www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 29.10.2014 15:58
Наукові основи попередження передчасного старіння розглядались на курорті «Миргород»

 На базі санаторно-курортного комплексу «Миргород» було проведено засідання круглого столу, де науковці, провідні фахівці курорту, відпочиваючі та громадські активісти знайомилися з найновішими науковими відкриттями стосовно подолання передчасного старіння людини, обговорювали можливості громадсько-державного партнерства в оздоровленні людей з використанням досягнень науки та природних цілющих чинників, мали змогу обмінятися власним досвідом та висловити свої пропозиції.Науковці Інституту геронтології Національної академії медичних наук України стверджують, що 70-90% людей старіють передчасно, тобто онтогенез проходить по шляху прискореного, патологічного старіння. Тривалість життя таких людей при цьому суттєво скорочується.Ця проблема досить актуальна в сучасних умовах, коли людям вкрай необхідна допомога в розвитку навичок здорового способу життя, зміцненні здоров’я, посилення стійкості в екстремальних умовах, попередження передчасного старіння. Саме тому провідні фахівці вирішили об’єднатися на базі курорту «Миргород», щоб наголосити на важливості цього питання та разом розглянути шляхи його вирішення.

 

Кращий курорт світу «Миргород» не випадково було обрано науковцями для проведення круглого столу з такої гострої проблеми, як передчасне старіння та його попередження.
Як зазначила Катерина Гіндак, на курорті займаються питаннями профілактики та попередження захворювань, оздоровленням організму, комплексно поєднуючи унікальні природні цілющі фактори з сучасними медичними технологіями і методиками. Тут добре знають, що для лікування людини треба враховувати психологічні та духовні її можливості.
 
 
Організаторами засідання круглого столу стали Катерина Гіндак, доктор філософії в галузі психології, лікар-психотерапевт вищої категорії, академік Еколого-медичної академії, член Міжнародної Академії Природничих наук, Петро Ліпський, кандидат біологічних наук, професор, віце-президент Еколого-медичної академії, Броніслав Голембієвський, президент Еколого-медичної академії, Наталя Бутенко, заступник генерального директора з медичних питань «Миргородкурорту» та Володимир Фісик, начальник відділу у справах спорту, сім’ї та молоді Миргородської міської ради. 
 
 При обговоренні теми фахівцями зазначалося, що за допомогою сучасних досягнень науки та передової практики, формуванням валеологічної компетентності у людей, виховання здорового способу життя без особливих матеріальних затрат середню тривалість життя можна продовжити на 15-20 років. Щоб досягти таких результатів, треба використовувати багатий народний досвід профілактики захворювань, психофізіологічні та валеологічні технології оздоровлення, посилювати стійкість організму, використовувати препарати зеленої аптеки та продукти бджільництва.
 
 


Катерина Гіндак у своєму виступі змістовно пояснила про психологічні можливості подолання прискореного старіння. Вона розповіла про попередження хвороб, про якісну психологічну діяльність, про позитивні емоції та мислення, як впливає спокій на людей, що таке психогігієна і психопрофілактика.
 Куріння, ожиріння, емоційні стреси, несприятлива екологічна ситуація – це фактори, які негативно впливають на наше довголіття. Саме про це йшлося у доповіді Петра Ліпського на тему: «Фактори передчасного старіння і комплексна валеологічна система омолодження».

Олександр Мартиненко, академік Міжнародної академії культури безпеки, екології та здоров’я, голова Товариства бджолярів «Бальзам», розповів про вивчення впливу «апітерапевтичного будиночку» на здоров’я та довголіття людини.
 
 Як зберегти здоров’я та попередити передчасне старіння цікаво та змістовно розповіли Юрій Вовк, лікар санітарної гігієни, Володимир Фісик та Броніслав Голембієвський.
 
 


Засідання круглого столу проходило в дружній і невимушеній обстановці. Всі його учасники мали змогу висловити свої думки, внести пропозиції щодо покращення якості життя та зміцнення здоров’я, обмінятися власним досвідом.
 
 Відомо, що спокій позитивно впливає на людський організм, а тривога, навпаки, має негативну, руйнуючу дію, яка призводить до хвороб та погіршення якості життя. Як створювати умови для спокійного способу життя, що таке психологічна діяльність, як жити без конфліктів – відповіді на ці та багато інших питань допоможе знайти  Катерина Гіндак. Вона запрошує відпочиваючих на курорті, гостей міста та всіх охочих відвідати лекції, які проводяться щовівторка у читальній залі бібліотеки «Миргородкурорту».
 
 
 

  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa