www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Рішення №123  

Виконавчий комітет
Миргородської міської ради
Полтавської області

РІШЕННЯ

від  9  лютого  2011  року  № 123

Про затвердження плану заходів
щодо концепції реалізації державної
політики в сфері протидії поширенню
наркоманії, боротьби з незаконним
обігом наркотичних засобів, психотропних
речовин та прекурсорів на 2011 – 2015 роки

Відповідно до п. 2 ст. 32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.11.2010 р. № 2140-р "Про за-твердження плану заходів щодо концепції реалізації державної політики в сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011 – 2015 роки", з метою профілактики наркоманії в місті вико-навчий комітет міської ради

вирішив:

1. Затвердити план міських заходів щодо концепції реалізації державної політики в сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011 – 2015 роки (додається).

2. Комітету з питань медичного обслуговування населення та розвитку курортної сфери (Коркішко Н.М.) забезпечити виконання заходів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена виконавчого комітету, заступ-ника міського голови з питань соціального захисту населення – начальника управління праці та соціального захисту населення Левченка Г.А.Міський голова
С.П. Соломаха Додаток
до рішення виконавчого комітету
від 9 лютого 2011 року № 123П л а н міських заходів щодо реалізації державної політики в сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011 – 2015 роки


1. Проводити комплексні оперативно-профілактичні операції з метою виявлення і знищення незаконних посівів маку та конопель, недопущення їх незаконного витоку та перекриття каналів збуту наркосировини з легальних посівів.
Постійно Миргородський МВ (з обслуговування м. Мирго-рода та Миргородського району) ГУМВС України в Полтавській області.

2. Систематично проводити перевірки розважальних закладів та місць проведення дозвілля (кафе, дискотеки, нічні клуби) з метою припинення фактів торгівлі або вживання нарко-тичних засобів, психотропних речовин, а також профілактичні рейди "Вулиця", "Вокзал", "Канікули" з метою запобігання виникненню негативних явищ у молодіжному середови-щі. Постійно Миргородський МВ (з обслуговування м. Мирго-рода та Миргородського району) ГУМВС України в Полтавській області. Служба у справах дітей. Відділ у справах спорту, сім'ї та молоді.

3. Забезпечити здійснення систематичного контролю за дотриманням суб'єктами господа-рювання умов провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів психо-тропних речовин та прекурсорів. Постійно Миргородський МВ (з обслуговування м. Мирго-рода та Миргородського району) ГУМВС України в Полтавській області.

4. Щорічно проводити обстеження приміщень, перевіряти рівень їх укріпленості, наявності охорони, наявності допущень до роботи в осіб, що працюють із наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами. Протягом 2011 – 2015 рр. Миргородський МВ (з обслуговування м. Мирго-рода та Миргородського району) ГУМВС України в Полтавській області.
Миргородська центральна районна лікарня.

5. Розвиток мережі служб соціально-профілактичної роботи з питань ресоціалізації нарко-залежної молоді. Протягом 2011 – 2015 рр. Служба у справах дітей. Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Відділ у справах спорту, сім'ї та молоді. Миргородська центральна районна лікарня.

6. Забезпечення подальшого виконання програми замісної підтримувальної терапії. Протягом 2011 – 2015 рр. Миргородська центральна районна лікарня.

7. Організувати розроблення та видання інформаційно-просвітницьких матеріалів (буклетів, плакатів, пам'яток) щодо формування в дітей і молоді негативного ставлення до вживання наркотичних засобів і психотропних речовин, а також розроблення зовнішньої реклами та її розміщення в громадських місцях, у засобах масової інформації. Протягом 2011 – 2015 рр. Миргородська центральна районна лікарня. Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Відділ освіти міської ради.

8. Організовувати і проводити із залученням громадськості інформаційно-просвітницькі та культурно-мистецькі акції (книжкові та художні виставки, фотовиставки, фестивалі, кон-курси, концерти), спрямовані на протидію поширення наркоманії, боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Протягом 2011 – 2015 рр. Миргородська центральна районна лікарня. Відділ освіти міської ради. Відділ у справах спорту, сім'ї та молоді. Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

9. Сприяти висвітленню в засобах масової інформації міста питань щодо протидії поширен-ню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів. психотропних речо-вин та прекурсорів. Протягом 2011 – 2015 рр. Міська телестудія "Миргород". Редакція газети "Миргород – наш дім". Міська радіокомпанія "Миргород".В.о. керуючого справами
виконавчого комітету Л.М. Яринич


[версія для друку]
  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa