www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Рішення №10  

У К Р А Ї Н А
МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
Полтавської області
(четверта сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Явід  «15»  грудня  2010  року  № 10

Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінку земель міста Миргорода
(станом на 01.01.2010 рік) та введення її в дію

Відповідно до ч.1 ст. 142 Конституції України, ст. ст. 3, 12, 201 Земельного кодексу України, п.34,35 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 2,23 Закону України «Про оплату за землю», ст.ст. 3,5,6,13,15,18,20,23 Закону України «Про оцінку землі», розглянувши технічну документацію «Грошова оцінка земель міста Миргород», виконану науково-виробничим товариством з обмеженою відповідальністю «Інтерагроцентр», згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.1995 року №213 «Про Методику грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів», з метою визначення розміру земельного податку та орендної плати, для забезпечення економічного регулювання земельних відносин у місті, економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, міська рада

в и р і ш и л а: 

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Миргорода (станом на 01.01.2010 рік) у складі текстових та графічних матеріалів, розроблену науково-виробничим товариством з обмеженою відповідальністю «Інтерагроцентр», з базовою вартістю 1 кв.м. земель міста - 126,41 грн.
2. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель міста з 01.01.2011 року, після отримання позитивного висновку державної землевпорядної експертизи.
3. З метою забезпечення введення в дію нормативної грошової оцінки земель міста один примірник технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Миргород (станом на 01.01.2010 рік) у складі текстових та графічних матеріалів, а також в електронному вигляді передати на зберігання та для використання відділу Держкомзему у місті Миргород Полтавської області (Вовк Ю.М.).
Другий примірник технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Миргород (станом на 01.01.2010 рік) у складі текстових та графічних матеріалів, а також в електронному вигляді передати на зберігання до Управління житлово-комунального господарства Миргородської міської ради.
4. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Яшний С.В.) виконати та надати Миргородській об’єднаній державній податковій інспекції Полтавської області перерахунок орендної оплати за земельні ділянки по раніше укладеним договорам оренди.
5. Відділу Держкомзему у місті Миргород Полтавської області (Вовк Ю.М.) внести зміни в облікову земельно-кадастрову документацію та надати Миргородській об’єднаній державній податковій інспекції Полтавської області необхідну інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю.
6. Вважати таким, що втратило чинність, рішення міської ради від 6 березня 2007 року «Про затвердження та застосування нормативної грошової оцінки земель міста Миргорода».
7. Засобами масової інформації (Явтушенко В.А., Денисенко В.В., Сливний В.І.) оприлюднити дане рішення.
8. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань промисловості, приватизації та земельних ресурсів (Михайленко С.Ю.), та на постійну комісію міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва (Мелашенко Б.Д.) 


Міський голова
С.П. Соломаха


[версія для друку]
  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa