www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 06.02.2015 10:49
Миргород : Про значення емоцій у розвитку дитини

Кожен день вимагає від творчого педагога пошуку нових форм і методів розвитку дитини. Що важливіше: почуття, емоції чи пізнавальна сфера? При відповіді на питання про важливість емоцій у житті дитини можна провести аналогію щодо визначення площі прямокутника. Що є основним у даному випадку: довжина чи ширина? Ви посміхнетеся і скажете, що це дурне питання.


Так і питання про пріоритети в розвитку (інтелект чи емоції) викликає посмішку у психолога. Звертаючи увагу на значення емоційної сфери у розвитку дитини, слід виділити найбільш чутливий період - дошкільний вік. У цей час відбувається зміна змісту афекту, що виявляється насамперед у виникненні співпереживання іншим людям.


Численні дослідження вчених свідчать про те, що труднощі в усвідомленні та визначенні своїх почуттів та емоцій, нерозуміння почуттів та емоцій оточуючих підвищують ризик виникнення психічних захворювань як у дітей, так і у дорослих.Деякі європейські інститути вивчили проблеми взаємозв'язку емоцій та інтелекту, а також їх вплив на досягнення успіху. Було доведено, що саме рівень розвитку "емоційного інтелекту" (EQ) визначає близько 80% успіху в соціальній та особистісній сферах життя, а всім відомий IQ-коефіцієнт інтелекту, що вимірює ступінь розумових здібностей людини, - лише 20%.

 

Науково-практичний семінар «Проблеми розвитку та корекція емоційної сфери дошкільників: психолого-педагогічний аспект» відбувся 03.02.2015 року у ДНЗ №11 «Теремок» (завідувач Ботвіновська О.В.). Учасники семінару, методисти та вихователі ДНЗ, працівники психологічної служби, через власну практичну діяльність довели, наскільки важливо в наш час вміти виявляти, розуміти емоції інших людей і керувати своїми власними.

 

 

Практичний психолог ДНЗ №11 Таран Л.А. розкрила особливості і можливості розвитку та корекції емоційної сфери дошкільника засобами казкотерапії.  Це один із ефективних методів роботи з дітьми, які зазнають тих чи інших емоційних та поведінкових труднощів.Суть цього методу у створенні особливої казкової атмосфери, яка робить мрії дитини дійсністю, дозволяє дитині вступити у боротьбу зі своїми страхами, комплексами, формувати її емоційно-вольову сферу.
Учасники семінару прийняли Меморандум вихователя, кожен пункт якого націлений на створення комфортних умов та забезпечення психічного здоров’я дитини. Сподіваємось, що вихователі дошкільних навчальних закладів міста скористаються досвідом роботи Таран Людмили Анатоліївни і доповнять ним власну палітру методів розвитку дитини задля її щасливого майбутнього.

 

 

 

 Миргородська міська рада 


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa