www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 22.04.2015 07:20
Миргород:Отримання пенсій через банківські установи - вибір пенсіонера

 Статтею 47 Закону України від 09.07.2003 N1058-IV "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" визначено, що пенсія виплачується щомісяця організаціями, які здійснюють виплату і доставку пенсій, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України або перераховується на визначений цією особою банківський рахунок у порядку, передбаченому законодавством.


Виплата пенсій та грошової допомоги, що нараховуються органами Пенсійного фонду, через банківські установи регулюється Порядком виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх поточні рахунки у банках, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.1999 № 1596.Щороку на конкурсній основі затверджується список банків, уповноважених обслуговувати поточні рахунки пенсіонерів і отримувачів допомоги.Із списку банків, з якими укладено угоди Пенсійним фондом України про співробітництво,  одержувачі пенсій та допомог можуть обрати  фінустанову, в якій є вигідні умови обслуговування й зручне місце розташування.


 

Заяви про виплату пенсійних коштів через установи уповноважених банків подаються до органів Пенсійного фонду пенсіонером за місцем проживання за встановленою формою та за умови пред'явлення паспорта.

 

 

На території міста управлінням Пенсійного фонду України в м. Миргороді та Миргородському районі укладено угоди з такими банківськими установами: ПАТ "Полтава - банк",  ПАТ АБ "Укргазбанк",  ПАТ КБ "Приватбанк", АТ "Райфайзен банк Аваль",  ПРУ АТ "Фінанси та кредит", ПАТ "Креді Агріколь банк", Акцент банк, АТ "Укрсиббанк",  АТ "Ощадбанк", АБ "Експрес банк".

 Відкриття й обслуговування пенсійних рахунків у банківських установах є безкоштовне, поряд з цим є ряд переваг: пенсіонер може отримати пенсію у відділенні банку або банкоматі не тільки за місцем його знаходження, але й іншому місті по всій території України; зняти з поточного пенсійного рахунку як усю нараховану суму пенсії, так і її частину. Щодо інших переваг, які додатково може отримати клієнт банку, необхідно з'ясовувати безпосередньо в обраній банківській установі. Крім того, однією із умов договору між банком і отримувачем пенсійних коштів є як отримання коштів безпосередньо у банку, так і з доставкою пенсії за місцем проживання в зручний для пенсіонера час. Пенсіонер у будь-який час має право відмовитися від послуг одного банку на користь іншого.

 


Такий спосіб виплати пенсій та допомог для органів Пенсійного фонду дає можливість зекономити кошти на виплату та доставку пенсій та допомог, які в свою чергу спрямовуються на фінансування пенсій.

 

 

Проте право вибору способу отримання пенсії через банківську установу чи підприємство поштового зв'язку залишається за пенсіонером.

 

 

За додатковою інформацією необхідно звертатися до управління Пенсійного фонду України в м. Миргороді та Миргородському районі за адресою вул. Гоголя, 159, каб. № 1, або за телефоном 5-64-09.

 

 

 

 

Миргородська міська рада 

 

 

 

 

 

 


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa