укладеного відділом житлово-комунального господарства міської ради з ТОВ “Бюро технічної інвентаризації міжрегіональне” та внесення змін до договору, надали згоду на прийняття від ДП «Миргородський КХП № 1» до комунальної власності територіальної громади міста гуртожитку по пров. Микиші, 17 в м. Миргороді; внесли зміни до рішення 40 сесії міської ради 6 скликання від 30 грудня 2013 року № 5 “ Про затвердження Умов передачі в оренду приміщень комунальним підприємствам, бюджетним та громадським організаціям та для розміщення соціально значимих об’єктів на 2014 рік”. Дозволили КП «Спецкомунтранс» на списання транспортного засобу, затвердили результати повторного конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, проведеного 28.02.2014 року, прийняли в фонд міської ради земельних ділянок, поновлення договорів оренди, надання дозволів на виготовлення документацій із землеустрою, затвердження документації із землеустрою, про звільнення від сплати земельного податку та підготовку аукціонів та конкурсів.

 

Блоками народні обранці голосували земельні питання.

 

Більшістю голосів депутати підтримали рішення про дозвіл на передачу комп’ютерної техніки, про звільнення редактора газети " Миргород - наш дім" Валентини Денисенко, підтримали заяву Андрія Сіряка про відмову від посади заступника міського голови, розглянули звернення депутатів Миргородської міської ради, затвердили рішення виконавчого комітету та розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період. Розглянули депутатські запити.

 

Миргородська міська рада


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa