www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Рішення №2  

УКРАЇНА
МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
Полтавської області
(п’ята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я
від 30 грудня 2010 року № 2

Про міський бюджет на 2011 рік

Керуючись Бюджетним кодексом України, відповідно до пп. 23, п. 1, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» міська рада

в и р і ш и л а:

1. Установити загальний обсяг доходів міського бюджету на 2011 рік у сумі 92616,4 тис. грн., у тому числі дотації вирівнювання – 2963,6 тис. грн., додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості – 231,3 тис. грн. та субвенцій – 33322,5 тис. грн.
Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити в сумі 83281,7 тис. грн., спеціального фонду бюджету – 9334,7 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку – 6885,4 тис. грн. (додаток № 1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків міського бюджету на 2011 рік у сумі 92616,4 тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі – 83281,7 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету – 9334,7 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку – 6885,4 тис. грн., за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток №2) та головними розпорядниками коштів (додаток №3).

3. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів міського бюджету у сумі 100,0 тис.грн.

4. Затвердити перелік об’єктів (додаток № 7), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.

5. Установити обсяг резервного фонду міського бюджету на 2011 рік у сумі 349,3 тис. грн.

6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2011 рік за їх економічною структурою відповідно до п.2, ст. 55 Бюджетного кодексу України:
оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);
нарахування на заробітну плату (код 1120);
придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 1132);
забезпечення продуктами харчування (1133);
оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 1160);
поточні трансферти населенню (код 1340).

7. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 198,6 тис. грн. (додаток № 8)

8. У процесі виконання міського бюджету, у виняткових випадках, за детальним обґрунтуванням головного розпорядника бюджетних коштів, фінансове управління міської ради здійснює перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах.

9. У межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків за бюджетними програмами, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) здійснюються за рішенням виконавчого комітету міської ради, погодженим з постійною комісією міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

10. Розпорядникам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

11. Дозволити міському голові своїм розпорядженням здійснювати перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету з наступним затвердженням на сесії.

12. Доручити заступникові міського голови – начальникові фінансового управління міської ради (Устименко Н.Г.) проводити оформлення документів для отримання короткотермінових та середньострокових позичок у Головному управлінні Державного казначейства у Полтавській області для погашення тимчасових касових розривів, що виникають під час виконання загального фонду міського бюджету.

13. Додатки № 1-3, 7,8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

14. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва (Мелашенко Б.Д.).Міський голова
 С.П. Соломаха


[версія для друку]
  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa