www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Рішення №294  

Виконавчий комітет
Миргородської міської ради
Полтавської області 

РІШЕННЯ
 від  27  квітня  2011  року  № 294

Про тарифи на послуги
з утримання будинків та
прибудинкових територій
в новій редакціїВідповідно до ст. 17, п. 2 “а” ст. 28, ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.2, п.4 ст. 7, п.3 ст. 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 року № 529 “Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій“, рішення виконавчого комітету міської ради від 17.12.2010 року № 88 «Про затвердження переліку та періодичності виконання робіт, послуг з утримання будинків та прибудинкових територій для розрахунку тарифу і проведення громадських слухань », з урахуванням зауважень Державної інспекції з контролю за цінами в Полтавській області № 000180 від 15.04.2011 р., рішення Вищого адміністративного суду України по справі № К/9991/363/11 від 22.03.2011 р. та з метою приведення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій до економічно обґрунтованих витрат виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

Рішення виконавчого комітету міської ради від 30 березня 2011 року № 212 «Про тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій» викласти в новій редакції:

1. Затвердити тарифи та структуру послуг по утриманню будинків та прибудинкових територій для Миргородського комунального житлово-експлуатаційного управління для кожного будинку окремо згідно додатків №1-151 та вважати їх вартість як середню вартість складових послуг (тарифу), які залежно від порядку та періодичності надання послуг, можуть змінюватися протягом року в межах затвердженого тарифу.
2. Тарифи ввести в дію з « 01 » травня 2011 року.
3. Затвердити типовий договір про надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій для Миргородського комунального житлово-експлуатаційного управління (додаток № 152).
4. Затвердити граничні строки ліквідації несправностей елементів жилих будинків для Миргородського комунального житлово-експлуатаційного управління (додаток № 153).
5. Затвердити періодичність профілактичного обслуговування елементів жилих будинків Миргородським комунальним житлово-експлуатаційним управлінням (додаток № 154).
6. Затвердити перелік та періодичність виконання робіт, послуг з утримання будинків та прибудинкових територій Миргородським комунальним житлово-експлуатаційним управлінням (додаток № 155).
7. Визначити Миргородське комунальне житлово-експлуатаційне управління виконавцем послуг з утримання будинків та прибудинкових територій.
8. Зобов’язати Миргородське комунальне житлово-експлуатаційне управління та споживачів укласти договори на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій відповідно до даного рішення.
9. Зобов’язати управління праці та соціального захисту населення міської ради провести роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації щодо умов та порядку призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з утримання будинків та прибудинкових територій.
10. Рішення виконавчого комітету міської ради від 27 травня 2008 року № 347 «Про внесення змін до пункту 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 22 листопада 2006 року № 489 «Про тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій»» вважати таким, що втратило чинність.
11. Рішення виконавчого комітету міської ради від 27 січня 2010 року № 34 «Про формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкової території» вважати таким, що втратило чинність
12. Редакції газети “Миргород - наш дім” (Денисенко В.В.) офіційно оприлюднити дане рішення.
13. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Павленка С.В.


Міський голова 
С.П. Соломаха 

Скачати додатки


[версія для друку]
  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa