www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
   

Вступ 

Цільова Програма підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва м. Миргорода на 2007 – 2011 роки (далі – Програма) розробленої на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.08.2002 року № 440-р "Про схвалення плану заходів щодо виконання Програми розвитку інвестиційної діяльності на 2002 - 2010 роки" та спрямована на створення сприятливих умов для залучення вітчизняних та іноземних інвестиційних ресурсів в економіку міста, реалізацію інвестиційних проектів для більш ефективного використання її індустріального, наукового та інтелектуального потенціалу. 

Програма враховує особливості і тенденції розвитку інвестиційного процесу та узгоджує їх потребу з потенційними інвесторами і їх пропозиціями, окреслює наявний стан та майбутні пріоритети активізації заходів, спрямованих на доведення до широкого загалу світової спільноти інформації про соціально-економічні здобутки міста, його інвестиційні можливості, можливості в сфері наукового й культурного співробітництва. 

Програма спрямована на створення рівних умов для вітчизняних та іноземних інвесторів.
Метою Програми є подальша активізація діяльності міста, спрямована на підвищення обізнаності міжнародних ділових кіл щодо соціально-економічного потенціалу та інвестиційних можливостей міста; визначення пріоритетних заходів, спрямованих на досягнення цієї мети, а також координація діяльності органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій міста щодо підвищення ефективності економічного розвитку та іміджу міста; створення умов підприємствам різних форм власності для представлення своїх досягнень на вітчизняному та зовнішньому ринках, налагодження взаємовигідних ділових контактів на регіональному, державному та міжнародному рівнях, а також розвитку міжнародних двосторонніх та багатосторонніх зв'язків м. Миргорода з містами інших країн для більш повного розкриття його економічного та культурного потенціалу.

Одним з ключових завдань міської влади є здійснення ефективної інноваційної та інвестиційної політики з використанням, як внутрішніх інвестиційних ресурсів, так і залученням зовнішнього капіталу.
На 2007-2011 роки міська рада розглядає в якості пріоритетів інвестиційної діяльності такі напрямки:
• розвиток туристично-рекреаційного комплексу;
• розвиток санаторно – курортної сфери;
• розвиток зеленого туризму;
• реорганізація комунальної сфери, в т.ч. водоканалізаційного господарства;
• пропаганда потенційних можливостей підприємств міста серед вітчизняних та іноземних інвесторів з метою залучення їх капіталів у соціально-економічний і культурний розвиток територіальної громади;
• підтримка власного товаровиробника;
• розвиток торговельної мережі та сфери послуг, освіти, культури, спорту, міської інфраструктури, вирішення екологічних та соціальних проблем.

В основі інвестиційної політики міської ради лежить розподіл на два основних рівня управління інвестиційною діяльністю:
- перший (загальний) - створення у місті сприятливого інвестиційного клімату, формування позитивного іміджу міста;
- другий (адресний) – передбачає безпосередню участь міської влади в реалізації певних проектів, що мають важливе для міста соціально-економічне значення та сприяння у реалізації діючих проектів. 

Цільова Програма підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва м. Миргорода на 2007 – 2011 роки має статус міжгалузевого довгострокового плану місцевого значення з юрисдикцією поширення на території міста Миргород. 

Реалізація Програми є необхідною передумовою активізації інвестиційної діяльності в місті, а її реалізація дасть змогу збільшити обсяги валової продукції, доходну частину бюджету, створити додаткові місця та вирішити соціально – економічні проблеми міста Миргорода.

Основні напрями реалізації Програми.
Ситуація на міжнародному ринку інвестиційних капіталів і орієнтація на більш активне залучення іноземних інвестицій в економіку міста вимагає від органів місцевого самоврядування посилення співробітництва з відповідними представництвами іноземних держав в Україні, міжнародними фінансовими організаціями, банками, інвестиційними фондами, страховими компаніями, налагодження постійного діалогу з інвесторами всередині країни і за її межами, налагодження більш тісних контактів з міжнародними та іноземними організаціями, інформування їх щодо інвестиційних проектів і пропозицій. 

Поряд із розвитком ділових контактів і активним пошуком інвестиційних ресурсів, важливим напрямом цієї багатопланової роботи є цілеспрямоване формування інвестиційного іміджу міста. Для активізації цього напряму діяльності необхідно вирішити цілу низку питань інформаційно-рекламного, організаційного та фінансового забезпечення. 

Однією з важливих складових створення сприятливих умов залучення інвестицій, формування позитивного іміджу міста є цілеспрямована робота із засобами масової інформації, інформаційними агентствами, активізація діяльності у сфері висвітлення інвестиційного потенціалу міста на міжнародних форумах, семінарах, конференціях, виставках.


[версія для друку]
  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa