www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 29.10.2014 15:26
На курорті «Миргород » турбуться про здоров’я жінки

 Нещодавно на базі «Миргородкурорту» відбулася чергова обласна наукова конференція акушерів-гінекологів. Провідні спеціалісти зібралися аби розглянути актуальні проблеми оздоровлення жінок. Адже всі добре розуміють, що здоров’я жінки – це здоров’я країни.


Проблеми гінекологічних захворювань стоять чи не на першому місці сьогодні в світі. Статистика недуг не може не насторожувати. На жаль, більшість жінок не надає належної уваги своєму здоров’ю. Хоча й розуміють, що важливо якнайшвидше виявити справжню причину захворювання та почати правильне лікування. Не залишаються осторонь цих проблем і провідні спеціалісти санаторно-курортного комплексу - курорту «Миргород».


Так, днями на базі курорту відбулася чергова наукова конференція акушерів-гінекологів Полтавської області присвячена підвищенню рівня стандартів акушерсько-гінекологічної допомоги. Організатором форуму виступила кафедра акушерства та гінекології Полтавської медичної стоматологічної академії.Більше 40 фахівців на конференції мали змогу ознайомитися із новітніми дослідженнями в сферах планування сім’ї в різні періоди життя жінки та застосування протизапальної терапії в акушерстві та гінекології.Вичерпною та змістовною була доповідь Антоніни Макарівни Громової, професора, заслуженого діяча науки та техніки України, заслуженого лікаря України, завідувача кафедри акушерства та гінекології Української медичної стоматологічної академії. Розкриваючи теми «Консервативне лікування запальних процесів» та «Планування сім’ї в різні періоди життя жінки» Антоніна Макарівна наголосила на тому, що запальні процеси є одними з найбільш поширених акушерських патологій і займають 35-70 % всіх гінекологічних захворювань. Ці патології мають тяжкі наслідки для репродуктивної системи та під час вагітності. Тому важливо правильно вибрати препарат для лікування та, за необхідності, призначити курс для обох партнерів.

 

 

Кандидат медичних наук Олександра Леонідівна Громова широко розкрила тему клімактеричного синдрому та його проявів. Вона повідомила, що сьогодні існує досить ефективна медикаментозна допомога жінкам. Доведено, що тривалість життя жінок, які досягають клімактеричного віку, суттєво подовжується завдяки сучасним препаратам та методикам. При цьому покращується якість життя жінок в цей період та збільшується їхня працездатність.

 

 

Варто відзначити, що курорт «Миргород» було обрано не випадково для проведення такої важливої конференції. Адже база курорту «Миргород» повністю відповідає всім сучасним вимогам по лікуванню жіночих захворювань. Особливо цікаво присутнім було ознайомитися з напрацюваннями фахівців курорту, саме в сфері застосування в лікувальній практиці природних чинників. Всі учасники конференції ознайомилися з лікувально-діагностичною базою гінекологічного відділення Бальнеогрязелікарні та пересвідчитися в ефективності санаторно-курортного лікування гінекологічних захворювань.

 

 

Сучасна діагностика світового рівня, виважене поєднання медикаментозної терапії та унікальних природних чинників, таких як Миргородська мінеральна вода і торф’яні лікувальні грязі з місцевого родовища, які використовують провідні спеціалісти на курорті «Миргород», дають вагомий та довготривалий результат. Дослідження курортних лікарів доводять, що при багатьох захворюваннях краще проводити лікування саме природними чинниками та за допомогою фізіотерапії. Так, наприклад, при атрофічних змінах у жінок, які дають порушення фізіологічних процесів для лікування найефективніше використовувати торф’яні лікувальні грязі. Також неперевершені результати дає використання різних ванн зі спеціальними добавками, мінеральної води та лазеротерапії при захворюваннях після променевої терапії.

 

 

Важливо й те, що кожна жінка, котра має гінекологічні захворювання, які не потребують стаціонарного лікування, може пройти повний курс обстеження та лікування в гінекологічному відділенні Бальнеогрязелікарні, де відпускаються понад 120 видів процедур.

 

 

Консультації проводять акушери-гінекологи вищої кваліфікаційної категорії Алла Борисівна Гавловська та Валентина Василівна Пиріг. Лікарі на курорті тісно співпрацюють із багатьма медичними закладами, серед яких кафедра акушерства та гінекології Української медичної стоматологічної академії,  київські медико-генетична консультація, інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка, клініка «Мати й дитина» та інші. І досвід цієї співпраці підтверджує, що санаторно-курортний напрямок при лікуванні урологічних та гінекологічних хвороб дає ефективний та довготривалий результат.

 

 

 

Курорт  Миргород 


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa