Новини міста Миргород http://cityukraine.osp-ua.info/ Новини міста Миргород uaTue, 23 May 2017 13:38:48 +0300 <![CDATA[Урочисті проводи на службу в Миргороді]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112347 Tue, 18 Oct 2016 16:05:24 +0300 <![CDATA[Миргород:Сучасний урок в інклюзивному класі]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112303 Mon, 17 Oct 2016 13:58:26 +0300 <![CDATA[Миргород:Авто для АТО]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112225 Mon, 10 Oct 2016 14:58:29 +0300 <![CDATA[Із 10 жовтня у Миргороді розпочинається опалювальний сезон]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112209 Fri, 07 Oct 2016 18:58:28 +0300 <![CDATA[Миргород:Місто без околиць на Шишацькій]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112148 Thu, 06 Oct 2016 14:58:12 +0300 <![CDATA[Бібліографічний покажчик «Історія Миргородської міської публічної бібліотеки для дорослих на сторінках періодичних видань]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112120 Wed, 05 Oct 2016 14:58:15 +0300 <![CDATA[У Миргороді капітально ремонтують ліфти]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111990 Tue, 04 Oct 2016 14:45:45 +0300 <![CDATA[Оновлено відділення переливання крові в Миргородській ЦРЛ]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112052 Mon, 03 Oct 2016 16:05:03 +0300 <![CDATA[Миргород:Міській публічній бібліотеці – 155 років]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112013 Fri, 30 Sep 2016 17:58:04 +0300 <![CDATA[Миргород:Співробітництво в сфері біоенергетики Україна-Нідерланди]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111915 Tue, 27 Sep 2016 17:58:19 +0300 <![CDATA[Миргород:Семінар по муніципальним проектам у сфері енергоефективності]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111859 Sat, 24 Sep 2016 19:45:16 +0300 <![CDATA[У Миргород до Сластіона!]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111798 Thu, 22 Sep 2016 13:26:44 +0300 <![CDATA[Миргород:Свято врожаю та народних умільців]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111739 Wed, 21 Sep 2016 13:21:00 +0300 <![CDATA[У Миргороді буде пам’ятник Героям АТО]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111694 Tue, 20 Sep 2016 14:24:13 +0300 <![CDATA[Миргород:Зрозумій, допоможи, підтримай]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111591 Wed, 14 Sep 2016 10:41:16 +0300 <![CDATA[Миргород:Нарада з питань реалізації проекту ДЕСПРО]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111573 Tue, 13 Sep 2016 17:58:33 +0300 <![CDATA[Миргород:Оголошено Всеукраїнський конкурс Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111529 Mon, 12 Sep 2016 16:58:04 +0300 <![CDATA[Миргород – місто без околиць]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111226 Mon, 22 Aug 2016 07:08:53 +0300 <![CDATA[У Миргородській бригаді тактичної авіації продовжується підготовка льотчиків у складі пари та ланки]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111124 Mon, 15 Aug 2016 17:58:46 +0300 <![CDATA[Миргород відвідала делегація з Тернопільщини]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110925 Mon, 01 Aug 2016 16:58:15 +0300 <![CDATA[Миргородські авіатори – відмінники командно-штабних навчань Південний вітер-2016]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110886 Fri, 29 Jul 2016 11:27:02 +0300 <![CDATA[Ремонт вулиць у мікрорайонах Миргорода]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110859 Thu, 28 Jul 2016 11:07:44 +0300 <![CDATA[Миргород з робочим візитом відвідала делегація з Польщі]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110828 Wed, 27 Jul 2016 13:27:24 +0300 <![CDATA[Підсумки XV шахового фестивалю "Миргород - 2016"]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110796 Tue, 26 Jul 2016 13:58:26 +0300 <![CDATA[Миргород:Гроші ходять за дитиною]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110597 Tue, 12 Jul 2016 13:24:01 +0300 <![CDATA[У Миргороді військову присягу склали майбутні авіатори]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110569 Mon, 11 Jul 2016 18:27:24 +0300 <![CDATA[Миргород:Встановлення альтанки – свято для дітей]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110551 Fri, 08 Jul 2016 21:55:13 +0300 <![CDATA[Миргород:Відпочинок на "Острові" став комфортнішим]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110488 Thu, 07 Jul 2016 14:15:18 +0300 <![CDATA[Миргород: ДЕСПРО виділить додаткові кошти на будівництво у Миргороді вуличних водогонів]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110455 Wed, 06 Jul 2016 14:38:29 +0300 <![CDATA[Миргород:Управління будинком по-новому]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110414 Tue, 05 Jul 2016 14:35:49 +0300