www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Рішення №170  

 Виконавчий комітет
Миргородської міської ради
Полтавської області

Р І Ш Е Н Н Я

від  16  березня  2011  року  № 170


Про стан роботи по профілактиці
злочинності, безпритульності
та правопорушень серед дітей міста
та про хід виконання рішення
виконавчого комітету від 16.08.2006р. №265
”Про затвердження Програми по запобіганню
дитячої бездоглядності та вчинення
неповнолітніми злочинів на 2006-2010 роки”


Відповідно до п.7"б" ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та п.4 Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2006 року № 623 „Про затвердження Державної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010 р.”, виконком міської ради

в и р і ш и в:

1. Інформацію про стан роботи по профілактиці злочинності, безпритульності та правопорушень серед дітей міста та хід виконання рішення виконавчого комітету від 16.08.2006р. № 265 ”Про затвердження Програми по запобіганню
дитячої бездоглядності та вчинення неповнолітніми злочинів на 2006-2010 роки”, взяти до відома.

2.Продовжити дію заходів, передбачених данною программою, на 2011 рік.

3. Доручити:
- службі у справах дітей (Полтавський О.В.),
- Миргородському МВ (з обслуговування м.Миргорода та Миргородського
района) УМВС України в Полтавській області (Гунька В.І.),
- відділу у справах спорту сім’ї та молоді (Фісик В.М.),
- центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (Гирка Н.О),
продовжити виконання заходів Програми по запобіганню дитячої бездоглядності та вчинення неповнолітніми злочинів на 2006-2010 роки в 2011 році.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Кірпосенка К.О.


Міський голова 
С.П.Соломаха


Інформація Про хід виконання ”Програми запобіганню дитячої бездоглядності та вчинення неповнолітніми злочинів на 2006 -2010роки”

Питання запобігання негативним проявам у підлітковому та молодіжному середовищі, зменьшення кількості злочинів,які вчиняють неповнолітні, перебувають на постійному контролі, як органів виконавчої влади так і місцевого самоврядування. Саме тому з метою мінімізації негативних проявів у дитячому та підлітковому середовищі службою у справах дітей Миргородської міської ради було розроблено та затверджено на засіданні виконавчого комітету від 16 серпня 2006 року №265 „Програму запобіганню дитячої бездоглядності та вчинення неповнолітніми злочинів на 2006 -2010 роки”, яка передбачала перелік заходів, що мають на меті попередження бездоглядності, правопорушень, поширення негативних явищ в підлітковому та молодіжному середовищі.
Щорічно стан виконання даної програми заслуховувався на засіданні виконавчого комітету, але враховуючи, що термін дії даної програми закінчився, потрібно дати аналіз ефективності даної програми не лише в 2010 році , але коротко за час її дії.
Звичайно знаковим показником є кількість злочинів вчинених неповнолітніми за даний період. Так в 2010 році,за інформацією наданою Миргородським МВ УМВС, неповнолітніми на території міста скоєно 5 злочинів проти 13 в 2009 році. 

В цих 5 злочинах взяли участь 4 неповнолітніх, 2 - учні загальноосвітніх шкіл м.Миргорода (ЗОШ №1,7), 1- учень ПТУ-44, 1-іногородній. Головним видом злочинів, що вчинялися дітьми на території м.Миргорода є таємне викрадення особистого майна громадян, крадіжка-2 злочина. Потрібно відмітити, що важких видів злочинів таких як: розбій, грабіж, згвалтування, вбивство в 2010 році неповнолітніми не вчинено. За негатив можемо відмітите те, що вперше на території міста вчинено такий вид злочину, як наруга над могилою (Луб”янецька Яніна Владиславівна,16.11.1994, ЗОШ №1), мотиви вчинення даного злочину важко зрозумілі, однак на мою думку тут потрібне втручання не лише представників міліції, а і психолога. Якщо порівнювати стан злочинності за попередні роки, то неповнолітніми скоєно в 2004 році - 42 злочини , 2005 році – 37, 2006 році - 28, 2008 році-7,2009 році- 13, 2010 році-5 злочинів).
Таким чином аналіз злочинності серед неповнолітніх свідчить, що в 2010 році та за час дії цієї програми спостерігається стійке зниження стану злочинності на території міста, що є позитивним. Наприклад кількість злочинів вчинених неповнолітніми у 2010 році на території області зросла на 7.9%. 

Службою у справах дітей з метою виконання заходів даної програми систематично проводяться перевірки стану правовиховної роботи у навчальних закладах міста, адміністраціям навчальних закладів надається консультативна допомога з питань протидії підліткової злочинності, проводяться індивідуальні бесіди, групові лекції з дітьми, що перебувають на внутрішньошкільному обліку. Такими заходами охоплено ЗОШ №1,3,5,7,9, гімназії ім.Т.Г.Шевченко, ПТУ №44, керамічний технікум. Як позитив потрібно відмітити введення в навчальних закладах міста посад шкільних психологів та соціальних педагогів,
Звичайно є певні проблеми, а саме відвідування неповнолітніми навчальних закладів, пропуски ними навчання без поважних причин, бо саме така „прихована бездоглядність” і є в подальшому передумовою залучення дитини до криміналу. 

Потрібно відмітити, що у всіх навчальних закладах праціює система контролю за відвідуваннями учнями уроків, але вважаю, що дана система може буть вдосконалена шляхом більш тісного залучення до неї соціальних педагогів, психологів, класних керівників і звичайно більш тісній співпраці з батьками.
З метою профілактики бездоглядності і безпритульності неповнолітніх на території м. Миргорода службою у справах дітей спільно з зацікавленими службами проведено 25 рейдів “Жебрак”,”Вокзал ”,”Діти вулиці”, під час рейдів дітей , що бродяжили, жебракували не виявлено.
Питання профілактики злочинності, безпритульності та правопорушень були висвітлені у виступах керівника служби у справах дітей по міському радіо, телебаченні та газеті „Миргород-наш дім” 

Розуміючи, що саме неблагополучні сім’ї є одним з джерел дитячої бездоглядності і правопорушень, питання додаткового виявлення даних сімей перебуває на постійному контролі. Так метою виявлення дітей, які виховуються в сім”ях, де батьки не виконують своїх батьківських обов”язків по вихованню та утриманню дитини, зловживають алкоголем службою у справах дітей спільно з зацікавленими службами систематично проводилися профілактичні рейди, обстеження умов проживання даної категорії дітей. Всього в 2010 проведено 46 обстежень таких сімей. 

На даний час на території міста в в 5 сімях, де батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов”язків проживає 15 дітей. Головними причинами неблагополуччя є-алкоголізм батьків, відсутність постійної роботи. З батьками постійно проводиться профілактична робота. За результатами роботи в окремих сім’ях спостерігається покращення ситуації. Головним способом влаштування дітей на території міста залишаеться влаштування дітей під опіку, піклування. В 2010 році на території міста осиротіло (батьки померли, або були позбавлені батьківських прав) - 2 дітей, над всіма дітьми даної категорії призначено опіку, жодна дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування не вибула з території міста до інтернатних закладів області. На території міста проживає в сім’ях опікунів та піклувальників 26 дітей даної категорії. 

Службою у справах дітей, центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді постійно проводиться інформаційно–роз’яснювальна робота серед населення міста, щодо впровадження таких форм сімейного виховання, як прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. На даний час на території міста створено і функціонують три прийомні сім”ї в які влаштовано три дитини, одна з них створена в 2010 році. Службою у справах дітей в 2010 р. постійно проводилися перевірки умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, що виховуються в сім”х опікунів, піклувальників, прийомних сім”ях. Фактів порушення прав дітей даної категорії чи виконання опікунами, піклувальниками, прийомними батьками своїх обов”язків неналежним чином не виявлено. 

З метою покращення соціально-побутових умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавленних батьківського піклування, дітей, що виховуються в прийомних сім”ях, надання їм реальної грошової допомоги міською радою в 2010 році було виділено 10 тис грн. Дані кошти були використані для оздоровлення дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, надання грошової адресної допомоги та придбання шкільної форми, подарунків з нагоди Дня захисту дітей, Новорічних та Різдв”яних свят. Для забезпечення зайнятості дітей міста було проведено громадські оплачувані роботи для учнівської і студенської на виконання даних робіт з міського бюджету виділено 10 тис.грн. 

З метою постійного контролю за дотриманням у торгівельних, розважальних закладах, комп’ютерних клубах, місцях масового відпочинку молоді чинного законодавства, щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів кримінальною міліцією у справах дітей проводяться рейди-перевірки. За результатами проведених рейдів працівниками міліції складено протоколи по ст.156 КупАП- 4 (порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами) , ст.184 КупАП-29 (невиконання батьками, або особами, що їх замінюють, своїх батьківських обов”язків), ст.178-9 (Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях).
Про ефективність виконання даної програми вказує скорочення злочинності серед неповнолітніх в 2004 – 2010 роках на території міста.Керівник служби у справах дітей 
О.В. Полтавський


[версія для друку]
  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa